Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
31. bře 2009
Marti to je fajn. Jaký budete mít?
anag
31. bře 2009
Jani tak to jsi nám ještě nepsala.....
Tak to je super ...... 🙂 🙂 🙂
janca.k
31. bře 2009
hmmm, až na to, že se to jenom povídá...už mi volaly asi tři kámošky, že prý jsem už v 9tt a proč jim to jako neřeknu a Martina se ptali chlapi v hospodě už v neděli, že s tím přišla od jednoho dcera, co dělá sanitárku tady v nemocnici...nikdo mi nechce věřit že těhotná nejsem...ani vlastní manžel 😃 😃 😃 asi si mě spletli s kolegyni, co teda těhotná je...dobrý ne?? 😃 😃 😃

už jsem se doslechla, že Martin děti mít nemůže, já prý musím na umělý, ale že jsem těhotná...to se mi ještě nedoneslo...
macinek
31. bře 2009
Jani myslíš ten drb co u vás koluje jo 😃 , to jsi psala včera 😃

Peti zase octavku, akorát teda má interiér v odstínu bílá káva, což je teda opravdu ideální pro nás prasátka 😃
janca.k
31. bře 2009
jo psala jsem to...sakra 😃 😃 😃 teď mi totiž volala kámoška, tak jsem si na to vzpomněla, včera mi volaly dvě 😃 😃 a Martin se mě od včerejška ptá, jestli to fakt není pravda 😃 😃
anag
31. bře 2009
Já jsem to včera asi nečetla. Jsem na to pěkně skočila .... 😃 😃 😃

Marti to bude náročné na udržení pořádku. To by jsme my nemohli mět..... 😃 😃
macinek
31. bře 2009
Peti no bohužel jsme si vybírat nemohli, teda mohli buď tohle nebo potom to opravené nabourané auto, takže hold budeme dávat interiéry častěji čistit, ale co firma to zaplatí 😃 😎

Jani no jo drby ty se šíří mega rychle, každý si k tomu něco přidá a je to 😃

Josef byl v lednu na školení s celou firmou a potom vezl jednu kolegyni domů, protože jí bylo blbě a musela by jet 2 hodiny autobusem a hned z toho byly fámy že spolu něco mají 😃 , tak jsme se hrozně smáli protože místo sexu by ho akorát tak poblila 😃
janca.k
31. bře 2009
Vidíš to, kolegyně se teď stěhuje a protože byl její manžel minulý týden na služebce, a ona odvážela věci sama, tak si v bytovce všichni myslí, že se rozvádí 😃 😃 😃 a na vesnici kam se stěhují se o nich zase říká, že vyhráli ve sportce, protože jim barák staví firma a oni se jezdí jenom koukat...nojo, na vesnicích asi neznají hypotéky 😃
macinek
31. bře 2009
Jo tyhle drby jsou fakt úžasný 😃
anag
31. bře 2009
Holky u nás je to taky......
Nejhorší jsou ty staré tetky.....
macinek
31. bře 2009
Ono je to všude 😃 , no u nás na ulici teď bude taky veselo, nejen že dneska budeme mít nové auto, ale i další soused (náš dobrý kamarád) si dneska jel pro nové služební auto 😃
anag
31. bře 2009
No asi je to všude....... :-| :-S
macinek
31. bře 2009
My z toho máme srandu, nic jiného člověku hold nezbyde 😃 , už tak jsme tam za exoty z gabionama na zahradě a nechci to vidět až budeme mít živý plot z bambusů a někdo se nedej bože dozví kolik to stálo 😃 :-p
macinek
31. bře 2009
Anebo mě baví ty drby že z naší ulice nikdo nejezdí vlakem že máme všichni auta, no když se podíváš na ulici, tak jsou to všechno služební auta, prakticky všechny mají firemní polepy a ostatní jsou takové vraky (jako stoletý favorit apod) 😃 😃 😃
anag
31. bře 2009
Holky mějte se já utíkám dneska už domů..... 🙂
macinek
31. bře 2009
Peti pááá

mě se dneska tak nechce pracovat :-| , taky bych šla domů 😞
katunka82autor
31. bře 2009
Hola hola Janiiii, jsi tady jeste?
Chtela jsem se zeptat na SINUPO Forte, dostala jsem to od Dr., ze to mam uzivat spolecne s Bioparox, ale je tam napsane, ze to neni vhodne pro tehu a kojici 😞 Tak tomu nejak neverim 😞
Jaky mas na to ty nazor?

DEKUJIIIIIIIIIIII
zdenallicka
31. bře 2009
Proc ti to dal??? Ty a na co to je?
katunka82autor
31. bře 2009
To je nazredeni a uvolneni sekretu v dutinach - protoze mam mega ucpane dutiny a temer nedycham...

Rikal, ze to tehu muzou, ale tam pisou neco jineho - tak to zatim neberu, pockam co na to Janule 😉
zdenallicka
31. bře 2009
Aha, mne na to daval Aerius nebo tak nejak....

ALe na to ti pomuze i naparit se poradne hermankem nebo lipou.... A do aromalampy dat eukalyptus... 😉
zdenallicka
31. bře 2009
Kdy jdes na UTZ?
zdenallicka
31. bře 2009
UZ vim, ve ctvrtek, ze? Tak at je to ten, koho si prejes... 😉

Jdu, taky jsem nemocna... Asi.. Ale zitra jdu do prace... :-|
katunka82autor
31. bře 2009
Tak ted jsem si zmerila teplotu a mam lehce zvysenou, coz je na me neco! Ja jsem teplotu nemela roky rokouci!!! 😞
janca.k
31. bře 2009
Katu, to jsou kapky, že jo?? A s alkoholem?? jdu se mrknout co v tom je...a písnu...
zdenallicka
31. bře 2009
Katy, nech telo vyporadat se s tim...

Jani, u tehotnych se taky doporucuje nesrazet teplotu, zejo?
zdenallicka
31. bře 2009
NO nic, jdu do te vany a pak do postele...

Moje dychaci trubice celkem trpi... :-S
janca.k
31. bře 2009
Zdeni, to je různé, pokud má horečku, tak jo,protože horečka sama o sobě je pro těhotnou nebezpečná, ale zvýšenou teplotu bych léky neřešila, obklad, zábal a tak...Katu, koukala jsem na to a těhotné by to opravdu neměli, pokud¨půjdeš do lékárny tak si kup Sinupret, je to skoro to samé, ale jedna bylinka v něm není a hlavně si kup tablety...
katunka82autor
31. bře 2009
Jani jsou to tablety, neni to sirup.
Ale zatim to neberu a uvidim co telo na to..

Na teplotu si rozhodne nic davat nebudu... Ale divim se, ze ji mam.. i kdyz jsem driv umirala a mela pocit, ze musim mit teplotu, byla hodne nemocna.. nemela jsem ji. A ted mam. To je zakon schvalnosti. Telo je proste cele rozhozene a reaguje uplne jinak na vsechno jak driv.

Jdu si lehnout a vyspat se z toho 😉

Jani a Zdeni dekuji za rady..

P.S.: Zdenci ja leky vzdy beru az kdyz uz je nejhur a citim se fakt mizerne. A treba Brufen a podobne svinstva neberu vubec 😉
zdenallicka
31. bře 2009
Katy, tak to jsme na tom stejne...🙂
katunka82autor
31. bře 2009
Holky mejte se kranse, prave jsem se dodivala na "Naha jsi krasna" a jdu asi spat. Dychat nedycham, teplotu jsem nasstesti srazila, brisko vetram z podperiny, nedusim drobecka v tom horku pod perinou 😉 Vypila jsem hektolitry hermankoveho caje a stavy, 150x byla na wc, tak snad jsem ze sebe vypudila par bacilu a zitra bude o trochu lip!

Pekny vecer a krasne rano pro ty co to budou cist az ve stredu 😉
Pa paaa