• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsi rikala, ze az budes objednavat, ze das vedet a ze si k tobe muzu neco prihodit... No, tak ted uz si neprihodim nic... :unamused:

Pekny den...
3. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jsem vlastně úplně zdravá :grinning: :grinning: byla jsem na utz se žílama a tepnama a dobrý, naštěstí...ufff, pak mi sestřička vzala krev na revmatologii, tak to budou výsledky v pondělí, ale dočista jsem zapomněla na ten krk, tak příště :grinning: :grinning: nějak to vydržím, naštěstí to není tak hrozný...Jo Leni, Vlaďka na to vlítne v létě...já taky čekám na mrchu, dneska jsem 28DC, ale určo to dostanu až 33DC, takže je čas...
3. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo dneska je klasický pátek, pořád někdo něco chce :angry: , ale příští pátek mám dovolenou :sunglasses: :grinning:

Dneska jedeme koupit gril, tak už se moc těším až ho otestujeme :dizzy_face: , možná už dneska :grinning:
3. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla taky grilovat, ale asi si ještě 14 dní počkám, kámoška co k nim jezdíme je ode dneška v nemocnici na kapačkách, tak až dojde, uděláme nějakou spářku :grinning:
3. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj......zdravím vás po dlouhé době....
hned z úvodu všem přeji krásný, pohodový a prima strávený víkendík....
Leni - začínáme se snažením v létě, takže jsem ráda, že někdo do toho jde se mnou :wink:
jinak já jsem měla v úterý asi ovulku - strašně mě vaječníky bolely jako hrom, takže si musím do příštího cyklu pořídit ty ovu testíky a začnu testovat.

Jinak na grilovačku se těším i já. pokud výjde na velikonoce krásné počasí, tak určo pojedeme celá naše famílie grilovat na naši chajdaloupku a to už mocinky těším.

Tak holky páááááááá
3. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni z NEXT jsem nic neobjednavala, ale nakupovala jsem na Ebay nejake oblecky co budu prodavat na MMB a v Krtkovi zase :wink:

Z Nextu budu objednavat pozdeji jeste.. :wink:
3. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I ja se holky tesim na grilovacku, to ja muzu :slight_smile:
Uz se tesim na nejake pekne ugrilovane masicko, rybu nebo zeleninku, mnaaaaam!

Vladi taky to vidim az na velikonoce, mame na cvicaku sranda zavody, tak tam budeme cely den a kdyz bude krasne, tak by jsme mohli i grilovat, gril tam mame jeste od podzimu :grinning:
3. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes bylo velke prekvapeni, doslo nam to kreslo a podnozkou co jsem objednavala snad v pondeli v UK. Byla to mega rychlost, necekala jsem ho tak rychle. Az se Ferio vrati z hokeje, jel s Lukynem do Skalice nebo kam na SK-CZ pripravny zapas :slight_smile: no a az se vrati,. tak bude skladat a uz vidim kdo se stane jeho panem, kdo v nem bude vysedavat hodiny a hodiny :grinning: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Pekny vikendik vam preji. Paaaaacek :wink:

Jo a 24.4. jdeme na 3D UTZ, tak se mooooc tesim!
3. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHa, Katy... Tak az budes, tak rekni... Par veci se mi tam libilo... :wink:
3. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak si užíváte kráááááásnou sobotu?? Holky, paří ve sklepě, co?? Pak musíte napsat jaké to bylo, já dneska okopávala jahody, bylo to krutý, ale zmákla jsem to a pak jsem vytáhla kolo, musela jsem za tchánem, aby mi ho dofoukal a málem jsem nedojela, to byla po zimě brutus makačka :grinning: ale zítra vyrazím zase, Martin jede pryč, tak se budu nudit, tak vyrazím do terénu :dizzy_face:
4. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak dnešní den se maximálně vydařil. doufám, že i ten zítřejší bude taky tak krásný.... :sunglasses:
Já jsem se dneska rozhodla pro pracovní sobotu, kompletně jsem vyuklízela byteček, balkon, sadila kytičky a pak si užívala sluníčka.
I když jsem měla uklízecí a pracovní den, tak jsem si ho maximálně užila. Ono totiž neuškodí dělat něco jen tak manuálně, když celý týden sedím v kanclu zavřená u PC.

Tak se mějte všechny moc krásně.
4. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, Vladi tak u nas to bylo podobne. Sice nemam nic delat, jen lezet a lecit se, ale to pocasi mi to zkratka nedovolilo! Hned rano jsem dala periny na balkon, jak kraaaaaaaaasne voni jarnich vzduchem ted! A uklizela jsem, navarili jsme si vyborny obed se zeleninovym salatem a porad neco delali... az na odpoledne, kdy jsem na temer 3 hodinky zalehla do postele a spala :grinning: To bych nebyla ja bez odpoledniho spanku :grinning:
Jdu zpet na filmik, skoncila reklama. Pa paaa a peknou sobotu a jeste hezci nedeli!
4. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ráno ..... :grinning:
Konečně mám za sebou ten náročný víkend. Byla to pěkná námaha .....
6. dub 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tak jak to probíhala, povídej, přeháněj :grinning:
6. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ..... :slight_smile: :slight_smile:
Akce byla super přijelo přes pět tisíc návštěvníků, tak jsme se všichni museli pěkně ohánět,aby jsi me všechno zvládli. Zítra nebo ve středu určitě ukážu nějaké fotky. Počasí bylo super. Nejhorší bylo, že ke konci už mě bolelo pěkně bříško. Zajímavé je, že už mi nebývá vůbec špatně......
6. dub 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Marťa dojela?
Jo to je fakt, počasí vám vyšlo opravdu super, ty jo pět tisíc lidí, tak to už je pěknej hukot.
Já od zítra začínám brát Clostil, tak uvidíme jestli to zabere a rozšířím řady našich těhulí :grinning:
6. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťa přijela..... :grinning:

Jani věřím, že Ti ten clostil pomůže......
Já jdu zítra k doktorce, tak jsem zvědavá co mi řekne.....
6. dub 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Peti díky moc za tip na super akci :wink: , všichni byli moc spokojeni :dizzy_face:

V neděli proběhla první grilovačka a vše se vydařilo na 1*
6. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

To jsem ráda, že jste byli spokojeni. Jak bylo na druhý den?
6. dub 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v pohodě, mě teda bolela hlava už v sobotu, asi kombinace vína a sluníčka, ale v neděli úplně v pohodě :slight_smile:

Ale uchození jsme byli slušně, z podivína do bílovic jsme šli pěšky skoro hodinu :grinning:
6. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty autobusy nejezdily?
6. dub 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když dorazil vlak, kterej byl slušně narvanej, tak tam byl jeden autobus, takže se velká část lidí vydala pěšky, ale tak aspoň jsme si udělali výlet :grinning: , nazpátek jsme teda jeli od kulturáku taxíkem, sice mám vlak málem ujel, ale nakonec jsme to stihli, poté co jsme dobíhali na vlak :grinning:
6. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v kolik jste jeli domů?
6. dub 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 17:53, měli jsme toho už plné brejle, od vás jsme už pomalu šli ke kulturáku, nakoupili jsme vína a ještě jsme si udělali větší zastávku ve sklepě č.3 u Hrabala, tak jsme si dali dvě sedmičky vína a pak hurá domů :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se nám dneska všichni toulají?
6. dub 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím kde všichni jsou :rolling_eyes:

Já jsem dneska pěkně utahaná :pensive: , šla bych spát, tenhle víkend dorazí ségra s manželem a taky naši, takže to bude zase náročné, ale naštěstí máme už v pátek dovolenou, takže bude dlouhé volno. V pondělí chceme jet někam na výlet se sousedama
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla včera strašně utahaná. Měla jsem toho za ten víkend plné brejle. Příští víkend ještě nevím co podnikneme. Můj by chtěl jet lyžovat, ale nevím co bych tam dělala já. Mám teďka už strach stoupnout na lyže.
6. dub 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, jsem tu...ahoj Marti...
nějak nestíhám, pacientů chodí mraky, já bych místo chození po doktorech byla venku na sluníčku, ale proč ne :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tu, ctu, ale nemam, co bych prihodila... Takze mlcim...

Peti, at ti to zitra vyjde... :wink:
6. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj ....
Snad to dopadne dobre. Graf vypadá dobře a druhá čárka na testu už je silnější než ta testovací.
Jak se máš? Už je Ti lepší? Četla jsem, že si nemocná...
6. dub 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek