• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani tak se koukejte pořádně snažit, ať nemusím předbíhat :grinning: :grinning: :grinning:

V pátek mě mile překvapil muž, dívali jsme se na telku na ranč u zelené sedmy a říká mi že jméno Eliška se mu moc líbí :dizzy_face: , včera jsme ještě studovali kalendář a pro holky už máme teda dvě jména Anna a Eliška :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a kdy ti vychazi termin?kolem vánoc?:wink:
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín jsem podle poslední mršky vypočetla na 6.prosince.
30. bře 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti takze to muzou byt dvojčatka:wink:Elišku ma bratranec,me se jen nelíbí,jak jsou všichni zblbly z te pohádky a říkají Éééliska:unamused:
30. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni moc ti to sluší na fotkách :wink:

Včera jsme měli na návštěvě tchánovce i s bábinou a všichni byli nadšení z domečku :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to mám ještě jednu novinu v listopadu budu k tomu ještě tetičkou...... :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny po jaké době co jsi zjistila, že jsi těhu si šla k dotorovi?
30. bře 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,já jsem přehlídla tak důležitou zprávu :slight_smile: .Peti,moc gratuluji :dizzy_face:

Iny,to je super,že je všechno v pořádku,teď už jenom,aby tě brzo opustilo blinkání a bude to o.k. :wink:
30. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky ....
30. bře 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,ptáš se sice Inky,ale když jsem tady :grinning: ...můj gyndař doporučuje až tak 5-6tt :wink: ,já jsem byla v 6tt a už bylo vidět srdíčko :wink:,ale třeba kamarádka byla už ve 3tt,aby vyloučili mimoděložní těhu(měla po spoustě samovolných potratech a jedno mimoděložní těhu...já bych asi zavolala Mudře(ovi)a oni ti řeknou :wink:
30. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych tam mohla příští týdnen to budu v úterý začínat 6týden. Pokud to tedy dobře počítám. Počítá se to poslední menstruace?
30. bře 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti chtela jsem jit pozdeji,ale nemohla jsem vydrzet,byla jsem nervózní,aby bylo tam kde ma byt.Byla jsem tam 4 + 5 a slo to videt,ale rikal,ze je to téměř zazrak:wink:
30. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko nestraš s dvojčatama :grinning: , my právě v okolí žádnou Elišku nemáme a taky se nám líbí že z toho nejdou udělat žádné hrozné zdrobněliny a jde to hezky zkátit na Eli :dizzy_face: , Josefovi se teda hrozně líbí Anna jenomže to je teď hrozně modní jméno :angry: , no a u kluků se nám ještě celkem líbí Ondřej, Filip nebo David. Mě se ještě líbí Vojtěch ale toho Josef nezkousne, kvůli jednomu Vojtovi kterého zná a nesnáší ho :grinning:
30. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a kdo tě udělá tetou? Ségra?
30. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra ....
30. bře 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak Eliska je zdrobnelina sama o sobe:wink:
30. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti gratuluju k novému titulu teta.:wink: Kolik jsi dnes?jo a počítá se to od prvního dne posledni ms.
30. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no ale taková decentní :grinning: , Josef nesnáší zdrobněliny jmen totiž :grinning:

Peti tak to je super :wink: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,jj,od prvního dne poslední menstruace
30. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inka už to napsala :grinning:
30. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas bude Julie a na kluka se mi libi Tobiáš,ale ten se nedávno narodil spolužacce,takze ho nedam.A Jirka z myho dlouhyho seznamu vybral Kryštofa.teda pokud ho zase nekdo v okolí neda.na tohle jsem posuk:sweat_smile:
30. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme u Davídka věděli datum a i hodinu početí :grinning: a stejnak to Mudr.počítal podle MS...
30. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja taky vim,kdy ten nas prcek vznikl.a podle posledniho utz jsme o den starší:wink:jo a na utz se mi zdálo,ze ma velký usi po Jirkovi:grinning:ale snad se mi to jen zdálo:grinning:
30. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jestli to počítám dobře. Poslední menses byla 3.3. holky poraďte? Tak asi tedy končím čtvrtý týden.....
30. bře 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dam si pauzu nebo zavařim mobil.pa:slight_smile:
30. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko Tobiáš taky není špatný :slight_smile: , no my na tohle máme ještě čas :grinning: , tenhle měsíc testuju poctivě ovu testy, zatím teda pořád jenom jedna čárka, ale jsem teprve 11DC
30. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....
30. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti OOOOBROVSKE GRATULACE!!!!
Cely vikend jsem na tbee myslela a nakukovala do grafu, jestli nahodou nebudes aktualizovat i pres vikend.
Je to super, preci jen ten tehu bacil tady nekde chodit po teto diskuzi :wink:
30. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem dnes byla pracovne v tiskarne neco zjistit, potom na financnim urade a nakonec u Dr. pro papir na penize za dalsi mesic :grinning:
A mam do konce dubna klid a do prace nejdu a uz ani nepujduuuuu, JUPIIIIIII!

Tedy nepujdu.. zitra jdu nejspis, ale asi to udelam doma a poslu jim to jenom, nechce se mi tam moc chodit :-/
30. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti az ti dojdou ovu testiky, tak rekni a podaruju ti ty svoje, me lezi ve ksrince a na nic, uz je nejak nepotrebuji :sweat_smile:
30. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek