• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani oni bydlí v Lažánkách, moje mamka pochází z Vilémovic a brácha se sem přiženil zpátky :grinning:
9. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti co kecáš a já jsem vosk :grinning:
9. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm a kde jsou Lažánky :grinning: jo já už asi vím, to je taky někde u Vilémovic, ne??
No super, až pojedeš na návštěvu za bratrem, tak se zastav, máš to kousek... :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já na Tě zapoměla ..... :frowning2:
PROMIŇ......
9. dub 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani lažánky už prakticky patří k blansku, je to směr jedovnice :wink:

Jo teď jsem si vzpomněla, normálně moje sestřenice už je dvojnásobná babička :grinning: :grinning: :grinning: a to je jí 45 a její dcera nemá dvojčata :grinning:
9. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nemyslím to blbě, ale ty máš tak starou sestřenku??A ještě mi to vysvětli :confused:
9. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je možné. Mojí mamce bude letos taky 45 a pokud to vyjde, tak na konci roku bude taky dvojnásobná babička...... :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel má taky tak staré bratrance a sestřenice.
9. dub 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem totiž pozdní dítě, mamce bylo 32 když mě měla a taťkovi 38, ségra měla 13 a brácha 10let
9. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, já si říkám, že moje sestřenka je asi o deset let starší, protože mezi její mamkou a mojím tatinem je deset let rozdíl...tak to jsi byla benjaminek :grinning:

hmmm, tak moje mamka vždycky prohlašovala, že bude babička do 40-ceti, ale nějak to nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem se narodila. Tak mojí babičce bylo 38 let a dědovi 40 let.
Když za mnou přijeli do Znojma do kojeňáku, tak si sestřička spletla dědu s tatínkem..... :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jak do kojeňáku?? ale můj otec taky čas od času tvrdil chlapům v hospodě, že nejsem dcera ale milenka :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se narodila v sedmém měsíci a musela jsem být ve Znojmě v kojeňáku v inkubátoru.
9. dub 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha...takže ty jsi jako ještě mohla být o tři měsíce mladší než jsi teď, to je dobrý :grinning:
9. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem v květnu a měla jsem být na konci července. Nevím kam jsem se tak drala ... :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mě taky zajímalo, jako kdyby ti mělo něco utéct :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem hold splašená od malička .... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to kámoška říkala synovi taky, měl být v dubnu a je v únoru, do takové zimy, že se mu chtělo :grinning:

mě dnes opět začalo bolet koleno, na doporučení mudr jsem vysadila léky, bo se nesmí na začátku těhu...a nožička začala zase bolet...no nic, uřezat...šak mám eště jedno, ne :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani .... :grinning:

Tak se mi to dneska pěkně krátí. Už jen půl hodinky. Zítra přemýšlím, že to zabalím už ve dvanáct. No uvidíme ještě jak se mi bude chtět. Ještě jsme se pořád s manželem nedomluvili kam vyrazíme na Velikonoce. Doma, ale určitě nebudu .....
9. dub 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme v pondělí se sousedama asi do mikulova na výlet :slight_smile:

kuva ségra se pořád neozvala jestli přijedou na víkend nebo ne :unamused: :angry:
9. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my jedeme do Rožnova, jsem to naplánovala a basta, pak to vidím na návštěvu propasti v Hranicích a zpátky nás pojede o dva méně :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Rožnově je nádherně a v Mikulově taky.
Jsem zvědavá co my......

Holky já už dneska jdu, tak se mějte. Páááááááááá
9. dub 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak ahoj, já tady ještě aspoň půl hodiny budu a pak jdu taky, akorát mě štve, že Martin na mě nepočká, tak budu po solárku čekat půl hodiny na bus, no ještě že je aspoň pěkně...zítra mám na devět, tak dojdu později ..
9. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se taky loučím, za chvilku už taky půjdu. Tak zítra ahoj. A Marti hezké velikonoce a užij si volno.
9. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Marťa bude mít zítra volno, tak Marti, užij si to a pěkné Velikonoce...já jdu ještě něco dodělat a pak mažu...tak holky zítra páááááááááááááá
9. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já snad ve 4 prchnu domů, mám skoro všechny poptávky hotové :dizzy_face: , je totiž ticho před bouří, všichni čekají na veletrh, takže potom to zase bude na mašli :angry:

holky hezký víkend a velikonoce :wink:
9. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:Tak hlasim,ze jsem zaucila svou nástupkyni.byla jsem tam az do pul 4 a ted jsem uplne hotová a to jsem jen seděla na prdeli.na dnesek jsem od pul 3 nespala,takze to mi taky nepřidalo:confounded:a co se týká te porodnice v Breclavi,tak ja jsem slyšela jen samé kladné ohlasy,ale to je jako všude-jeden člověk muze byt spokojený a ten druhy ne.je to individuální :wink:ja pujdu urcite do Breclavi,i ted co jsem ležela na gynde,tak personál byl perfektni.:wink:Marti preju krasny Velikonoce:slight_smile:zitra se ukazu.papa
9. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko, to je super, tak už budeš mít od práce pokoj?? To je fajn...no s tím spaním ti to teda nezávidím, já kolikrát taky v noci nespím a pak jsem v práci jak praštěná palicí, zkus meduňkový čaj...třeba ti pomůže :wink:
9. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky. :slight_smile:

Tak já mám taky problémy se spaním, ale vždycky se to během dne rozejde. Dnes jsem se vzbudila o půl čtvrté a pak jsem zaspala až samozřejmě těsně před tím než mi v pět zazvonil budík. No, jak jinak taky, že? :slight_smile:

Já, jak už jsem psala včera, tak mám taky na Břeclav kladné reference, ale jak říká Inka, jeden řekne dobrý a ten druhý (s kterým zrovna nemluvím já) řekne špatný... To zas víte vy... Ale taky půjdu rodit tam.
10. dub 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek