• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti paráda :dizzy_face: mě zrovna včera jirka říká: musíš se naučit dělat cenovky ,že to nestíhá. Tak jsem mu řekla,že když zůstanu doma a on mi dobře zaplatí tak kliďo piďo :grinning:
29. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tak doufám že se to konečně pohne a trochu si odpočinu, protože už jsem fakt na hranici pracovního psychického kolapsu (v minulé práci jsem si tím prošla takže teď už poznám příznaky :frowning2: )
29. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu na oběd :wink:
29. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět, to zas bylo něco :confounded:
29. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak vám uvařili? :confused:
29. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí nudličky na zelenině s rýží.Rýže tvrdá jak broky a ze směsi jsem vybrala jen maso.Tento týden ty obědy fakt nedávám,ale brblou všichni,takže to není mnou :grinning:
29. led 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josef hrozně nadával na ten hotel ve Špindlu, jídlo prej totál katastrofa, byl to 4hvězdičkový hotel a jeden den měli zabijačkový oběd, nějaký prejt, ale všechno hezky plavalo v oleji :confounded: a druhý den měli směs v bramboráku, jenomže ta směs byla z vnitřností a to Josef nesnáší, takže jim to rovnou vrátil :unamused: , no a taky většina firmy to odnesla ten pobyt sračkou :grinning:
29. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl takový dietní pobyt :grinning:
29. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Josef nadával pěkně, snídaně prý taky dost katastrofa, hlavně ten hotel byl dooost drahej, ale úroveň služeb fakt děs běs, kafe tam stálo snad 60kč a pivo 80 :confused: , jim to teda platila firma ale i tak hnus, permice stále na celý den 700, prostě Špindl nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem taky po obědu, měla jsem zbytek ryby co jsme nesnědli včera k večeři a zeleninku k tomu :dizzy_face: a hned je mi líp :dizzy_face:
29. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už je taky líp,láduju se polomáčenýma :wink: Včera jsem si na večeři koupila tvarůžky :grinning: a krabici granka, když jsem vytahovala nákup,tak Jirka nestačil zírat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zjistila,že ten kočárek co mám jako první v albu má koupený Janka :wink: Hned jak dorazí ,tak z ní musít vymámit info :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nechci vidět své chutě v těhotenství, já totiž i teď jím docela šílené kombinace :grinning:
29. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit,že je to docela v pohodě.Spíš se mi zdá,že jím míň :wink: Ale zase navíc snídám :grinning:
29. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím jsi na začátku, počkej za pár měsíců :grinning:
29. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, tak jsem napapaná, dorazila ještě dealerka, tak jsem se s ní zdržela a u oběda s náma seděla šéfová, tak jsme prndaly :grinning:
Iny, čekám tu adresu :grinning: :grinning: šéfové musím donést černou polévku, kolegyni kroupy s krví - nevím jak tomu říkáte, my bouřka :grinning: loni jsem se zde prokecla, že ji dva pytlíky letěly do popelnice, tak mi málem urazila hlavu, prý jsem to měla donést, tak letos budu muset :grinning:

Tak Marti a řekl Josef i konkrétní datum??
29. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani myslím že ne, ale mě předtím řekl že počítá s květnem
29. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň že tak, květen je za chvilku, a stejně to tak vychází, nejdřív bude těhotná Zdenča, pak Peťa, já a nakonec ty :grinning:
Jo a ještě jsem zapomněla na Evču, tak ta se narve mezi mě a Peťu :grinning:

doufám. že víc nás není :sweat_smile:
29. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: Marti já myslím,že to klapne dřív,když už o tom nahlas mluví :wink: To se budou chlapi ptat,tak co už? A on se nebude chtít nechat zahanbit a šup lup a máte doma Motyčku :slight_smile: :grinning:
29. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a co tvá dieta?Zítra vynecháš ne? :grinning:
29. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko on to spíš měl jako strašící variantu, zatím dřív než o květnu nechtěl slyšet :grinning: , ale já na něho netlačím a hlavně mu je jedno co o něm kdo říká :grinning: , spíš by pomohlo kdyby otěhotněl nebo se začal snažit někdo z blízkých kamarádů
29. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně Iny, přece se na ně nebudu dívat jak se cpou... :grinning: :grinning: ale já jím stejně jenom bílou polévku s kroupama a vařené maso, které je vlastně dietní, takže pohoda, jitrnice moc nemusím a tlačenku jenom když je v ní hodně masa, nemám ráda ty tlusté kousky, ty vždycky vylupuju psovi, před loni byl problém...nebyl pes, ale letos se Bellinka pořádně napapá :grinning: :grinning: jo a taky miluju vařená játra :dizzy_face: :dizzy_face: jééé já si dám do čumáčku :grinning:
29. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti buď v klidu, mě sice Martin taky říká, že se začneme zase snažit v dubnu, ale moc tomu nedávám, plánujeme tu dovču a mám z toho docela strach, takže jsem si řekla, že pokud se nezeptá přímo Martin, jestli už ty prášky beru, tak asi počkám možná do léta...uvidíme, ale pořád jsem si myslela, že se třeba zadaří i bez nich, moc se na to nesoustředíme, ani nevím kdy byla ovulka a minulý týden jsem musela mrknout do kalendáře, kdy bude MS...a nic... :frowning2:
29. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás ti těhotní kamarádi moc nehrozí, bo Martinovi spolužáci co jsou od nás už všichni děti mají, naši známí už dokonce 10 a 8 let, takže to nehrozí...holt my budeme mít tu hromadu hodných tet co budou chodit vozit kočárek..od kámošky syn se mě ptá už dva roky, kdy bude moct jezdit s kočárkem :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti přijeďte k nám, pozvu ještě jedny těhotný kamarády a jedna s mimčem :grinning: :wink: Ale nevím,jestli by ho to spíš neodradilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani MS nepřišla?
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem v klidu :grinning: , já to teď nějak neřeším, jsem ráda že se o dětech doma bavíme, teda spíš o výbavě, kočárky atd, prostě až příjde ten správný čas tak začneme. A taky se na jaře chystáme na prodloužený víkend do maďarska do termálů a tam bych těhotná už moc nemohla
29. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Iny, dorazí v neděli, ale myslela jsem to tak, že už jsem ji nečekala minulý měsíc, takže tento jsem v klidu, bo je mi jasný, že zase budu červená až víte kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jak ráda by jsi nejela :wink: My jsme teď měli jet do egypta a vůbec mě to nevadí,že nejedu :grinning:
29. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achááá :wink: a proč vlastně ty prášky nenasadíš už teď? dovolená bude jindy :wink:
29. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to tak tohle ho by odradilo :grinning: , stačilo teď vezl kolegyni z práce s ročním synem asi 10km a malej je celkem uřvanej, takže z toho byl Josef docela znechucen :grinning:

Spíš by potřeboval kolem sebe nějaké nadšené budoucí tatínky, kteří jsou pyšní na to že budou otci, jenomže takové bohužel prakticky žádné nemáme
29. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek