• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo to máš pravdu, manžel už se nasmívá, snad na všechny děti našich známých :grinning: no už i sám říkal, že by si nějakého potomka měl konečně pořídit, tak snad nám to brzo vyjde...
Ale taky ho uháním kvůli netu, doma sice PC máme, ale firemní, takže si Martin každý ráno sbalí noťas a jede do práce a kdybych měla být doma, tak se unudím, takže už mám v ložnici bednu, myš a klávesnici ale pořád mi chybí ten monitor :grinning: :grinning: ale naši mají doma jeden plonkovní, tak ho zabavíme
7. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my půjdem asi do notebooku, i když já jsem z práce spíš zvyklá na PC - velká klávesnice, velký monitor. No, dovedeš si to představit... Ale na to naše malé a občasné surfování to bude stačit.

Trochu jsem to tady dočítala, takže vím, jaké máte problémy. No, upřímně ti přeju, aby vám to brzo vyšlo. Nedovedu si to čekání asi ani představit, jako jaké to je (my jsme do toho přišli po dvou měsících).
7. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti obrovskáááááááááááááá gratulaceeeeeeeee :slight_smile: Majko tobě děkuju a taky gratuluju :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny díky.
7. dub 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy jste to řekly rodičům a v práci?
7. dub 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti rodině v 9 týdnu a v práci v 11 :wink: Bylo mi blbě,takže se to nedalo utajit dýl :wink:
7. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ve čtvrtek jedu na chvilku do práce, zaučit si zástup a odvést svoje saky paky. :grinning: šéf mi včera vyrazil dech,že už mají náhradu :grinning:
7. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím jestli to tak dlouho vydržím...... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem šla na druhou kontrolu,kde mělo být vidět srdíčko v úterý 24.2. a rodině jsme to řekli v neděli.Hrozně mi vadilo,že jsem si furt musela něco vymýšlet,tak už jsem to našim chtěla říct :grinning:
7. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirka mě vyhazuje od pc,tak mažu.mějte se krásně.papa :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny no právě. Já jdu na srdíčko 21.4., tak uvidím jestli to do té doby vydržím neříct. Nejhorší je to lhaní. Našim lžu, kamarádkám. No hrůza. Už nevím co si mám vymýšlet. Nejhorší je, že už teď mám malé bříško (a to jsem teprve 5 a 1tt) a sotva dopnu kalhoty.
7. dub 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak u nás to bylo tak.
Rodiče už bohužel nemám (ale asi kdybych měla, tak bych jim to řekla) a ostatní rodina se to dozvěděla v 6. týdnu, protože strýc - vinař měl oslavu narozenin, oslavovalo se samozřejmě ve sklepě, pěkně s degustací a já si nedala ani pohárek. Všem to bylo jasné, protože věděli, že se snažíme a chceme miminko. Nezapírala jsem, jen jsem pořád říkala, že jsem ještě nebyla ani u doktora a že to ještě nemusí být všechno v pořádku. Naštěstí bylo....
:slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a v práci se to dozvěděli obloukem od někoho z rodiny mé rodiny, ale já sama naplno jsem to řekla, až po utz ve 13. týdnu, kdy jsem věděla, že je mimčo v pořádku a že takový ten samovolný potrat v kritických prvních třech měsících nehrozí.
7. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já bych jim to klidně řekla hned jak uvidíte srdíčko, myslím jako rodinu, v práci bych klidně počkala, ale tuším, že i nějak v zákoně je, že by jsi to měla do toho 12tt říci, ale nevím, kecala bych...
nepřeji ti nic zlého, ale myslím, že by vašim vadilo víc, kdyby se něco stalo a řekla by jsi jim to až by za tebou přišli do nemocnice a myslím, že i v takovém případě tě rodina hodně podrží...ale my tady taky :wink:
takže já bych to asi po další kontrole, pokud bude v pořádku provalila, lepší dřív než kdyby to bonznul někdo jiný..
7. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, v zákoně nic takového není - dělám mzdovku... :wink:
Ale z etického hlediska bych jim to po těch třech měsících řekla, nebo i dřív, jak se budeš cítit, aby měli čas si za tebe někoho najít.
7. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jo je to hrozný to čekání, ale tak nějak už jsem si zvykla, pořád mám nadějí, že se po hormonech zadaří, na podzim to bylo problémové, ale te´d už to snad klapne, je jaro, tak prostě musí :grinning: ale i kdyby ne, tak prášky mám na 3 měsíce a pak by se to muselo řešit jinak, ale nechci předbíhat...ale jak říkal manžel, kdo počká, ten se dočká :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. U nás jsou takové strašné drbny. Schválně jsem se dívala, kdo šel po mě na řadu. Protože sestra volá vždycky další hned jak jde jedna k doktorce, jenomže tam je všechno slyšet. Tak mám strach, aby se to naši nedozvěděli dřív než jim to stihnu říct sama.
7. dub 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak za nima zajdi (třeba i s manžou) a řekni jim to. Budou mít určitě radost, že?
7. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak radost budou mít určitě......
Manželovi rodiče mají totiž jen jedno vnouče a tomu je už 16 let. A naši budou letos jestli to vyjde dvojnásobní. Ségra čeká totiž v listopadu a mě to vychází na prosinec.

No uvidím. Promluvím o tom s manželem a domluvíme se jak to uděláme.
7. dub 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak až já jednou konečně otěhotním, tak to nechci vidět, jak u nás, tak u Martina to bude první vnouče, pokud nás teda moje sestra a nebo švagrová nepředběhne, ale o tom pochybuji :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf dneska jsem zavalená prací, tak nestíhám :unamused:

Marti gratuluju k mimču :dizzy_face:

No u nás v rodině se teď čeká jenom na mě :grinning: , leda že by si synovec pospíšil a předběhl mě, přece jenom mu je 22let :grinning:
7. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti děkuju. A ty jsi myslím tou prací zavalená pořád, že?
To já mám dneska oddychovku, nikdo nic nechce, všechno mám zaúčtované. Úplná škoda tady sedět, když venku je tak nádherně... :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem vás z letma přelouskala :slight_smile:

Peti,moc gratuluji k miminku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás se to naši dozvěděli v ani ne koncem prvního měsíce,bo jsem od 3tt(den oplodnění víme :slight_smile: )prozvracela cely dny :sweat_smile: ,takže to bylo jasny všem :grinning: .No a v práci to stejny,byla jsem doma od 4tt :slight_smile:

Jinak u mě nic nového,od PO mě bolí pravý vaječník,bolest mě vystřeluje až do nohy,tak mám strach,jestli mě nerupla cysta :unamused:...přemýšlím,jestli jet na utz.ještě dnes nebo to nechat na zítra :confused:

Jdeme ven,malej už je oblečenej :slight_smile: ..hezký den :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, i tobě hezký den (jsem Martina č. 2). A pokud možno, tak bez bolesti.
7. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ale kdyby praskla, tak by to bylo dobrý, pokud teda byla jenom vodová, a nemáš náhodou ovulku?? když máš ty bolesti?
Já chci taky ven, ale v práci budu až do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji.

Holky já už dneska utíkám domů. Jdeme na pohřeb. Manželovi zemřel strýc. Tak zítra. Páááááááá
7. dub 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Peti, tak to ti ani nebudu přát aby jsi se měla hezky :pensive: tak zítra....pááááááááá
7. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,mám 1den po MS,takže OVU nehrozí,začaly mě ty bolesti v včera do rána :unamused: ...já nevím,čím ty cysty mám vyplněny :unamused:

Marti č.2,ahoj :grinning: ..nějak vás budu muset rozlišit :wink:
7. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Peti ahoj zítra.
No, mně klidně můžete dál říkat Majko.
7. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to asi ovu fakt nebude, ale většinou bývají cysty naplněny tekutinou, ségra tak měla dvě a doktorka ji řekla, že většinou po MS prasknou, takže se nemá bát, jenom kdyby bylo pár dní něco jinak tak má dojít, nakonec ji cysta praskla asi týden po MS, takže začala špinit a za dva dny pohoda...tak snad to bude OK, kdyžtak uvidíš zítra, kdyby to pořád bolelo, tak by jsi si zajela na utz a pak za náma ke Kryštůfkům :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek