• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Hele ženy co říkáte na to počasí :confused: :sweat_smile: , jako mazec, ze zimy zase rovnou do léta :grinning: , u nás na terase šlo včera být až tak od 2 hodiny odpolední, fakt mazec, musíme co nejdřív koupit slunečník
6. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je to šílené. Já jsem odložila minulý týden zimní bundu a oblíkla jsen svetřík. Hruza. Ta příroda to nějak nezvládá.....
6. dub 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti takhle je to ale každý rok, loni to bylo to samé. Jako né že by mi teplo vadilo, ale je to fakt divné, hlavně člověk dost blbě odhaduje oblíkání a je to tak zralé na to se nachladit :rolling_eyes:

Nejlepší bylo v sobotu jak jsme vyráželi, tak jedni ze sousedů jeli taky v zimní bundě a ještě svetr v batohu, samozdřejmě už na nádraží cpali i bundy do batohu :grinning:
6. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, patek a sobotu jsem prolezela, ale uz je dobre... :wink:
6. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no já měla s počasím, taky dobrý zápich, jak jsem jela v sobotu na kole, tak jsem si vzala 3/4 kalhoty a nátělník a sotva jsem vyjela od baráku, tak jsem potkala sousedku v zimní bundě a v čepici :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj :slight_smile:
to je fajn, že je ti už lépe...jdu si koupit něco na papu. mám hlad...
6. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky utíkám na oběd .....
6. dub 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no já jsem z počasí nadšená :dizzy_face: Víkend byl úžasnej,načerpala jsem energie jak ďas :grinning: Dnes už mám domluvenou vycházku se sestřenkou :wink: Teď jen musím vyřešit problém s vanovým panelem,poslali nám jeden blbě a borec to nějak nechce řešit :angry: To jsou ti za...í brňáci :angry: Tak to mi trochu kazí den, a ještě to,že se chystám zavolat šéfové,že už do práce nedorazím :sweat_smile: mám před sebou půl roku prázdnin :stuck_out_tongue_closed_eyes: juchů :dizzy_face:Jen budu tu novou posilu asi muset zaučit,ale já jsem to sfoukla za dva dny,tak pokud to nebude někdo nepovedenej,tak by to mohlo být ok :grinning: Peti jsem strašně zvědavá na zítřek :slight_smile: Musíš pak hned napsat :wink:
6. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty ses na to jako total vykvakla v praci? Proc????
6. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a aahoj... :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile: byla jsem v nemocnici,takže jsem na rizikovým.
6. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile: tak to si budeš pěkně doma užívat, když je takové krásné počasí...a jak máš vycházky? Doufám, že aspoň půl dne :wink:
6. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, vycházky mám neomezený,ale ještě si nemůžu moc vyskakovat,takže na žádný výletování to není :wink: a to počasí mě právě přesvědčilo o tom,že se na to mám v práci vykváknout a za druhé mám strach,aby se to neopakovalo :pensive:
6. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to bych se na to taky vybodla, lepší sedět doma, než aby se něco stalo...takhle budeš v klidu a budeš si užívat krásné počasí, zrovna jsem četla, že tady bude stejně teplo jako na Kanárech...to a nemusíš ani nikam jezdit :grinning:
6. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně tak :wink: Muž mě vyhazuje,tak se jdu najíst.papa :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile: :slight_smile:
Zítra dám určitě hned vědět jak jsem dopadla. Jsem úplně napnutá co mi doktorka řekne.
Zatím to graf ukazuje jednozačně http://www.fertilityfriend.com/home/2507a0, tak doufám, že bude všechno tak jak má být.
6. dub 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je úžasný, ale neboj, bude to v pohodě, kdy zítra jdeš??
6. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsem objednaná na osmou hodinu.
6. dub 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hned po ránu, tak to pak musíš hned napsat, co a jak :wink: juj, jsem napnutá jak kšandy :grinning:
6. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jasně, že se hned jak to bude možné ozvu.
6. dub 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti budu na tebe ráno myslet :wink:

bože dneska je úplně hrozný den, nejsem schopna se od rána pořádně probrat, mám pocit že každou chvíli usnu :unamused: , už se těším domů, natáhnu se na gauč a nebudu dělat nic :dizzy_face:
6. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, hned ráno čekám zprávičku, máš jedniný štěstí, že jedu do práce až na devět, takže to budeš už asi zpátky od doktora, tak se nebudu nervačit u PC :wink:
6. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno ..... :grinning: :grinning:
Tak už to mám potvrzené. Je tam malilinkatá fazolka. Za čtrnáct dní jdu na odběry a na ultrazvuk na srdíčko.
Nemůžu tomu nějak pořád uvěřít. Zatím to, ale asi nebudeme nikde říkat.
7. dub 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti tak gratuluju k fazolce :dizzy_face: :wink:
7. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:
Díky. Snad bude za těch čtrnáct dní všechno v pořádku.
7. dub 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni,

Peti moc gratuluju k těhotenství. Tak ses dočkala - SUPER! Moc ti to přeju.

Dlouho jsem tu nebyla. Za tu dobu jste tu tři těhotné, blahopřeju i Katce a Ince. No, i já jsem těhotná a vypadá to, že zhruba stejně jako holky - prostě o Vánocích se zadařilo...

Jinak, jak se všichni máte?
7. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko.... :slight_smile: :slight_smile:
Taky Ti gratuluji.
7. dub 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Peti, užívám si to, dokonce i v práci jsou na mě hodní - teda aspoň zatím :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoj Marti :slight_smile: ty jsi tu fakt dlouho nebyla a taky těhule skoro jako Katka, ta má termín 22.9., tak to budete rodit skoro stejně..

peti gratuluji k fazoli...to je super...já dneska slupla první clostil a večer mě čeká další, včera jsem měla návštěvu, 4-měsíční Andrejku, tak jsem byla mrtvá, jak na ni Martin šišlal :grinning: :grinning: a nasmíval se....boží, fakt :dizzy_face:
7. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, no jo, nebyla. V práci jsem měla s netem trochu problémy a doma ho nemáme. Ale teď už je to v pohodě. Už jsme se i s manželem domluvili, že si musíme dom internet pořídit, protože až budu na MD, tak bych byla jak bez ruky.

Ti chlapi jsou stejně správní, co? Prvně tvrďáci a jak dojde na věc, tak se můžou rozplynout...
7. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek