• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No o tom nepochybuj, váš sklep musíme navštívit :grinning: :wink:

Jo a prosím tě jak je to tam s jídlem vůbec? :confused:
30. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malí občersvení je v každém sklepě. Jen tak na zobnutí a jinak je spoustu občervení po celé trase. Nebo potom v Bilovicích jít do nějaké restaurace.
30. bře 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, já jak jsem hladová tak se mnou není řeč :grinning:
30. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jenom doufám, že to přežiji tu akci. Jestli mi bude tak hrozně jako dneska, tak nevím nevím.......
Mám dneska pocit, že se mi stěhují všechny orgány v těle ..... :confounded: :confounded:
30. bře 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky aby se mi stěhovaly orgány v těle... :frowning2:
30. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a bylo ti divně i před tím než jsi zjistila že jsi těhu?? Nebo ti jenom černaly ty prstýnky? Mě to tenkrát napadlo, že by jsi mohla být těhu,a le radši jsem mlčela, už jsem slyšela i takový věci, že třeba těhulím odpadají umělé nehty a tak...no mě zatím neodpadává nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě odpadnul umělý nehet minulý víkend :grinning: , ale těhu teda nejsem :grinning:
30. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to můžeš vědět :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak nehty mi taky nějak nedrží. Vůbec se mi nelámaly a tenhle měsíc je to hrozný....
Dneska mi zase jeden uletěl.

Jani jinka kromě těch černání prstů mi byla první týden po ovlulaci pořád strašná zima ......
Špatně mě začalo být až včera.
30. bře 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se nehty zhoršily poslední 2-3 měsíce, ale já to mám spíš končící zimou a nedostatkem vitamínů nebo se tělo připravuje na těhu :grinning:
30. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vždyť ono se Ti vlastně to snažilkování taky pěkně blíží..... :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jo až se občas děsím :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neni čeho se děsit......
30. bře 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem opět musela zrušit zítřejší baňkovou masáž. Vymluvila jsem se, že jsem nachlazená. Nerada lžu, ale muselo to bejt ....

Ještě jsem se objednala na čtvtek ke sestře kadeřnici, aby mi spravila moji makovičku. Ať jsem pěkná holky na tu sobotní akci......
30. bře 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem se vyspala a je mi cim dal hur.. mam straaaasne bolavi krk... neskrabe tam, ale citim tam jakoby nejaky povlak a je cely bolavi, aj aj :frowning2: Co ja jsem kde zase chytla :frowning2: Uvidim do zitrka a kdyztak skocim k Dr., dlouho jsem tam nebyla :grinning:
30. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je fakt, kveten je za rohem :sweat_smile: uz jen mesic a huraaaa na to!

Vis co je sranda... ja jsem se na to pripravolala, merila BT a tesila se a az jsem objevila //, tak jsem mela takovy zvlastni pocit, jako ze jsu fakt tehu, ze uz.. ani jsem necekala, ze to vyjde hned napoprvni. Byl to takovy zvlastni pocit, urcite uplne jiny nez u nekoho kdo se snazime, mesice, roky.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, tak já vám popovídám za měsíc...zatím jsem plná dojmů a optimismu, že to příští měsíc klapne, ale jakmile začnu brát prášky, tak se mi vrátí pesimistická nálada a nazdar bazar je to tu zase...no uvidíme, snad to ve zdraví přežiju a budu se radovat z toho počůraného těhu testu :grinning:
30. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek jsem si koupila ženu a život a je tam dobrý článek - pohled otců na děti, těhotenství atd., jsou tam čtyři rozhovory s otci a fakt zajímavé čtení :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nehtiky me holky drzi celou dobu, az pred tydnem se mi zacal gel nejak oddelovat, tak jsem se hned objednala, uz mam i nove a pristi tyden jdu zase. Vzdy jsem mela bilou spicku a tentokrat, kdyz jsem mela do dalsich nehtu jen 14 dni, tak jsme zkusili sedou-kovovou spicku, nevypada to spatne, ale mam pocit jako kdybych mela porad spinave nehtiky :grinning: Takze hura zpet k bile spicce zase!
A uz zadne experimenty! Na to ja fakt nejsu :slight_smile:

Jinak gel mam na svych nehtech uz 1,5 let v kuse a vzdy tak jednou za 9 mesicu se mi zacne gel odlepoat, jinak drzi jak prisite a chdoim jen 1x za mesic na doplneni.

S tim moje tehu fakt nema nic spolecneho, toto nebyl u me zadny priznak :slight_smile: Ja (i sestrenice) jsme hned zacali citit prsa.. to byl prvni velky naznak, ze se neco deje :wink: Neboli te Peti trochu?
30. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to vyjde, musis verit!! Ja verim, ze to vyjde za tebe :wink:
30. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, ten casak si kupuju dost casto, je to dobre cteni. Musim prikoupit a prectu si to hned :wink:
30. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy kámošce nehty opadaly po porodu :grinning: :grinning: jak začala kojit, tak počkej...mě teda taky držely jak přilepené :grinning: chodila jsem na doplnění jednou za měsíc a fakt jsem musela hoooooodně zabrat, abych si nehet třeba zlomila...a teď mi narostly kráááásné vlastní nehty.....a v sobotu jsem si dva zbrousila na struhadle, tak jsem si je musela ostříhat :angry:
30. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy prsa zatím vůbec. Zatím je mi jen špatně od žaludku a chodím často na záchod a bolím mě břicho jako by se mi tam všechno přemísťovalo .... :grinning:

Já mám na špičkách nehtů teďka šachovnici. Vypadá to celkem zajímavě.
30. bře 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já taky věřím, že se vám to teďka s tím clostilem podaří.....
30. bře 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja mam pocit, ze me se tam porad neco premistnuje a tlaci a vadi a boli... :grinning: To uz asi ani neprestane :grinning: :grinning:
No snad ti nebude byvat tak zle jako Inus :frowning2: Ale i kdyby, je to krasna dan za miminko, no ne? :wink:
30. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani nestras, ja chci byt krasna i po poroduuuu! :grinning:
30. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to určitě je..... :wink:
30. bře 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na nehty dneska, nechám si udělat asi nějaké barevné jarní :dizzy_face: , příště ale budou zase decentní protože na ně jdu den před stavebním veletrhem, tak ať nedělám na stánku ostudu :grinning:
30. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na nehty v pátek.
30. bře 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já na nehty už nejdu :grinning: neboj Katy, po porodu budeš ještě krásnější, protože z tebe bude vyzařovat ta radost, že jsi konečně maminka :wink: takže i kdyby ti vypadaly vlasy, tak bude krásná :dizzy_face:
30. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek