• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti to je fajn. Jaký budete mít?
31. bře 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to jsi nám ještě nepsala.....
Tak to je super ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, až na to, že se to jenom povídá...už mi volaly asi tři kámošky, že prý jsem už v 9tt a proč jim to jako neřeknu a Martina se ptali chlapi v hospodě už v neděli, že s tím přišla od jednoho dcera, co dělá sanitárku tady v nemocnici...nikdo mi nechce věřit že těhotná nejsem...ani vlastní manžel :grinning: :grinning: :grinning: asi si mě spletli s kolegyni, co teda těhotná je...dobrý ne?? :grinning: :grinning: :grinning:

už jsem se doslechla, že Martin děti mít nemůže, já prý musím na umělý, ale že jsem těhotná...to se mi ještě nedoneslo...
31. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani myslíš ten drb co u vás koluje jo :grinning: , to jsi psala včera :grinning:

Peti zase octavku, akorát teda má interiér v odstínu bílá káva, což je teda opravdu ideální pro nás prasátka :grinning:
31. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo psala jsem to...sakra :grinning: :grinning: :grinning: teď mi totiž volala kámoška, tak jsem si na to vzpomněla, včera mi volaly dvě :grinning: :grinning: a Martin se mě od včerejška ptá, jestli to fakt není pravda :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to včera asi nečetla. Jsem na to pěkně skočila .... :grinning: :grinning: :grinning:

Marti to bude náročné na udržení pořádku. To by jsme my nemohli mět..... :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no bohužel jsme si vybírat nemohli, teda mohli buď tohle nebo potom to opravené nabourané auto, takže hold budeme dávat interiéry častěji čistit, ale co firma to zaplatí :grinning: :sunglasses:

Jani no jo drby ty se šíří mega rychle, každý si k tomu něco přidá a je to :grinning:

Josef byl v lednu na školení s celou firmou a potom vezl jednu kolegyni domů, protože jí bylo blbě a musela by jet 2 hodiny autobusem a hned z toho byly fámy že spolu něco mají :grinning: , tak jsme se hrozně smáli protože místo sexu by ho akorát tak poblila :grinning:
31. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš to, kolegyně se teď stěhuje a protože byl její manžel minulý týden na služebce, a ona odvážela věci sama, tak si v bytovce všichni myslí, že se rozvádí :grinning: :grinning: :grinning: a na vesnici kam se stěhují se o nich zase říká, že vyhráli ve sportce, protože jim barák staví firma a oni se jezdí jenom koukat...nojo, na vesnicích asi neznají hypotéky :grinning:
31. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tyhle drby jsou fakt úžasný :grinning:
31. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás je to taky......
Nejhorší jsou ty staré tetky.....
31. bře 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to všude :grinning: , no u nás na ulici teď bude taky veselo, nejen že dneska budeme mít nové auto, ale i další soused (náš dobrý kamarád) si dneska jel pro nové služební auto :grinning:
31. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi je to všude....... :unamused: :confounded:
31. bře 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My z toho máme srandu, nic jiného člověku hold nezbyde :grinning: , už tak jsme tam za exoty z gabionama na zahradě a nechci to vidět až budeme mít živý plot z bambusů a někdo se nedej bože dozví kolik to stálo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo mě baví ty drby že z naší ulice nikdo nejezdí vlakem že máme všichni auta, no když se podíváš na ulici, tak jsou to všechno služební auta, prakticky všechny mají firemní polepy a ostatní jsou takové vraky (jako stoletý favorit apod) :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se já utíkám dneska už domů..... :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti pááá

mě se dneska tak nechce pracovat :unamused: , taky bych šla domů :frowning2:
31. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hola hola Janiiii, jsi tady jeste?
Chtela jsem se zeptat na SINUPO Forte, dostala jsem to od Dr., ze to mam uzivat spolecne s Bioparox, ale je tam napsane, ze to neni vhodne pro tehu a kojici :frowning2: Tak tomu nejak neverim :frowning2:
Jaky mas na to ty nazor?

DEKUJIIIIIIIIIIII
31. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc ti to dal??? Ty a na co to je?
31. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je nazredeni a uvolneni sekretu v dutinach - protoze mam mega ucpane dutiny a temer nedycham...

Rikal, ze to tehu muzou, ale tam pisou neco jineho - tak to zatim neberu, pockam co na to Janule :wink:
31. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, mne na to daval Aerius nebo tak nejak....

ALe na to ti pomuze i naparit se poradne hermankem nebo lipou.... A do aromalampy dat eukalyptus... :wink:
31. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy jdes na UTZ?
31. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ vim, ve ctvrtek, ze? Tak at je to ten, koho si prejes... :wink:

Jdu, taky jsem nemocna... Asi.. Ale zitra jdu do prace... :unamused:
31. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ted jsem si zmerila teplotu a mam lehce zvysenou, coz je na me neco! Ja jsem teplotu nemela roky rokouci!!! :frowning2:
31. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, to jsou kapky, že jo?? A s alkoholem?? jdu se mrknout co v tom je...a písnu...
31. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nech telo vyporadat se s tim...

Jani, u tehotnych se taky doporucuje nesrazet teplotu, zejo?
31. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO nic, jdu do te vany a pak do postele...

Moje dychaci trubice celkem trpi... :confounded:
31. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je různé, pokud má horečku, tak jo,protože horečka sama o sobě je pro těhotnou nebezpečná, ale zvýšenou teplotu bych léky neřešila, obklad, zábal a tak...Katu, koukala jsem na to a těhotné by to opravdu neměli, pokud¨půjdeš do lékárny tak si kup Sinupret, je to skoro to samé, ale jedna bylinka v něm není a hlavně si kup tablety...
31. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jsou to tablety, neni to sirup.
Ale zatim to neberu a uvidim co telo na to..

Na teplotu si rozhodne nic davat nebudu... Ale divim se, ze ji mam.. i kdyz jsem driv umirala a mela pocit, ze musim mit teplotu, byla hodne nemocna.. nemela jsem ji. A ted mam. To je zakon schvalnosti. Telo je proste cele rozhozene a reaguje uplne jinak na vsechno jak driv.

Jdu si lehnout a vyspat se z toho :wink:

Jani a Zdeni dekuji za rady..

P.S.: Zdenci ja leky vzdy beru az kdyz uz je nejhur a citim se fakt mizerne. A treba Brufen a podobne svinstva neberu vubec :wink:
31. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak to jsme na tom stejne...:slight_smile:
31. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mejte se kranse, prave jsem se dodivala na "Naha jsi krasna" a jdu asi spat. Dychat nedycham, teplotu jsem nasstesti srazila, brisko vetram z podperiny, nedusim drobecka v tom horku pod perinou :wink: Vypila jsem hektolitry hermankoveho caje a stavy, 150x byla na wc, tak snad jsem ze sebe vypudila par bacilu a zitra bude o trochu lip!

Pekny vecer a krasne rano pro ty co to budou cist az ve stredu :wink:
Pa paaa
31. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek