• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojte bambulky, člověk sem po dlouhé době nakoukne a tolik prima zpráv.
Peti - gratuluji k té radostné novince. Moc ti to přeji a taky přeji at vše klape jak má být
Jani - ted už bude řada jen na tobě a uvidíš, že to klapne taky....
Marti - ty chceš začít v květnu, že?
Lenči - ty chceš začít kdy?
No hollky, vypadá to, že poslední tu budu fakt já :grinning: :grinning: :grinning: my totiž začínáme v létě o prázdninách, takže ještě máme času a času. Od příštího cyklu začnu měřit BT, protože to už snad budu mít MS pravidelnou. Do ted to byl zážitek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: někdy i 2x do měsíce, takže doufám, že už tohle mám za sebou.

Katy a Iny - těhulínky, jak se daří vám? Doufám,že doma je vám dobře a že si užíváte vašeho stavu. Jak já se těším, až budu pyšně chodit s bříškem.....no snad se taky brzy dočkáme.

Tak se mějte moc krásně a já na vás zase někdy kuknu. Pa V.
30. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, dekuju za pochvaly.... :wink:

A jinak - na me at nic nechodi... :angry: Nechcu.... :angry: :angry: :angry: Az jindy.... :angry: Treba za rok.... :grinning:

Petko, ja zatim nebudu blahoprat, vsak vis... :wink:
30. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dobrou noc...:grinning:
30. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno .... :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano.... :wink:
31. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dneska zůstaváš doma nebo jdeš do práce?
31. bře 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam dnes volno... Vcera to byla docela dobra sluzba - byli jsme na pohadce v kine.. Peklo s princeznou... KRASA!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madlova nejlepsi role... :dizzy_face:
31. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbily už reklamy v televizy na tuhle pohádku. Do kina se sice nedostanu, ale oni to budou určitě dávat brzo v televizi.
31. bře 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to asi jo... :wink:

Kdy jdes k tomu doktorovi?
31. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
K doktorce jsem objednaná na příští úterý v 8:00. Jsem zvědavá co mi řekne. Snad bude všechno OK.......
31. bře 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, snad jo.... :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jsi tehotna, budes mit doma strelce.... :wink: A jestli se narodi tak, jak ma, bude kousek ode me...:slight_smile:
31. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ženy :slight_smile:

tak včera konečně byla na ovu testu druhá čárka, teda zatím slabá, ale byla :dizzy_face:
31. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Marti... No vidis... :slight_smile:

Mne se jako zkratil cyklus o 5 dnu, chapete to???? :confused: Asi stres nebo co.... :sweat_smile:
31. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem zvědavá na délku cyklu teď, už dvakrát po sobě jsem měla 23dní
31. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja normalka v posledni dobe 31 dnu a ted 26... :rolling_eyes:
31. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Vladi,tak my můžeme začít nejdřív v půlce července...do té doby nesmím otěhotnět kůli očkování,takže snažilkování jsme po roce přerušili a dáváme si takovou pauzu :wink: a pokud mě výjde otěhotnět v létě(spren,září),tak budu mít jarňátko,což si moc přeji :dizzy_face: .

Já se jdu nachystat a jdu s malym k Mudrovi,udělala se mu nějaká virážka na nožce a nechce zmizet.

Hezký den.pá
31. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Leni .... :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, to byla noc, hruza des... nevedela jsem cim a jak mam dychat, vsechno me silene boli, noc ucpany, polykat se nedalo poradne.. Ted je to uz lepsi. Uz jsem byla i u Dr. a vyfasovala jsem Bioparox a jeste cosi, lecba bude trvat 7-10 dni. Ja jen doufam, ze to uz nebude horsi!! Citim se fakt straaasne!
Hlavne je neprijemne jak porad kycham, smrkam a natahuju brisni svaly.. vzdy si davam nohu pres nohu a jsu prikrcena, tak to nejmin boli a skoro vubec nenatahuju svaly - moje nova taktika :grinning:

Peti uvidis, ze vsechno bude o.k. a bublinka bude na spravnem miste!
Do utery to utece jako voda.
Testujes jeste, nebo meris teplotu?
31. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti gratuluju k dvema carkam! I kdyz slaba, ale i to znamena, ze je ovu :wink:
31. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, me z toho Bioparox natahovalo... :zipper_mouth: Tak snad ti to sedne a budes brzy v poradku.... Zkus si dat v noci hodne pod hlavu a spis sedet nez lezet...
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne berušky :slight_smile:
tak já dneska spala jak mrtvolka :grinning: v práci toho máme dneska hodně, tak snad budu stíhat i vás, ale jsem tady do pěti, takže odpoledne zde budu určitě... :wink:
jdu poslat objednávku a dojdu...
31. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .....
Pořád testuji a měřím. Baví mě pozorovat jak sílí čárka a pěkně mi stoupá BT.
31. bře 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, teda, já už se tak těším až budu pozorovat čárky na testu :grinning:
ale stejně si myslím, že u nás to tak brzo nebude...Martin to vidí moc růžově, no ale nechám ho přitom a třeba budu mile překvapena, já už jsem zvyklá na ledascos, takže jsem v klidu....aspoň zatím... :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě baví pozorovat druhou čárku na ovu testu :grinning:
31. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janí já si myslím, že už to bude brzy. Ten clostil Ti už určitě zabere .... Stopro ..... :grinning:

Marti to je fajn, že už jsi měla dvě čárky ..... :grinning:
31. bře 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jestli nechceš abych tě přeběhla tak se musíte snažit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti dneska jsem na test zvědavá, doufám že budou hezky sílit :dizzy_face:
31. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti určitě bude ..... :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska budeme mít konečně nové auto :dizzy_face: , teda není úplně nové ale asi rok staré :slight_smile: , je to po jednom člověku kterého propustili, jinak nehoda stále není uzavřena a pojišťovna se rozhodla to bourané auto opravit, naštěstí ho teda pak nedostaneme, ale prodá se :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, už jsem vám psala, že jsem těhotná??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek