• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny pa paaa.. Ja jsu zitra taky do prace, ale asi jen na chvilku.
Jdu si sednout na balkon a relaxovat. Zatim pa paaa
8. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak zrovna mluvil kolega se šéfem a prý budou fasovat na stavební veletrh nějaký stejnokroj, tak teda doufám že se to ženských netýká :confused: :grinning: , já už mám věci nachystané a koupila jsem si kvůli tomu nové boty
8. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý Marti, ale třeba by ti to slušelo.... :sunglasses:
8. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no dovedu si to živě představit, při jejich vkusu a šetření bych měla nějaký tesilový kostýmek a silonovou košili :grinning: blé to ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale myslím že se to bude týkat jenom chlapů, na stánku bude stejně vždycky jenom jedna ženská, takže pohoda :slight_smile: , chlapi ať se ladí jak chtějí
8. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti tak ty se budeš předvádět na veletrhu, ty jo, se máš :slight_smile:
hrůza, se potím jak dveře od chlíva, tady je strašný vedro, už se těším ven, akorát mám obavu, že v riflích zdechnu :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Jani, a to si představ, že já sedím v kanceláři, kde dopoledne topím, abych nezmrzla. Okno otvírám až odpoledne, až je vzduch opravdu hodně teplý a stejně mám na sobě svetr až ke krku a vestu. Ještě včera jsem dokonce měla zimní boty (dnes kvůli tomu zubařovi jsem si dala jarní a prsty mám zmrzlé jak sviňa).
8. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale zase v létě tu bývá příjemně - a letos se to bude tím víc hodit, že tu budu sedět s velkým břichem a otékajícíma nohama :grinning:
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsme na tom stejně. Já mám v kanceláři v létě baječně. Je to nejchladnější místnost na celém úřadě.
Doufám, že nebudu muset potom zůstat doma. Protože na bytě bych se potom asi uvařila..... :grinning:
8. dub 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, v létě je to paráda... A každý chodí a říká: jéé, vy tu máte příjemně.
8. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke mě se chodí kolegyně chladit. Oni totiž mají v kanceláři pravý opak.
8. dub 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já mám dole ve sklepě, taky chládek, ale nahoře, tam nám celý odpoledne praží do zdi, a to se nedá :rolling_eyes:

tak za chvilku mažu za holkama do parku, tak snad tam budou :grinning:
8. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to užij, Jani. Ahoj.
8. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mějte se a zítra pápá :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj ..... :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak si představte, že se mi teď rozbil zip na jediných kalhotách, které momentálně obleču. :confounded:
Nejde nahoru ani dolů, budu to doma muset nějak zprovoznit.

Aspoň že už jdu dom. Mějte se a zítra ahoj.
8. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ..... :grinning:
9. dub 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Peti. A zatím je opravdu krásné, že? :slight_smile:
9. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti....
Dneska je zase nádherně. Už by to počasí mohlo tak zůstat.
9. dub 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... :grinning:
dneska je krásně, odpoledne se jdu opalovat do solárka, už se těším :grinning:
9. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Ty se máš. Já bych tak ráda šla do solárka. Slyšela jsem, ale že v těhotenství se to nedoporučuje.
9. dub 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, jo je fakt že těhule by se neměly opalovat ani na normálním slunku, mají zvýšenou pigmentaci, takže se jim můžou dělat fleky, ale pokud se natřeš kvalitním opalovákem, tak proč ne... :wink: ale do solárka asi ne, vyplácni se na sluníčko, já taky budu chodit, jenom do příštího týdne, pak až zase po MS :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak Ti je po tom clostilu?
9. dub 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak fleky můžu potvrdit. Minulou sobotu jsme sadili brambory (to bylo to největší teplo) a měly jste mě potom vidět... :grinning:
9. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak já mám dneska pátek :dizzy_face: , dneska se dozvím jestli o víkendu dorazí návštěva, jsme fakt zvědavá

A dneska nám budou kopat díru na barén, včera jsme to odměřovali, takže už máme nakreslený na zahradě kruh :grinning:
9. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj ....

To se máte, že budete mít bazén......
9. dub 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, no zatím dobrý, včera mi bylo dopoledne špatně, ale ustála jsem to, už jsem se naučila, že si doma dám pár piškotů nebo banán a pak clostil, ale čekám, že mi zase nejvíc špatně bude až ho vysadím, mám ho brát do soboty a příští víkend na to vlítnem :grinning: :grinning:

já chci taky bazén :frowning2: tchýně už si koupila vysavač do bazénu, tak nemusíme lítat se síťkou :grinning:
9. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši bazén mají, co jsem se od nich odstěhovala tak mi to koupaní chybí....
9. dub 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem rozmlsaná, takže na mě je ta voda v bazénu prostě studená i přes solární ohřev, ale tchýni na zahradu málo svítí, přeci jenom jsme skoro na horách :grinning: a známý mají ten stejný bazén,možná o kousek menší, ale na zahradu jim svítí celý den, tak ho mají krásně teplý :dizzy_face:
9. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani naši mají ten solární ohřev. Jinak bych do toho bazénu nevlezla. Jsem strašně zmrzlá...... :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít tepelné čerpadlo a navíc máme zahradu na jih, takže tam pere celý den sluníčko :dizzy_face:
9. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek