• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Katy, děkuji ....
Bacil dorazil už i ke mě.... :grinning:
Snad budu všechno v pořádku, příští týden se chystám k doktorce.....
30. bře 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, me vyslo, ze jsi dnes presne 3+6tt
A TP na 8.12.2009 :wink: To bude na Mikulase :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdo je dal na rade... Jani ty, ze? Dal krejcule.. Marta a i kdyby to prislo na zdencu, tak verim, ze by se nezlobila :wink:
30. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si dat neco na jidlo :wink:

Jo Iny ja do nedavna byla -2kg, ale uz uz to dorovnavam.. uz jsu jen -0,5kg a zacnu pekne kynout jako kynute testo. Brisko se uz pekne tlaci ven, dnes musime vyfotit, naposledy jsme fotili snad pred 1,5 mesicem!!! ted musime casteji, protoze rostu kde se da :grinning: Tedy jen brisko a prsa, ale zacina to jit dost videt a uzivam si to :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,já jsen na řadě jako poslední :wink: ,už jedno dítko mám,tak musím dát přednost ostatním :grinning:
30. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, jste se nějak rozkecaly :grinning:
jo te´d jsem prosím na řadě já, akorát mě teda Peťa naštvala, čekala jsem že si budeme psát jak je nám blbě po clostilu a budu v tom sama...no neva :grinning: :grinning: ale akorát mě napadlo...když zjistila Kači, že je těhotná, tak po ní hned byla Inka, u nás v práci máme taky čerstvou těhuli a na mateřskou chodí vždycky dvě...tak že by :grinning: :grinning: :grinning:
no takže pak je to jasný, Marti s Lenčou půjdou spolu...no to jsem zvědavá, jak to dopadne...já čekám o víkendu mrchu,tak pak začnu zobat...jinak mi Martin včera donesl čerstvý drb...jsem těhotná asi tři měsíce a na konci října rodím..akorát, že si mě dcera od známých spletla právě s moji kolegyní, ale takhle se dělají drby :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Leni a když už jsme u toho, tak starší mají přednost, ne??? :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a máš vůbec pupík v albíčku?? musím se těhulím do alb mrknout, co tam vlastně mají...
JO Iny, tobě jako ten internet přes mobil jede?? Co máš za telefon? Mě totiž než cokoliv na koníka napíšu,. tak mě to odhlásí, stejně jako na email, tak jsem se na to vybodla a kolikrát se mi ani nechce načíst adresa...tak nevím, kde je chyba... :sweat_smile:
30. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nebo by jsme to mohly rozložit hezky na každý měsíc jedna těhula, takže v dubnu Janča a v květnu já :grinning: a Lenča jen co skoční ten odklad kvůli očkování :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty Lenči to myslím skončí někdy v červnu nebo červenci, mám ten tuch...
30. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem mylela tak, že začnu baštit clostil a ono matka příroda to zařídila jinak. Nakonec nemusím manža ani na ten spermiogram.... :grinning:
30. bře 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem volala na gyndu. Přístí týden v úterý v 8:00 mám přijít.
30. bře 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Peti a možná proto ti černají ty prstýnky :wink:
30. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti asi ano. Byl to signál, že se v těle něco děje. Teď už mi černají jen trošililinku....
30. bře 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jestli moje příznaky znamenají těhu, tak těhotná být nechci :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jaký máš příznaky?
30. bře 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf :grinning: Jani jo jede mi to,ale je to o nervy, po každé odpovědi mě to hodí na první stránku.Ale přešla jsem k O2-jsem přesvědčila Jirku ať si mě přihodí k firemnímu účtu :grinning: , předtím jsem měla Vodafone a s jejich internetem ani rana :angry: Teď jsem u normálního pc,ale půjdu pokračovat v obědě a hurá do postele :wink: Peti super, to už půjde vidět bublinka, na srdíčko bude brzo :wink:
30. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny srdíčko jde vidět v kterém týdnu?
30. bře 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, mám jedno zjištění - v nemocnici mě ani jeden den nebolela hlava, přijela jsem dom a v ut i st mě bolela děsně,tak jsem přemýšlela a zjistila jsem ,že v nemocnici jsem sebou neměla ty vitamíny Calibrum babyplan,takže je od čtvrtka neberu a hlava ani jednou nebolela.Dobrý,že? :angry:
30. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v 6 myslím,ale já jsem tam byla 4 + 5 , to nebylo a pak až 8+5,takže přesně nevím :wink:
30. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak to je zajímavý...Peti moje příznaky?? Začínám připomínat 15-letou puberťačku, po jídle mě bolí žaludek, ale není mi vyloženě špatně...včera večer mě ale pálilo v krku, jako kdybych zvracela a bolela mě prsa a taky...a to nikomu neříkejte :grinning: :grinning: mě pálí intimní místa, ale výtok nevedu, tak nechápu...dneska jsem si vzala nějaký přírodní bobule a uvidím...jo a pálí to jenom po sexu...ale Martin říkal, že je to možná alergie...ale nikomu to neříkejte. jo??? :grinning: :grinning: :grinning: no a když to nepřejde, tak stejně musím po mrše k mudře, teď to nemá cenu, bo mě objedná na příští týden a to je mi platný jak mrtvýmu zimník...
30. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja beru uz nejakych par mesicu Pregnium a musim rict, ze bez problemu. No radeji to neber, je to neprijemne kdyz boli hlava!

Peti, jj srdicko az nekdy po 6tt ale tak budes mit aspon jistotu, ze je vse kde ma byt a na dalsim UTZ se vam uz ukaze srdicko. Ja jsem si myslela, ze se to vzdy potahne jak je rok dlouhy, ze se ani nedockam dalsi navstevy a opak je pravdou, leti to neskutecne rychle ten cas.. vzdyt uz ve Ct jdu na dalsi KO a sice budou mi brat krev na tripple testy.

Holky jdu si lehnout, od rana me hodne boli v krku, tak si uvarim cajik s medem a citronem a zkusim se z toho vyspat. Ted kdyz jaro klepe na dvere bych nechtela onemocnet tak, ze bych musela zustat v posteli!!!
30. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti málem bych zapomněla, vypadá to že v sobotu dorazíme do Bílovic, chceme jet vlakem, akorát řešíme jak se dostat s podivína do bílovic, je to pěšky daleko?
30. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tedy ty máš příznaků. To mě je jen chvilkami špatně, strašně mě bolí břicho a chodím pořád na záchod.

Tak to je super. Marti já se Ti pokusím zjistit autobusy. Mám pocit, že vinaři zajišťují každý rok autobusy od vlaku do Bilovic. Možná to je i na těch internetových stránkách té akce.
30. bře 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěšky je to čtvrt hodinky.
30. bře 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no oni píšou že svážejí lidi podle ubytování a v podivíně je taky nějaké ubytování, tak by nás mohli taky svést :grinning:

Pojede nás asi 6 :grinning:
30. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti už jsem to našla, busy jezdí od ZŠ v podivíně (předpokládán že to bude základní škola :grinning: ), tak to je super a nazpátek už se uvidí, když tak se projdeme :grinning:
30. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti teď jsem volala manželovi a tvrdí, že by to snad mělo jezdit i od vlakového nádraží. Zítra mají večer ještě schůzi tak to zjistí přesně.
30. bře 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to by bylo supr :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám strašnou radost, že se zase uvidíme. Příjde doufám i k nám se podívat?
30. bře 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek