• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no já mám výhodu, chirdu mám hned vedle, ale Lenča sem musí jet 15km :grinning:
Mě by se taky nechtělo, vybodni se na to, počkej až bude pršet, pak můžeš uklízet :wink:
8. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja do utery nemam cas, foleee.. A to je jeste tyden... A to budu uklizet nanovo.... :confounded:
8. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: K tomu zubaři se chystám objednat taky,ale pořád si nejsem jistá,že bych moji zubařku nepoblila :grinning: ,tak čekám.Teď mám období nespavosti, v noci se probudím ve 2 a čumím do stropu,až začnou zpívat ptáčci,tak teprve usnu :unamused: Dnes jsem jak praštěná palicí přes hlavu :angry: Ale v 1 jdu na pedikůru a odpo je u nás velikonoční mini jarmark,tak snad se venku proberu :wink:
8. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, počkej až na té pedikůře vytuhneš :grinning: :grinning:

Zdeni, no právě, stejně budeš příští týden uklízet zase...tak to je zbytečný :grinning: :grinning: já teda včera doma taky řádila jak černá ruka, Martin utřel nádobí, ale že by umyl i to špinavé, to ne, tak jsem aspoň letecky poskládala, co se kde válelo a umyla nádobí a jela pryč, tak budu doufat že to zase Martin utře...
8. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na to se právě těším :grinning: Zdeni s tím úklidem máš pravdu,do pondělí bude bordel znovu :wink:
8. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uklidit musim.. Je tu binec.. A v utery budu umyvat okna, tak pak setru znova... :wink:
8. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky... jak vidim velky uklid neprobiha jen u nas :grinning:

Jeeee abych nezapomela po tom co jsem vas docetla. Peti Gratulujiiiiii a Maji tobe takyyyyy! Jsme vsechny skoro stejne :wink:
8. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem dnes konecne povesila na zed obraz co jsme dostali jako svatebni dar, do kuchyne jsem dala na zed korkovou nastenku - uz je potreba, to tehu mi leze na mozek, co nemam na papire a na ocich, jako by neexistovalo :grinning: Proste mi to nemysli :grinning: :grinning:

Taky jsem se vrhla na uklid supliku a dokumentu a vseho.. a bavi me to :sunglasses:
8. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile: U nás úklid neprobíhá, sice jsem se včera o něco pokoušela,ale nemohla jsem najít velikonoční výzdobu,tak jsem se na to vyflákla :grinning:
8. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera jsem nasadila do kvetinace po levaduli nejake jarni kvetinky, jsou tam i primule a Shady mi je dnes zacala statecne likvidovat, ai se ji nelibi jak krasne kvetou :angry:
8. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja jako velikonocni vyzdobu beru ten obsazeny kvetinac primulema, mini karafiatama a jeste necim. To je vsechno :grinning:
Maximalne jeste natrham ylaty dest do vazy a tim to konci. Stejne nebudeme doma, tak co, jake Velikonoce :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V sobotu budeme umyvat okna a prat zaclony, na to se moooc tesim, ten byt potom vzdy tak krasne voni.. juuuuu, uz aby byla sobota! :wink:
8. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy...
8. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj Zdenci :wink:
8. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy a Iny .... :grinning:
Katy díky.
Holky poraďte. Chci si koupit nějakou knihu o těhotenství atd...
Neznáte nějakou dobrou?
8. dub 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu Jirka mi teď říká veeelmi často tohle: Myši,ale ty přeci nejsi blondýna :grinning: Tak mu vždycky odvětím,že to jeho děcko mi žere mozek :grinning: :wink:
8. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja si obcas pripadnu jak totalni blazen a pozastavuju se nad tim co jsem udelala nebo neudelala :grinning:
8. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já už mám doma dvě, obě půjčený a mám slíbenou ještě jednu,ale já nejsem moc knížkovej typ,takže jsem je jen prolítla :wink:
8. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja mam knizku kde jsou faze vyvoje miminka, ale jinak tam neni nic moc napsane. Me kazdy den chodi z rodina.cz mejlik co se prave deje s miminkem a to mi staci, to mi dava dost informaci a kdyztak si neco dohledam na netu :wink:
8. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, obrazky staci, ze? :slight_smile: Ja jsem si nakoupila knizek (normalnich, ne o tehu) a vubec nectu. Myslela jsem si a tesila jsem se jak budu cist a ono nic zatim!! Treba to jeste prijde, az budu mit buben jak blazen a prestanu se pohybovat, tak mi nezbyde nic jineho nez si cist :grinning:
8. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi chodí ty maily z rodiny :wink: Možná proto neležím v těch knížkách :wink:
autor
Holky jdu si udelat neco rychleho na obidek.. zatim pa paaa
Já jsem začala číst knížku v nemocnici a doteď ji nemám dočtenou :sweat_smile:Ale to je tím počasím,radši jsem venku :wink:
8. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, ja jdu... Se tu resi knihy o materstvi a to se me netyka... :wink:
8. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky přihlásila na ty stránky rodina.cz. Už mi přišel i první email....
8. dub 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a vyhraly to spagety s kecuper a syrem, mnaaaam. To muzu :wink:
8. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu se tu řehním,jsem si teď byla ohřát oběd.Hádej co mám :grinning: Těstoviny s kečupem a sýrem :grinning:
8. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee holky jak delam poradek tak jsem nalsa ve sve stare penezence 55 EUR, jsu v baliku, huraaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny :grinning: tak to je dobre, to jsem se i ja zasmala :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se trochu zkulturnit a vyrážím na nožky :slight_smile: Zítra se tu asi neukážu, jdu do práce zaučovat.Vůbec se mi nechce,doufám,že to bude někdo chápavej,ať tam nemusím trčet dlouho :wink: Mějte se krásně.Papa
8. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek