• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo, Peti, a co, jak to dopadlo s tím oznamováním rodině? Jak jste se s manželem dohodli? Už to někdo ví?
10. dub 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Zatím to nikdo neví. Rozhodli jsem se, že to řekneme až potom dalším ultrazvuku. To už by mělo jít slyšet srdíčko.
10. dub 2009 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska nějak mrtvo, já dojela v 9.15 do práce a už jsem zde měla milion pohledávek, hotovka..
včera mě docela nachvěla zpráva, že ministr Svoboda, dal některý ženám na ministerstvu volno, ale že by z Velkého pátku udělali svátek, to ne, vždyť je to prakticky křesťansky nejvýznamnější sváetk v roce...no ale asi tím chtěl i naznačit, že ženská má stát u sporáku :angry:
10. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:
Já jsem si říkala kde se touláš.....
10. dub 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nehce pracovat :grinning:
Peti, kdy jdeš vlastně na tu další KO
10. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jdu až 21.dubna. Už teď jsem zvědavá co mi doktorka řekne.
Dneska mě pěkně bolí břicho a začaly mi zase černat prsty, to jsem zvědavá co to zase znamená....
10. dub 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se roztahuje děloha, to je dobrý...no ale ty tvoje prsty to fakt nechápu :sweat_smile:
10. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nechápu. Dneska jsem se rozhodla, že jdu v půl dvanácté domů. Nějak mě to v práci nebaví. Pomalu tu nikdo neni a co já tu budu tvrdnout pomalu sama.....
10. dub 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já tady dneska budu strašit až do pěti, už se fakt těším, už teď tady není ani noha...co jsem měla mít hotové mám, takže se půjdu najíst a v půl dvanácté vystřídám kolegyni...chjo, já chci domů...
10. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to Ti nezávidím být do pěti v práci. Já chci dneska jak přijdu upéct buchtu a trošku poklidit a možná ještě umyju jedno okno. V pět jdeme do kostela, tak uvidím co všechno stihnu.
10. dub 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já budu uklízet buď večer, ale to se mi nebude chtít a nevím co má manžel v plánu a hlavně zítra, to chci stihnout umýt aspoň okno v obýváku a střešní...ložnici si nechám na další týden...tam musím okno ještě šroubovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na buchtu se chystám taky zítra, v pondělí jedeme stějně pryč, takže žádný zázraky doma nechystám...
10. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to jdu dneska už zabalit. Domluvila jsem se ze šéfem, že si zajdeme dřív na oběd a potom hurá domů. Jani tak se měj pěkně přeji krásné Velikonoce.
10. dub 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Peťa mi utekla :frowning2: to už tady asi nikdo nebude, co??
tak Peti, sice si to přečteš asi až v úterý, ale krásné Velikonoce...páááá
10. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem tu já, Jani, ale zbývá mi hodina do konce pracovní doby. :slight_smile: Hurá.
A to mě teď čeká nejpříjemnější kousíček práce za celý měsíc. Stříhání výplatních pásek a protože někteří mají hotově, tak nasáčkovat prachy a pak už směr domov.
10. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Dnes je den D, už včera mi začalo být večer nějak divně a dnes to není o moc lepší,ale rozháním to prací :grinning:Už jsem konečně udělala velikonoční výzdobu :wink: Jani jo jo včera naposled v práci,takže mám půl roku prázdnin :slight_smile:Ale jsem pracovník na telefonu a dnes už 2x volali :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dnes mi přišla nemocenská a přidali mi,tak mě to potěšilo :wink: Marti ,tak to je docela možný,že se v porodnici potkáme :wink:
10. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to může být zajímavý chystat výplaty...já bych taky nějakou potřebovala, ale to si budu muset ještě 14 dní počkat :grinning: ale připomíná mi to, že bych si měla jít přepočítat trezor s penězma, no odpoledne budu mít času haba kuk :grinning: :grinning:
aha, 12.54...no jo, tak to ty jdeš už skoro domů... :frowning2: my měli seminář, tak jsem se odmlčela...
10. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu pokračovat v uklízení.Přeju krásný velikonoce :slight_smile: Papa
10. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to je docela možné, že se tam potkáme.

No jo, Jani, dnes jen do dvou. Ale neboj, taky ti to uteče. Takže se rozloučím, za chvílu sem chlapi vlítnou a bude dračka... :slight_smile:
Mějte se moc hezky a krásně si užijte Velikonoce se vším všudy. Ahoj v úterý.
10. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte, já to mám ještě na hodinu a čtvrt :angry: a nikde nikdo...no nevadí...

takže krásné Velikonoce a já během víkendu nakouknu...

Iny jak to myslíš, dnes je den D?? :sweat_smile: :confused:
10. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jen vám jdu popřát hezké Velikonoce,pořádně si vycpěte zadečky :grinning: a manžům bohatou pomlázku,slušný příchod domů a bezbolestné úterní ráno :grinning: .

Malej je marod-má zase laryngitidu,tak se mu jdu věnovat,čekáme,až se venku trochu ochladí a jdeme na chvilku ven.Jinak já jdu na pořádny gyn.vyšetření ve ST nebo PÁ,podle toho,jestli mě ve ST vezme.pá
12. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak už jste pořádně vyšlahaný? :grinning: u nás docela v poho,teď čekáme nahlášenou návštěvu s mimuškem,tak se těším jak se budu ňuhňat :slight_smile: ani myslela jsem totak,že mi bylo hodně blbě :confounded:
13. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale včera to bylo ještě horší,hned po probuzení mě bolela hlava a po snídani jsem ji mazala hned víte co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže jsem si včera vzala svoji první půlku paralenu v těhu :unamused: Ale pomohlo to :wink: A hlásím,že už mám břuch,furt nic a najednou šup lup a je tam :grinning: Největší sranda je ,jak se břicho neohýbá tam jak jsem měla špeky,ale teď se ohýbá jen pod prsama :grinning: Ale jinak mám docela problém s oblečením,pořád mám tendence to břicho maskovat,takže když jdu ven,tak se 3 x převlíkám :grinning: :wink:
13. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!Nove fotky v albu!!!!
13. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ..... :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, dobré ráno.
14. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ....
Jak si se měla o Velikonocích?
14. dub 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile:tak jaky byly Velikonoce?ja ted cekam na gynde,hladna jak pes,protoze jdu na odbery.Přede mnou jsou dve ženský,tak doufam,ze hlady nepadnu:sweat_smile:Zdeni fotky krasny:wink:Peti a co ty?Jak je?
14. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny.... :slight_smile:
Velikonoce byly super. Jeli jsme na do Rakouska na zámek Schönbrun. Můj životní sen.... :grinning:
Bylo to tam úžasné.
Jinak se mám vcelku fajn. Občas je mi po ránu trošku špatně, ale zatím jsem ani jednou nezvracela. Jsem spíš pořád strašně unavená. Já jdu na odběry příští týden. Ani jsem si neuvědomila, že nesmím jest před tím. To nechápu proč mě ta doktorka objednala tak blbě. Jdu až na 8:45 to asi umřu hlady .......
14. dub 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za pochvalu, Iny... :wink:

Mizim, mejte se...
14. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni kam mizíš? Jdeš do práce?
14. dub 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek