Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
mannie.mannie
30. bře 2009
Ahojte bambulky, člověk sem po dlouhé době nakoukne a tolik prima zpráv.
Peti - gratuluji k té radostné novince. Moc ti to přeji a taky přeji at vše klape jak má být
Jani - ted už bude řada jen na tobě a uvidíš, že to klapne taky....
Marti - ty chceš začít v květnu, že?
Lenči - ty chceš začít kdy?
No hollky, vypadá to, že poslední tu budu fakt já 😃 😃 😃 my totiž začínáme v létě o prázdninách, takže ještě máme času a času. Od příštího cyklu začnu měřit BT, protože to už snad budu mít MS pravidelnou. Do ted to byl zážitek 8-( 8-( :-S někdy i 2x do měsíce, takže doufám, že už tohle mám za sebou.

Katy a Iny - těhulínky, jak se daří vám? Doufám,že doma je vám dobře a že si užíváte vašeho stavu. Jak já se těším, až budu pyšně chodit s bříškem.....no snad se taky brzy dočkáme.

Tak se mějte moc krásně a já na vás zase někdy kuknu. Pa V.
zdenallicka
30. bře 2009
HOlky, dekuju za pochvaly.... 😉

A jinak - na me at nic nechodi... ]-( Nechcu.... ]-( ]-( ]-( Az jindy.... ]-( Treba za rok.... 😃

Petko, ja zatim nebudu blahoprat, vsak vis... 😉
zdenallicka
30. bře 2009
A dobrou noc...😃
anag
31. bře 2009
Krásné ráno .... 🙂 🙂
zdenallicka
31. bře 2009
DObre rano.... 😉
anag
31. bře 2009
Zdeni dneska zůstaváš doma nebo jdeš do práce?
zdenallicka
31. bře 2009
Mam dnes volno... Vcera to byla docela dobra sluzba - byli jsme na pohadce v kine.. Peklo s princeznou... KRASA!!! x-) x-) x-)

Madlova nejlepsi role... x-)
anag
31. bře 2009
Mě se líbily už reklamy v televizy na tuhle pohádku. Do kina se sice nedostanu, ale oni to budou určitě dávat brzo v televizi.
zdenallicka
31. bře 2009
Jo, to asi jo... 😉

Kdy jdes k tomu doktorovi?
anag
31. bře 2009
K doktorce jsem objednaná na příští úterý v 8:00. Jsem zvědavá co mi řekne. Snad bude všechno OK.......
zdenallicka
31. bře 2009
JO, snad jo.... 🙂
zdenallicka
31. bře 2009
Jestli jsi tehotna, budes mit doma strelce.... 😉 A jestli se narodi tak, jak ma, bude kousek ode me...🙂
macinek
31. bře 2009
Krásné dobré ráno ženy 🙂

tak včera konečně byla na ovu testu druhá čárka, teda zatím slabá, ale byla x-)
zdenallicka
31. bře 2009
AHoj Marti... No vidis... 🙂

Mne se jako zkratil cyklus o 5 dnu, chapete to???? =-) Asi stres nebo co.... :-N
macinek
31. bře 2009
Zdeni já jsem zvědavá na délku cyklu teď, už dvakrát po sobě jsem měla 23dní
zdenallicka
31. bře 2009
Ja normalka v posledni dobe 31 dnu a ted 26... 8-(
krejculka
31. bře 2009
Ahojky holky,

Vladi,tak my můžeme začít nejdřív v půlce července...do té doby nesmím otěhotnět kůli očkování,takže snažilkování jsme po roce přerušili a dáváme si takovou pauzu 😉 a pokud mě výjde otěhotnět v létě(spren,září),tak budu mít jarňátko,což si moc přeji x-) .

Já se jdu nachystat a jdu s malym k Mudrovi,udělala se mu nějaká virážka na nožce a nechce zmizet.

Hezký den.pá
anag
31. bře 2009
Ahoj Marti a Leni .... 🙂 🙂
katunka82autor
31. bře 2009
Ahojky holky, to byla noc, hruza des... nevedela jsem cim a jak mam dychat, vsechno me silene boli, noc ucpany, polykat se nedalo poradne.. Ted je to uz lepsi. Uz jsem byla i u Dr. a vyfasovala jsem Bioparox a jeste cosi, lecba bude trvat 7-10 dni. Ja jen doufam, ze to uz nebude horsi!! Citim se fakt straaasne!
Hlavne je neprijemne jak porad kycham, smrkam a natahuju brisni svaly.. vzdy si davam nohu pres nohu a jsu prikrcena, tak to nejmin boli a skoro vubec nenatahuju svaly - moje nova taktika 😃

Peti uvidis, ze vsechno bude o.k. a bublinka bude na spravnem miste!
Do utery to utece jako voda.
Testujes jeste, nebo meris teplotu?
katunka82autor
31. bře 2009
Marti gratuluju k dvema carkam! I kdyz slaba, ale i to znamena, ze je ovu 😉
zdenallicka
31. bře 2009
Katy, me z toho Bioparox natahovalo... :-x Tak snad ti to sedne a budes brzy v poradku.... Zkus si dat v noci hodne pod hlavu a spis sedet nez lezet...
janca.k
31. bře 2009
Dobré skoro poledne berušky 🙂
tak já dneska spala jak mrtvolka 😃 v práci toho máme dneska hodně, tak snad budu stíhat i vás, ale jsem tady do pěti, takže odpoledne zde budu určitě... 😉
jdu poslat objednávku a dojdu...
anag
31. bře 2009
Ahoj Katy .....
Pořád testuji a měřím. Baví mě pozorovat jak sílí čárka a pěkně mi stoupá BT.
janca.k
31. bře 2009
Peti, teda, já už se tak těším až budu pozorovat čárky na testu 😃
ale stejně si myslím, že u nás to tak brzo nebude...Martin to vidí moc růžově, no ale nechám ho přitom a třeba budu mile překvapena, já už jsem zvyklá na ledascos, takže jsem v klidu....aspoň zatím... 🙂
macinek
31. bře 2009
Taky mě baví pozorovat druhou čárku na ovu testu 😃
anag
31. bře 2009
Janí já si myslím, že už to bude brzy. Ten clostil Ti už určitě zabere .... Stopro ..... 😃

Marti to je fajn, že už jsi měla dvě čárky ..... 😃
macinek
31. bře 2009
Jani jestli nechceš abych tě přeběhla tak se musíte snažit 😃 :-p

Peti dneska jsem na test zvědavá, doufám že budou hezky sílit x-)
anag
31. bře 2009
Marti určitě bude ..... 🙂
macinek
31. bře 2009
Tak dneska budeme mít konečně nové auto x-) , teda není úplně nové ale asi rok staré 🙂 , je to po jednom člověku kterého propustili, jinak nehoda stále není uzavřena a pojišťovna se rozhodla to bourané auto opravit, naštěstí ho teda pak nedostaneme, ale prodá se 🙂
janca.k
31. bře 2009
jo holky, už jsem vám psala, že jsem těhotná??? 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli