• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Teda Peti, to jsou hormony...ty a nadávat :grinning: :grinning:
já jsem dneska nějak nestíhla dojít...Katu, teda ty jsi mezitím stihla i plastiku poprsí či co?? :grinning: :grinning: jinak pupík jakej má Káťa teď...mám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani já Ti nevím jestli jsou to ty hormony ..... :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, dneska fakt krize...za chvilku jdu, musím do banky a vyzvednout kartu do mobilu, do obchodu a fofrem domů, už teď nestíhám :grinning: a to musím doma uvařit a slíbila jsem kámošce, že ji dovezu nějaký časáky ať má co číst v nemocnici, kde bude ležet 14 dní...tak holky, zítra zde nejsem, musím do Brna k doktorovi a ani nevím jestli jsem vám to psala...takže v pátek...pááááááááááááááááááá
1. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak se měj pěkně......... :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra a v pátek tu nebudu. Beru si dovolenou. Musím manželovi pomoct ve sklepě......
1. dub 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je sama dovolená:grinning:Katu okoukla jsem tvuj pupik,myslim ze za ty 2 tydny te dozenu:grinning:Ale zato jsem te předehnala v horních partiích:unamused:
1. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no tak v sobotu se uvidíme :wink:
1. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti s tím počítám .........
Opovaž se nepřijet ....... :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj akce už je naplánovaná :grinning: , jede nás 6 budeme v Bílovicích už před 11 :grinning:
1. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a říkal Josef že jestli prý budete mít dobré víno, tak zůstaneme u vás ve sklepě :grinning:
1. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti klidně může .... :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A doufám že nebudeme z té akce zklamaní, přece jenom jsme všichni docela zmlsaní dobrým vínem :grinning: , u nás doma se pije nejhorší víno cabinet :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, to jsi me predehnala uz daaaavno v tech hornich partiich! :slight_smile:

Uz se tesim na nejaketvoje fotky briska, jak s prckem rostete :wink: Ted se nevzpominam, vy si nechate rict co to bude? Nebo chcete prekvapeni?
1. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já si myslím,že nebudu zklamaní.......
V tolikati sklepech se Vám snad něco zalíbí :grinning: . Jo a mrkni ještě na ty stránky té akce. Měli by tam být vypsané i autobusy jak jezdí přímo do sklepů......
1. dub 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jsou tam jenom trasy autobusů které budou svážet lidi z ubytování, ale to je jedno :wink:

A jsou ty sklepy od sebe daleko?
1. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé ano. Ale možná, to bude v těch propagačních materiálech co dostanete a nebo vyvěšené v KD kde si bude kupovat vstupenky.
1. dub 2009 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím že občasná procházka neuškodí :grinning: a hlavně má být hezky :dizzy_face:
1. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte..... :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ja takovy foto asi tvořit nebudu,jelikoz bych stravila pul dne nad retuši,aby to bylo použitelný:grinning:a navic mi nejdou doma stahovat fotky,vzdycky jsem je stáhla v praci a ted mam utrum:unamused:ja se vam pak ukazu az to bude stát za to:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :slight_smile:

dneska je venku fakt nádherně, vůbec se mi nechtělo do práce :unamused:
2. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky jsem to pocasi využila a vyrazila na prochazku na barak.Sla jsem klukum rict jak maji udelat obklad za kuchyni.Prijdu tam a oni to uz meli hotovy,samozřejmě jinak,ale jsou horší veci na světě:stuck_out_tongue_closed_eyes:Jindy bych šílela:grinning: Ted jsem unavena jak kdybych si vyšlapla palavu:sweat_smile:zatim pa.
2. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Marti a Iny, vidim ze dnes jste tady jen vy dve :wink:

Ja jsem se prave vratila z mesta od Dr. Tak prdola meri od halvicky k zadecku 9,56 cm a Dr. tipuje celkovou delku i s nozickama na 15-16cm! nechapu, kde se takovy obr ve me bere :grinning:
A jeste neslo poznat kdo se nam v brisku schovava... pry se tam mozna neco rysuje, ale nedokaze to jeste rict. Ani se nedivim, kdyz vidim tu kvalitu UTZ!!!!!! Des a bida!
Uz se tesim do Brna, jdu tam hned zavolat a objednat nas na konec mesice, tam to uz na 100% poznaji, pokud bude prcek pekne natoceny ovsem :wink:

Iny :slight_smile: Je to smutne, ale bude hur... to si potom budes pripadat jako kdyby jsi vyslapala na nejvyssi horu sveta :grinning:

Jj, to pocasi je nadherne Marti, je uzasne! Vetram od sameho rana a poustim ten nadherni jarni vzduch do kazdickeho kouta naseho bytu. Je fakt nadherne! Kez by to chtelo vydrzet uz naporad! Minimalne do leta :grinning:
2. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj taky neřeším :grinning: , hlavně ať je to hotové a je klid :grinning:

Katu já jsem větrala aspoň v práci, teď už radši nevětrám, protože by hrozilo že uteču ven a už se nevrátím :grinning:
2. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau, no tady to teda zije.... :grinning: :rolling_eyes:

Jsem pekne nemocna a o vikendu mam jit do prace.... :pensive:

Peti, co teplota? A jak se citis? :wink:
3. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, asi tady dneska budeme jenom dvě, mám pocit, že Peťa má dovču a Marťa myslím taky, ne??
Mě taky bolí v krku, fuj...dneska jdu na utz z nožičkama :slight_smile: jako mimino a pak zpátky k mudře, tak ji musím říct, že mě bolí moje milovaná mandlička napadená stafoušem :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Jani... NO, ja tu ani nebudu... Jsem hotova... :cry:

Taky se brzo uzdrav...
3. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Jani dovolenou jsem měla minulý pátek :grinning:

Tak ať je vám holky brzo líp :wink:
3. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak všichni jsou nemocní...já boužel taky...sice mám jen rýmu,ale to stačí :confounded: ..nějak se jí nemůžu zbavit :unamused: .

Jinak u mě nic nového,čekám na MS(dnes mám 30DC),příští týden už mě čeká objednávka 2.vakcíny a ten další týden v ÚT jdu na aplikaci a pak 3 měsíce vydržet a může začít snaženíčko :wink: .

Kdo to říkal,že se začne snažit v létě???Vlaďka??? :slight_smile: ...nebudu na to sama? :slight_smile:

Tady u nás je nááááádherně!!!!Na jihu musí být ještě líp :wink: .Hezký dnešní den!Jdu žehlit :rolling_eyes: .
3. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krane ranko holky, jsu to ale spac... vstavala jsem pred pul hodinkou :grinning:
Dnes je tady fakt nadherne, slunicko se dere do oken od sameho rana!

Frcim k Dr. na kontrolu s tou mou slavnou nemoci, pak na skok na financak a rychle dom. Dnes mi privezou zasilku z UK, tak se tesim jak ty vecicky prehrabu :slight_smile:

A pristi tyden v patek privezou zase ten kos na miminko, vysel na neskutecnych 1050,- !!!! Coz je skvela cena za novy, krasny kos! Uz se na neho moooc tesime!

Pekny den preju a frcim! pa paaaaaaaa
3. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tys uz neco objednavala?
3. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek