• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to bude voda jak kafíčko ...... :grinning: :grinning:
To by bylo něco pro mě.
9. dub 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic Peti, holt budeme jezdit k Motyčkům :grinning: :grinning: :grinning: je to jasný...mojito, bazén, terasa...jo už to vidím :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude úžasné ......
Už se tam vidím vyvalené u bazénku ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No máta už krásně rostě, řekla bych skoro před očima, od neděle vyrostala tak o 5cm :confused: :dizzy_face: , ještě jí pak rozsasdím na další záhon, protože spotřeba bude veliká :grinning:
9. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to abychom začali kupovat s holkama zásoby bílého rumu...a máte velká mrazák?? Na led...jo a někde musíme sehnat nealkoholický rum...bo to vypadá, že u vás budu pít akorát tak já, Zdenča, Vlaďka a asi ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a se mnou kdo ví :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani bílý rum máme a ještě přikůpíme :grinning: a v mražáku už taky pomalu dělám místo :grinning:

Tý jo teď mě vytočila jedna ženská po telefonu, si jako myslí že když si bude stěžovat že má velkou hypotéku tak jí dáme větší slevu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem měla sto chutí jí říct že máme taky hypotéku jestli mi za nabídku zaplatí :grinning:
9. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Marti, tak jako nápad to nebylo špatný, ale paní asi žije v jiném světě... :sunglasses:
9. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti paní byla zralá na tečku :angry: , pak mluvila ještě z kolegou, tak se jí ptal jestli chce volnou vstupenku na veletrh, tak se ptala jestli ta jedna vstupenka platí po dobu celého veletrhu :sweat_smile: :grinning: , no nakonec jí slíbil 3 volné vstupenky, fakt trubka
9. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, ale nakonec přeci jenom z vás něco vydolovala. Trubka, ale akční. Ta se asi neztratí... :grinning:
9. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paní je z realitky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no jako kdyby se mnou mluvila slušněji tak jí ty 3 vstupenky dám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale já prostě nesnáším ty kecy že mají velkou hypotéku apod, no naštěstí nevytáhla krizi, protože na to jsem alergická úplně :grinning:
9. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti, ty si to v práci užíváš :grinning: mě taky pacoši vykládají jak mají malej důchod, tak jsem se minule paní nadrzo zeptala kolik má, tak mi to řekla, prý jenom!!!! 11tis, tak jsem ji řekla, že nevím, na co si stěžuje, protože já v té době brala 12tis. a to nemáme vlastní bydlení a platím spoustu pojistek a spoření a čeká mě mateřská za sedmičku...tak zklapla... :angry:
9. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na krizi jsem alergická i já..
9. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, je zklapla nebo sklapla :grinning: :grinning: :grinning: ty jo čeština mi dává nějak zabrat :confounded:
9. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co by jako Jani mělo sklapnout nebo zklapnout?
9. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta baba s tím důchodem :grinning: :grinning: jako huba :grinning:
9. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, promiň, mně tam nenaskočil tvůj příspěvek v 11:06, až teď. Tak to bych řekla, že zklapla (vyjadřuje dokončení, výsledek děje). :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď mi psala kamarádka jak je nešťastná v porodnici. V pondělí se ji narodil chlapeček. Psala, že sestřičky jsou strašně neochotné a k tomu nemá zatím žádné mléko, tak ji nadávají. No prostě hrůza.
9. dub 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, a v které porodnici leží?
9. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti v Břeclavě.
9. dub 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Peti, tak jo je teda hrozný, po porodu a ještě takový hnusný přístup...ať se drží, za pár dní půjde domů a tam bude mít klid...
9. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona si myslela, že půjde domů už zítra. Malej má, ale žloutenku a k tomu ona nemá pořád to mléko, tak tam musí ještě zůstat.
9. dub 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to se divím, protože já jsem odtud slyšela jen samé dobré reference :unamused:
Ale tak ať už to kamarádka zkusí vydržet, jestliže rodila v pondělí, tak by ji už mohli brzo pustit domů, ne? No, věřím, že nic příjemného to teda určitě není. Chudinka... je mi jí líto.
9. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vole já bych ty sestry nakopala někam :angry: , chudák kamarádka, místo toho aby jí pomohly, ještě s níc cloumají hormony :confounded:
9. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na Břeclav zatím moc dobrého neslyšela. Už tam bylo víc kámošek a nic kladného neříkaly.
No ale asi bych stejně někdy jela taky tam. Je to přece jenom blíž než Brno.
9. dub 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ráda že naši porodnici si zde holky chválí, a říkám si, že když se znám se sestřičkama, tak to snad bude v pohodě...uvidíme..
9. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jestli se znáš se sestřičkami, tak to budeš mít určitě mnohem lepší.
9. dub 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo z lékárny se znám i se staničníma sestrama a ty ostatní mě taky od pohledu znají a to se rozkřikne, že rodí, ta z té lékárny :grinning:
takže se na to víceméně spoléhám...
9. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani můj brácha dělá v Blansku u rychlé
9. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fakt v Blansku?? Ty jo, to musím zjistit, ale sem z Blanska jezdí málo...nechce dojet do Boskovic, že bych ho omrkla :grinning: :grinning: no vidíš, tak to až budeš rodit, tak tě může hodit sem...v Blansku porodnici nemají :grinning: :grinning: a v Brně je plno :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já nikde ve zdravotníctví známé nemám......
9. dub 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek