• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ja jednoznacne latkovky a noseni v satku, manduce, mei tai a becu... kocar jen tak okrajove... :wink:
14. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidim, co na to moje zada, ale rekla bych, ze neutrpi zavaznou ujmu... :slight_smile:

Uplne jsem prepla... Driv jsem resila kocary za x tisic (viz diskuze s Katkou) a ted chci kocar po nekom, za par sestek, opravdu jen okrajove.. Az bude ditko vetsi, koupime nejaky sportak nebo golfky, ale fakt jen okrajove...
14. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agitace probehla a ja uz mizim... :grinning:

Mejte se...
14. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vidím že jsi si našla svou cestu, hold k některým věcem člověk musí dojít :wink: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted si to po sobe ctu a OKRAJOVE zaznelo trikrat... :zipper_mouth:
14. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to mas pravdu, Marti.... Navic na takove vyhazovani penez oknem fakt nemame... :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehlede na odpad, ktere kazde decko "zpusobi"...

Ale kdo na to ma, necht cini dle sveho... Ja na to nemam, takze bduu tocit latkovky a taaak...:wink:
14. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát teda látkovky se můžou taky pěkně prodražit, když člověk neodolá novým a krásným modelům co :grinning:
14. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na ne nebudu mit, Marti, takze odolam s prehledem... :wink:
14. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si taky říkala, že to nebudu s kočárkem přehánět. Nový určitě koupím, ale nemusí být za šílené peníze.
14. dub 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, teda jste se rozkecaly :grinning: no mě se třeba šátkování líbí, ale znám maminku, které prostě malá asi od 4-tého měsíce v šátku dělala strašně scény, ale na nošení po doma, nebo když potřebuješ skočit jenom pro něco za roh do obchodu je to fakt super, nebo i na výlety, včera jsem potkávala asi milion maminek s šátky, myslím, že takhle na přepravu to není špatné...no a s plínkama to se jednou uvidí, ale já se spíš nakláním k variantě kombinovat...
14. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky nehodlám mít kočár za velký prachy.Včera jsme byli s kamošama a jejich malou na prochajdě a mají casualplay s4 a kamoš nám říkal výhody a na co si máe dát pozor při výběru a já jsem si jen v duchu říkala,že za ty peníze ,který já chci dát za kočár takový vychytávky mít nebudu :sweat_smile: Zdeni ono je asi rozdíl bydlet na dědině a ve městě,je mi jasný,že ve městě se štrachat s kočárem stojí za to :confounded: ,ale u nás budu prostě jezdit na prochajdy a bez kočáru bych být nemohla :wink:
14. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,no asi tak,když budu potřebovat doma něco udělat a mimčo se bude chtít nosit,tak fajn :wink:
14. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to máš pravdu, na dědině je to jiný.
Tak jsem se dívala na ten krém na ty strie a hned si ho objednám.
14. dub 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a prosím tě Iny, kde jsi koupoval ten Elasti-Q??? Za takový prachy :confounded:
a holky, když budete obhlížet ty kočárky, tak já budu potřebovat něco do města, na nákup, ale taky do lesa...tak mi něco vyberte :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky jsem si vzpoměla: dnes mi dr říkal,že mám štěstí,že mi už minule napsali neomezený vycházky,že od 1.4. je to zakázaný.Pěkně 2 hodiny dopo a 2 hodiny odpo,to bych asi chcípla :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten Elasti je obyč, ten je jako prevence proti striím a pak je ten exclusive a ten je i na vzniklé strie :wink:
14. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si Iny děláš srandu ne???!!! Tak to já teda na neschopenku nepůjdu...nic, raději budu chodit do práce...ale zase pokud mi něco bude, tak budu stejně sedět doma na zadku, že :grinning:
14. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to si kup kočáry dva :grinning: Kupovala jsem ho v lékarně v břeclavi na poliklinice, platil Jirka až venku jsem se divila,že to bylo drahý jak prase a on mi řekl,že je to nejdražší lékárna co zná.Tak jsem myslela,že ho picnu :angry: A je to exklusive,existuje ještě original a ten je levnější :wink: Peti kup si ho normálně v lékárně,přece nebudeš platiti poštovný :wink:
14. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti, my ho třeba v lékárně máme za 150,- ten original a za 245,- ten exclusive... :wink:

Iny, pokud platil on, tak jsi si měla koupit dva :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně,do toho 15 týdne jsem stejně ležela doma,ale teď ,když už můžu pomalu něco začít dělat,tak bych doma nevydržela :unamused:
14. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím jestli ho u nás v lékárně budou mít. U nás je šílená lékárna. Iny v kolikátém si týdnu?
14. dub 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v 16,ve čtvrtek začínám 17, je to napsaný vedle přezdívky :wink:
14. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to jsem nepostřehla.
14. dub 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :wink: Marti v kolik budeš testovat a napíšeš sem hned? :grinning: ať vím v kolik se mám připojit :wink:
14. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko budu testovat až doma, takže snad kolem 6, ale teda pěkně mě bolí podbřišek :unamused: , tak nevím jestli na test vůbec dojde, na druhou stranu už mě podbřišek pobolívá od pátku a taky si může prcek dělat místo že :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě takhle bolel podbřišek dlouho :wink: Dobře tak já sem večer kuknu a doufám,že se budeme radovat :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no uvidíme co z toho bude :wink: , ono je těžké to těhu poznat, spousta příznaků může ukazovat jak na MS tak na těhu a aby se v tom pak člověk vyznal :confused: :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já jsem napnutá jak kšandy...akorát jsem to zapomněla říct Krejcul, leží s malým na dětským, tak jsem tam byla...ale ponesu ji ještě kartáček na zuby, tak to musím bonznout, že možná bude další těhule :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek