• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Hmm,tak nějak extra nadšení ti naši chlapi nejsou :grinning: Kamarádi se už hádají o kočárku, tatínek tvrdí,že stluče káru :grinning: ale kamoš co mají 5 měsíční miminko teď v sobotu říká,že se ho ptala manželka kolegy:A jak dlouho jsi za den s malou?A on říká:Nevím ,dost dlouho.A ona říká:No ten můj tak max 2,5 hodiny.A on říká: No vidíš, to já taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já právě jet chci, je to parádní relax a taky máme jet i s našim a moji ségrou a švagrem, našim to slibujeme už dlouho
29. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi teď Jirka poslal sms,že jeho sestřence se narodil chlapeček, termín měla v květnu :fearful: Byli na umělým a celou dobu byla v nemocnici a tak to dopadlo.Ani neposlali míry, prý je malinkatej ale velký bojovník :pensive:
29. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi už i volal a parádně mě nasral :angry: Prý ať zapomenu na kuchyň za 150 tisíc :angry: Takže jsme bez kuchyně,protože já žádnou jinou nechci.Prý proč nemáme kychyň za 50 tisíc, kuva já ho asi zabiju :angry:
29. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko dneska už jsou naštěstí na takové malé děti vybaveni, takže to určitě dobře dopadne :slight_smile:

Kuchyň za 50 to upad ne :angry: , vždyť to nejde :angry: , my jsme se do těch 100tisíc vešli tak tak a to je ikea a motnáž jsme si dělali sami
29. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem mu taky řekla ať si zjistí první jaký jsou ceny a pak teprve mluví :angry: Dnes bude muset být tichá domácnost,jelikož jak bych promluvila,tak bych ječela jak fúrie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jsem to psala jednou....já mám kuchyň za deset :grinning: :grinning: :grinning: musím někdy ten náš byteček vyfotit a udělat si album na rajceti :grinning:

No Iny, jenže to je ten problém, já si totiž myslím, že na dovolenou se sami dva už nikdy nedostaneme, možná až budou děti větši a budou je hlídat třeba naši, ale to by mi asi zase bylo líto, že já se někde válím a děti jsou u babičky, no nevím....
29. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny proboha v ketrém týdnu rodila??? Ale je fakt, že dnes už jsou na to nemocnice vybavené...malej to určitě zmákne...už mají jméno???
29. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomášek po tatínkovi, nevím v jakým byla týdnu.Termín byl začátkem května :unamused: od začátku ležela v nemocnici.jani a ohledně té kuchyně,teď máme taky kuchyň za 20 tisíc,ale na tuto se budu dívat celý život a nehodlám kolem ní chodit a říkat si jak je hnusná :confounded:
29. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko přesně tak, tohle není žádná provizorka :angry: , my jste teda měli limit 100tisíc komplet, dostali jsme na to peníze od našich a víc jsme prostě dát nemohli, no takže děkuju za ikeu protože jinak nevím
29. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no já potřebuju od někoho dostat 100 tisíc :grinning: jirka je asi i dostane,ale na kuchyň mi je nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Tomášek má jen 600g :cry: Prý mi dojde mms.
29. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face:
http://www.super.cz/clanek/29437-exkluzivne-na-super-cz-misa-maurerova-porodila-kluka-a-holcicku.html

Inko teda takovej prdýs malej :frowning2: , ale tak snad bude vše ok, dneska jsou doktoři v tohle oboru fakt machři
29. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé takový malý drobíneček :pensive: ale snad bude v pořádku, akorát, že si hodně dlouho poleží v nemocnici :cry:
29. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta váha odpovídá cca 24tt :pensive:
29. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, on auž porodila?? Já měla za to, že to bude tak v létě :sweat_smile:
29. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to bude dobrý, mojí sestřence se taky narodil takovej prcek,dnes už chodí do školy,a dá se říct ,že je v pořádku a všechno dohnal .a spolužákovi se narodily v 6 měsíci dvojčátka a je to prostě jiný než zdravý děti :cry:
29. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no ta péče je jiná, určitě to nemají ani ty děti ani rodiče jednoduchí, ale hlavní je že takové děti umí zachránit :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to už umí , navíc je na nějaké spešl klinice v Hradci :wink:
29. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Iny, je to fakt, kámošce se narodil chlapeček, teda " jenom" o dva a půl měsíce dřív, ale do roka a půl všechno dohnal, byl sice ze začátku pomalejší, ale teď na něm nikdo nepozná, že byl takový malý mrně a strávil tři měsíce v inkubátoru, ale teď je to pohoda, půjde do školky a je pomalu větší než ostatní děti :grinning:
29. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :wink:
29. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dohaduju s mým chlapem po mailu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, kvůli té kuchyni??
29. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně :grinning:
29. led 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem už doma řekla, že až budeme dělat novou kuchyň, tak chci pořádnou a že si na ni našetřím, tak už mám :grinning: teda jako našetřeno...jenom nevím po včerejším rozhovoru, jestli se ji někdy dočkám :frowning2:
29. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm to já taky ze stavebka,ale prý jsou důležitější věci,jako třeba fasáda :confounded: A jaký byl včera rozhovor,buď nevím nebo mě veetřelec sežral zase kousek buňky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousek mozku,jsem fakt blbá :sweat_smile: ještě,že to mám na co svést :grinning:
29. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já pádím,zítra pa :slight_smile:
29. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že už jsi pryč...náš rozhovor byl na téma bydlení...vzhledem k tomu, že krize dorazila i do firmy kde dělá Martin, tak nosí domů čím dál horší výplatu, takže nadnesl, že asi stavět nebudeme a začneme si opravovat barák kde bydlíme, ale tam bydlí i babička, takže nevím co chce opravovat, a barák není náš...no nevím, docela mě to znechutilo, raději bych si postavila vlastní, podle svých představ a ne že budu pořád něčemu ustupovat :pensive:
29. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, moje nevlastni sestra mela 580g pri porodu a je neschopna zivota (do budoucna ani v soucasnosti) bez pomoci rodicu, leku, ruznych kompenzacnich pomucek.. Dnes je ji sedm a je mentalne i fyzicky postizena.. Byt vami, neocekavala bych nejake extra zazraky, i kdyz pripoustim, ze stat se muzou. Jsou i deti, ktere to "odnesou" jen ocni vadou (myslim tim brylky), ale bohuzel je jsou jich asi jen dve procenta. :frowning2: Kazdopadne Jirkove sestrenici preju hodne pevne nervy a hodne sil a Tomaskovi pevne zdravi.. Snad to bude v poradku...

Mimochodem - v tt, ve kterem ona porodila, je to brano jeste za potrat... Zvlastni, ale je to tak.. :pensive:
29. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek