Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
30. bře 2009
Jani tak se koukejte pořádně snažit, ať nemusím předbíhat 😃 😃 😃

V pátek mě mile překvapil muž, dívali jsme se na telku na ranč u zelené sedmy a říká mi že jméno Eliška se mu moc líbí x-) , včera jsme ještě studovali kalendář a pro holky už máme teda dvě jména Anna a Eliška x-)
cervenec
30. bře 2009
Peti a kdy ti vychazi termin?kolem vánoc?😉
anag
30. bře 2009
Termín jsem podle poslední mršky vypočetla na 6.prosince.
cervenec
30. bře 2009
Marti takze to muzou byt dvojčatka😉Elišku ma bratranec,me se jen nelíbí,jak jsou všichni zblbly z te pohádky a říkají Éééliska:-|
macinek
30. bře 2009
Zdeni moc ti to sluší na fotkách 😉

Včera jsme měli na návštěvě tchánovce i s bábinou a všichni byli nadšení z domečku x-)
anag
30. bře 2009
Holky a to mám ještě jednu novinu v listopadu budu k tomu ještě tetičkou...... 🙂
anag
30. bře 2009
Iny po jaké době co jsi zjistila, že jsi těhu si šla k dotorovi?
krejculka
30. bře 2009
Jééé,já jsem přehlídla tak důležitou zprávu 🙂 .Peti,moc gratuluji x-)

Iny,to je super,že je všechno v pořádku,teď už jenom,aby tě brzo opustilo blinkání a bude to o.k. 😉
anag
30. bře 2009
Leni díky ....
krejculka
30. bře 2009
Peti,ptáš se sice Inky,ale když jsem tady 😃 ...můj gyndař doporučuje až tak 5-6tt 😉 ,já jsem byla v 6tt a už bylo vidět srdíčko 😉,ale třeba kamarádka byla už ve 3tt,aby vyloučili mimoděložní těhu(měla po spoustě samovolných potratech a jedno mimoděložní těhu...já bych asi zavolala Mudře(ovi)a oni ti řeknou 😉
anag
30. bře 2009
Tak to bych tam mohla příští týdnen to budu v úterý začínat 6týden. Pokud to tedy dobře počítám. Počítá se to poslední menstruace?
cervenec
30. bře 2009
Peti chtela jsem jit pozdeji,ale nemohla jsem vydrzet,byla jsem nervózní,aby bylo tam kde ma byt.Byla jsem tam 4 + 5 a slo to videt,ale rikal,ze je to téměř zazrak😉
macinek
30. bře 2009
Inko nestraš s dvojčatama 😃 , my právě v okolí žádnou Elišku nemáme a taky se nám líbí že z toho nejdou udělat žádné hrozné zdrobněliny a jde to hezky zkátit na Eli x-) , Josefovi se teda hrozně líbí Anna jenomže to je teď hrozně modní jméno ]-( , no a u kluků se nám ještě celkem líbí Ondřej, Filip nebo David. Mě se ještě líbí Vojtěch ale toho Josef nezkousne, kvůli jednomu Vojtovi kterého zná a nesnáší ho 😃
macinek
30. bře 2009
Peti a kdo tě udělá tetou? Ségra?
anag
30. bře 2009
Ségra ....
cervenec
30. bře 2009
Marti tak Eliska je zdrobnelina sama o sobe😉
cervenec
30. bře 2009
Peti gratuluju k novému titulu teta.😉 Kolik jsi dnes?jo a počítá se to od prvního dne posledni ms.
macinek
30. bře 2009
Inko no ale taková decentní 😃 , Josef nesnáší zdrobněliny jmen totiž 😃

Peti tak to je super 😉 x-)
krejculka
30. bře 2009
Peti,jj,od prvního dne poslední menstruace
krejculka
30. bře 2009
Inka už to napsala 😃
cervenec
30. bře 2009
No u nas bude Julie a na kluka se mi libi Tobiáš,ale ten se nedávno narodil spolužacce,takze ho nedam.A Jirka z myho dlouhyho seznamu vybral Kryštofa.teda pokud ho zase nekdo v okolí neda.na tohle jsem posuk:-N
krejculka
30. bře 2009
My jsme u Davídka věděli datum a i hodinu početí 😃 a stejnak to Mudr.počítal podle MS...
cervenec
30. bře 2009
No ja taky vim,kdy ten nas prcek vznikl.a podle posledniho utz jsme o den starší😉jo a na utz se mi zdálo,ze ma velký usi po Jirkovi😃ale snad se mi to jen zdálo😃
anag
30. bře 2009
Já nevím jestli to počítám dobře. Poslední menses byla 3.3. holky poraďte? Tak asi tedy končím čtvrtý týden.....
cervenec
30. bře 2009
Holky dam si pauzu nebo zavařim mobil.pa🙂
macinek
30. bře 2009
Inko Tobiáš taky není špatný 🙂 , no my na tohle máme ještě čas 😃 , tenhle měsíc testuju poctivě ovu testy, zatím teda pořád jenom jedna čárka, ale jsem teprve 11DC
katunka82autor
30. bře 2009
Ahojky holky....
katunka82autor
30. bře 2009
Peti OOOOBROVSKE GRATULACE!!!!
Cely vikend jsem na tbee myslela a nakukovala do grafu, jestli nahodou nebudes aktualizovat i pres vikend.
Je to super, preci jen ten tehu bacil tady nekde chodit po teto diskuzi 😉
katunka82autor
30. bře 2009
Ja jsem dnes byla pracovne v tiskarne neco zjistit, potom na financnim urade a nakonec u Dr. pro papir na penize za dalsi mesic 😃
A mam do konce dubna klid a do prace nejdu a uz ani nepujduuuuu, JUPIIIIIII!

Tedy nepujdu.. zitra jdu nejspis, ale asi to udelam doma a poslu jim to jenom, nechce se mi tam moc chodit 😕
katunka82autor
30. bře 2009
Marti az ti dojdou ovu testiky, tak rekni a podaruju ti ty svoje, me lezi ve ksrince a na nic, uz je nejak nepotrebuji :-N

Začni psát odpověď...

Odešli