• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky,
tak já měla docela náročný víkend. A zakončení - děsivé. Ale mimina se to netýká, takže vás tím nebudu otravovat.

Jinak já když chodím na odběry, tak mi vždycky doktor řekne, že kdybych to nemohla hlady vydržet, tak suchý rohlík prý můžu, to prý vůbec nevadí. Ale my tam máme sestřičku od sedmi, takže já chodím na sedmou a najím se pak až v práci. :slight_smile:

No, a s tou únavou, Peti, to si ještě užiješ.... Já jsem prospala skoro celé tři první měsíce. Vždycky rychle dom z práce a pod deku. Ale byla zima, takže to nevadilo, teď na jaře ti to teda vůbec nezávidím.
14. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsem ráda,že si můžu dát alespoň ten suchý rohlík.
Ta unava je hrozná. Připadám si jak kojenec který musím pořád spát. Včera jsme jeli z výletu i s kamarády a normálně jsem zaspala v autě a dobrou hodinku prospala......
14. dub 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, Peti, mam dovolenou, jsem doma... Chxstam se umyvat okna... :wink:
14. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Já jsem si okna umyla před Velikonocemi na rychlo. Jsem se dívala na fotečky. Moc pěkné. Já bych tam asi nevylezla...... :grinning:
14. dub 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vylezla... Martin me vyhecoval... Jako puvodne jsem nechtela, ale kdyz jsem odchazela, ze pockam nekde pod stromem v trave, slizala dolu asi trileta holcicka s nanukem v ruce a to me teda dozralo!!! :angry: Pan v pokladne se smal, Martin se taky smal, tak jsem nasadila tempo a valila nahoru... :grinning:

Akorat to nahore dost foukalo a nejaky debilek to tam rozhoupaval... :confused:
14. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já mám panickou hrůzu z výšek. Můj mě občas taky vytahne na nějakou takovou rozhlednu. Ale občas na něj počkám raději dole..... :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky mam panickou hruzu... Ale snazim se prekonavat ji..:wink: Clovek se prece musi posunovat dal, ne? :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Zdeni krásný fotky :dizzy_face:

V pátek dorazili naši a ségra s manželem na návštěvu, takže jsme grilovali, v sobotu se jelo na výlet do Lednice, akorát se mi jen co jsme vyjeli udělalo dost blbě, takže jsme se s Josefem vrátili, v neděli jsme dělali na zahradě a včera jsme byli se sousedama na výletě v Mikulově :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
DIky, Marti... :wink:
14. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj .... :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nevím jestli si zítra nepůjdu koupit těhu test :sweat_smile:
14. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
COze, Marti???? :confused:
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdys to mela dostat??? Predpokladam, ze jako ja kolem 3.4, ne?
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no jestli do zítřka nedorazí ms :grinning: , od soboty je mi navíc blbě, sice jsem ani jednou neblila ale párkrát jsem k tomu neměla daleko :grinning:
14. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, tak to drzim pesti... :wink:
14. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to uz tu budu s Jancou a Krejcul posledni... :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze tyden zpozdeni?
14. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem 27DC, ale mám většinou cykly tam max 26 dní, jako spíš mě znervozňují ty nevolnosti, smrdí mi maso atd
14. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak uvidis... :wink: Maso mi smrdi odjakziva... A cyklus se mi zkratil o pet dnu... No, my stejne ted dite mit nemuzem, takze se ani nesnazime... Ale to jen tak na okraj... :grinning:

Tak hodne stesti.. a at se ti prani vyplni... :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě maso taky smrdí, ale teď nějak víc, v neděli jsem chystala kuřecí maso na večeři a málem musel vařit Josef :grinning: , no uvidíme jestli mrcha dorazí nebo ne, já mám vždycky pocit že jako už jo, pobolívá mě břicho a nic :sweat_smile:
14. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti to vypadá nadějně..... :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no uvidíme, jo a ještě je mi od soboty pořád zima :grinning: , tak jsem si na tebe vzpomněla :grinning:
14. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě byla prvních čtrnáct dní šílená..... :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno berušky, co to čtu hned po příchodu, Marti že by to u tebe dopadlo, jak u holek...že jsi těhotná dřív, než se začnete snažit :sweat_smile: :grinning: ale bylo by to super...

My byli včera místo v Rožnově v Lednici a ve Valticích, super, ve Valticích jsem nikdy na zámku nebyla a Martin nás vzal na tu kolonádu, tak to jsem čučela jak puk, ani nevím, že tam něco takového je...fakt krásný :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj ..... :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: , no uvidíme :grinning:
14. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kdy jdeš koupít ten testík? Už teď jsem napnutá. Moc bych Ti to přálo .... :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teď mi Josef psal jestli má koupit test :grinning: , já bych to viděla tak asi na čtvrtek ráno, to už bude 29DC
14. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, jako že by ti ho koupil sám?? Tak to je dobrej :grinning:
14. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem děla první testít 26DC a už tam byla vidět slabulilinká druhá čárka.

Marti manžel je dobrej jestli Ti ho půjde koupit. To můj by určitě nešel....
14. dub 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek