Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
1. dub 2009
Teda Peti, to jsou hormony...ty a nadávat 😃 😃
já jsem dneska nějak nestíhla dojít...Katu, teda ty jsi mezitím stihla i plastiku poprsí či co?? 😃 😃 jinak pupík jakej má Káťa teď...mám taky :-p :-p
anag
1. dub 2009
No Jani já Ti nevím jestli jsou to ty hormony ..... 😃 😃
janca.k
1. dub 2009
chjo, dneska fakt krize...za chvilku jdu, musím do banky a vyzvednout kartu do mobilu, do obchodu a fofrem domů, už teď nestíhám 😃 a to musím doma uvařit a slíbila jsem kámošce, že ji dovezu nějaký časáky ať má co číst v nemocnici, kde bude ležet 14 dní...tak holky, zítra zde nejsem, musím do Brna k doktorovi a ani nevím jestli jsem vám to psala...takže v pátek...pááááááááááááááááááá
anag
1. dub 2009
Jani tak se měj pěkně......... 🙂 🙂
anag
1. dub 2009
Holky zítra a v pátek tu nebudu. Beru si dovolenou. Musím manželovi pomoct ve sklepě......
cervenec
1. dub 2009
Holky to je sama dovolená😃Katu okoukla jsem tvuj pupik,myslim ze za ty 2 tydny te dozenu😃Ale zato jsem te předehnala v horních partiích:-|
macinek
1. dub 2009
Peti no tak v sobotu se uvidíme 😉
anag
1. dub 2009
Marti s tím počítám .........
Opovaž se nepřijet ....... 😃 😃
macinek
1. dub 2009
Peti neboj akce už je naplánovaná 😃 , jede nás 6 budeme v Bílovicích už před 11 😃
macinek
1. dub 2009
Jo a říkal Josef že jestli prý budete mít dobré víno, tak zůstaneme u vás ve sklepě 😃
anag
1. dub 2009
Marti klidně může .... 😃 😃
macinek
1. dub 2009
A doufám že nebudeme z té akce zklamaní, přece jenom jsme všichni docela zmlsaní dobrým vínem 😃 , u nás doma se pije nejhorší víno cabinet 😃 😃 😃
katunka82autor
1. dub 2009
Iny, to jsi me predehnala uz daaaavno v tech hornich partiich! 🙂

Uz se tesim na nejaketvoje fotky briska, jak s prckem rostete 😉 Ted se nevzpominam, vy si nechate rict co to bude? Nebo chcete prekvapeni?
anag
1. dub 2009
Marti já si myslím,že nebudu zklamaní.......
V tolikati sklepech se Vám snad něco zalíbí 😃 . Jo a mrkni ještě na ty stránky té akce. Měli by tam být vypsané i autobusy jak jezdí přímo do sklepů......
macinek
1. dub 2009
Peti jsou tam jenom trasy autobusů které budou svážet lidi z ubytování, ale to je jedno 😉

A jsou ty sklepy od sebe daleko?
anag
1. dub 2009
Některé ano. Ale možná, to bude v těch propagačních materiálech co dostanete a nebo vyvěšené v KD kde si bude kupovat vstupenky.
macinek
1. dub 2009
No já si myslím že občasná procházka neuškodí 😃 a hlavně má být hezky x-)
anag
1. dub 2009
Holky tak se mějte..... 🙂
cervenec
1. dub 2009
Katy ja takovy foto asi tvořit nebudu,jelikoz bych stravila pul dne nad retuši,aby to bylo použitelný😃a navic mi nejdou doma stahovat fotky,vzdycky jsem je stáhla v praci a ted mam utrum:-|ja se vam pak ukazu az to bude stát za to:-p
macinek
2. dub 2009
Krásné dobré ráno 🙂

dneska je venku fakt nádherně, vůbec se mi nechtělo do práce :-|
cervenec
2. dub 2009
Ahojky,taky jsem to pocasi využila a vyrazila na prochazku na barak.Sla jsem klukum rict jak maji udelat obklad za kuchyni.Prijdu tam a oni to uz meli hotovy,samozřejmě jinak,ale jsou horší veci na světě:-pJindy bych šílela😃 Ted jsem unavena jak kdybych si vyšlapla palavu:-Nzatim pa.
katunka82autor
2. dub 2009
Ahojky Marti a Iny, vidim ze dnes jste tady jen vy dve 😉

Ja jsem se prave vratila z mesta od Dr. Tak prdola meri od halvicky k zadecku 9,56 cm a Dr. tipuje celkovou delku i s nozickama na 15-16cm! nechapu, kde se takovy obr ve me bere 😃
A jeste neslo poznat kdo se nam v brisku schovava... pry se tam mozna neco rysuje, ale nedokaze to jeste rict. Ani se nedivim, kdyz vidim tu kvalitu UTZ!!!!!! Des a bida!
Uz se tesim do Brna, jdu tam hned zavolat a objednat nas na konec mesice, tam to uz na 100% poznaji, pokud bude prcek pekne natoceny ovsem 😉

Iny 🙂 Je to smutne, ale bude hur... to si potom budes pripadat jako kdyby jsi vyslapala na nejvyssi horu sveta 😃

Jj, to pocasi je nadherne Marti, je uzasne! Vetram od sameho rana a poustim ten nadherni jarni vzduch do kazdickeho kouta naseho bytu. Je fakt nadherne! Kez by to chtelo vydrzet uz naporad! Minimalne do leta 😃
macinek
2. dub 2009
Inko jj taky neřeším 😃 , hlavně ať je to hotové a je klid 😃

Katu já jsem větrala aspoň v práci, teď už radši nevětrám, protože by hrozilo že uteču ven a už se nevrátím 😃
zdenallicka
3. dub 2009
Caaau, no tady to teda zije.... 😃 8-(

Jsem pekne nemocna a o vikendu mam jit do prace.... |-|

Peti, co teplota? A jak se citis? 😉
janca.k
3. dub 2009
Ahoj Zdeni, asi tady dneska budeme jenom dvě, mám pocit, že Peťa má dovču a Marťa myslím taky, ne??
Mě taky bolí v krku, fuj...dneska jdu na utz z nožičkama 🙂 jako mimino a pak zpátky k mudře, tak ji musím říct, že mě bolí moje milovaná mandlička napadená stafoušem 😃 😃 😃
zdenallicka
3. dub 2009
Aha, Jani... NO, ja tu ani nebudu... Jsem hotova... 😢

Taky se brzo uzdrav...
macinek
3. dub 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Jani dovolenou jsem měla minulý pátek 😃

Tak ať je vám holky brzo líp 😉
krejculka
3. dub 2009
Ahoj holky,

tak všichni jsou nemocní...já boužel taky...sice mám jen rýmu,ale to stačí :-S ..nějak se jí nemůžu zbavit :-| .

Jinak u mě nic nového,čekám na MS(dnes mám 30DC),příští týden už mě čeká objednávka 2.vakcíny a ten další týden v ÚT jdu na aplikaci a pak 3 měsíce vydržet a může začít snaženíčko 😉 .

Kdo to říkal,že se začne snažit v létě???Vlaďka??? 🙂 ...nebudu na to sama? 🙂

Tady u nás je nááááádherně!!!!Na jihu musí být ještě líp 😉 .Hezký dnešní den!Jdu žehlit 8-( .
katunka82autor
3. dub 2009
Krane ranko holky, jsu to ale spac... vstavala jsem pred pul hodinkou 😃
Dnes je tady fakt nadherne, slunicko se dere do oken od sameho rana!

Frcim k Dr. na kontrolu s tou mou slavnou nemoci, pak na skok na financak a rychle dom. Dnes mi privezou zasilku z UK, tak se tesim jak ty vecicky prehrabu 🙂

A pristi tyden v patek privezou zase ten kos na miminko, vysel na neskutecnych 1050,- !!!! Coz je skvela cena za novy, krasny kos! Uz se na neho moooc tesime!

Pekny den preju a frcim! pa paaaaaaaa
zdenallicka
3. dub 2009
Katy, tys uz neco objednavala?

Začni psát odpověď...

Odešli