• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak pro dnešek padla, takže se taky loučím. Ahojte zítra.
7. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak mě teda ještě nepadla :angry: ale za půl hodiny už zvedám kotvy taky, dneska je tu nuda, tak se šéfkou akorát kecáme, sestřenka mi donesla krásnou orchidej, tak se těším, až si ji přidám ke zbytku, už mám doma 3 :dizzy_face:
7. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tady tomu dávám ještě deset minut a mažu fuč... :grinning: teď zde byl nějaký hnusný socák, neměl kačáky a oháněl se s papírem ze socky, že nemusí v lékárně platit...no nějak mu nedošlo, že nemusí platit ten regulační poplatek, ale doplatek jo...blbeček :grinning: :grinning: :grinning: smrděl, jak rasův pytel...tak holčiny zétra zdar :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
7. dub 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, moc blahopreju... :dizzy_face:

A MArti /majko/ tobe taky blahopreju k tehotenstvi... :wink:
7. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak já už zařezávám, ale za chvílu mizím k zubařovi - potřebuju razítko do průkazky, ale hlavně mě pobolívá zub, takže stejně musím. No, děsně se těším. :unamused: Tak zatím ahoj
8. dub 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno .... :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky, krásné ráno...
Marti fuj k zubaři, tam jsem byla minulý měsíc a už odpočítávám, takže za 5 měsíců musím zase, asi se mi dělá kaz nebo co, tak mám bezpodmínečně dojít, jinak dostanu buchec :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj ....
8. dub 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Peti a Jani, tak už jsem zpátky - dopadlo to na výbornou, tak hned mám lepší náladu.

Jo a Zdeni, děkuju.
8. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni zac.. :slight_smile:

Pekny den, zenske... :wink:
8. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tobě pěkný den, Zdeni.
Dnes máš volno nebo valíš do práce?
8. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :wink:
Marti koukám že zubař byla vyloženě fofrofka :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dnes mam volno, ale budu gruntovat... :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj ..... :grinning:

Holky mě se chce dneska tak strašně spát.
8. dub 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau lekarnikova...:slight_smile:
8. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni přijď i k nám.....
8. dub 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to urcite - mam to na cely den... :unamused:
8. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám v plánu úklid, až přijdu z práce. Dnes jsou na řadě dva pokoje - okna, záclony, skříně atd. znáte to.

Jani, jasně, že fofrovka. Mám ho 2 km od práce, navíc objednaná na určitou hodinu a navíc a to hlavně mi nic nedělal - jen prohlédl, zabrousil, vypláchl bolavé místo a hotovo. :slight_smile: No radost. :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti děláš zatím úplně všechno. Mám známou a ono jak otěhotněla nedělala vůbec nic. Všechno za ni dělal manžel.
8. dub 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak mně teď nic není, tak se snažím. Máme toho doma dost (i nějaké vinohrady), tak by to manžel ani sám všechno nezvládnul.
Sice v tom prvním trimestru jsem byla taková unavená a jak jsem došla z práce, tak si šla lehnout, ale naštěstí to vyšlo ještě na zimní období, tak to vůbec nevadilo. Teď se cítím skvěle (a někdy si ani nepřipadnu těhotná). :sunglasses:
8. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi máme vinohradů a všechno požehnaně. Můj by taky právě nestihal vůbec nic.
8. dub 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to máš dobrý, já teda naposledy taky byla u zubaře hotová skoro hned, ale chvilku jsem čekala, ale to mi nevadilo...

Já musím začít umývat okna, když odhrnu záclonu, tak se na to nedá dívat, ale po práci se mi už nechce, tak to asi nechám na víkend, no uvidíme...

Zdeni, jako kdyby se ti nááááááááááhodou chtělo, tak se zastav uklidit i k nám a potřebovala bych uvařit, v lednici je kuřecí maso, tak něco uvař :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani .... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, skubni si nozickou... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

už jenom zítra do práce a pak 4 dny volna :dizzy_face: , v pátek jedeme obhlídnout a objednat bambusy :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :grinning: :grinning:
Ty se máš..... :grinning: :grinning:
Já bych byla taky hned doma.
8. dub 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no v pátek jsem si tak nějak musela vzít dovolenou, protože všechny firmy u nás v domě mají volno, takže by jsme se sem nedostali :grinning: , ale vůbec mi to nevadí :grinning:
8. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem včera bolestí nevydržela a jela na gyndu....samo,že mě ty cysty popraskaly :rolling_eyes: ...ale jinak dobrý...ještě mě našli uzlinku kdesi,tak že se musí hlídat bo co.Dneska jsem měla jet na kontrolu na chirdu,ale rozhodil by se mě úplně celý den,tak pojedu zítra :wink: .

Hezký den
8. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no jak chceš, já si s ní teda škubnu :grinning:
Já chci taky mít v pátek volno :angry: kolegyně je doma, tak ostatní musíme pracovat...no tak aspoň v to pondělí budu doma...
Léňo, doufám, že mi odpoledne řekneš, co děláš na té chirdě...vrtá mi to hlavičkou :confused: :confused:
8. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ale ne moc, at nemusis na chiru s Krejcul...:grinning:

Jako vubec mi to nejde od ruky, nechce se mi, nebavi me to...

Asi se na to vys... :angry:
8. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek