• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No to je jedno :wink: , jako nějak zvlášť mě to netrápí, měla jsem strach že budu z jedné čárky zklamaná, ale v pohodě :slight_smile:

No nic ženy, jdu dělat bramboráky

hezký večer
14. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko - no já jsem chtěla v létě, ale chceme to prostě jen tak zkusit, jestli to výjde nebo ne....spíše tak pro srandu...oba tomu nevěříme, tak třeba bude překvápko :sweat_smile: :wink:
Jak tady čtu, tak je lepší mít sex před ovu? Když bych měla sex po ovu, tak se to už nepočítá do těch "5" plodných dnů? Kalendář mi vyznačil ovu na neděli 26.4 a to nevím jestli budeš muž doma, možná dojede až toho 27.4........
14. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nemáš být proč zklamaná a z vlastní zkušenosti můžu říct,že když na ni nějakou dobu čekáš,tak budeš o to šťastnější :wink: No pěkně se tu vykecávám a spálila jsem večeři.Máme francouzský brambory po uhlířsku :sweat_smile: Hezký večer.Papa
14. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vadi a máš ovu testy?Mě ten kalendář vyznačil ovu 12 den a přitom ji mám až 15DC :wink:
14. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, nemám doma nic.......žádné ovu testy, ani nic jiného... :grinning:
Ale chci začít od tohoto cyklu měřit BT a to naše zkoušení pro srandu bud dobře dopadne, nebo nedopadne. Ty ovu testy si ale každopádně asi pořídím, abych věděla.
Nejhorší je, že já tu BT zapisuji do kalendáře na menstruacnikalendar.online, tak nevím, jestli je to úplně stoprocentní. Na FF nejsem schopná nic zapsat, angličtina mi nejde a já s tím nemůžu domluvit, takže jsem to vzdala.

Utíkej baštit tu dobrůtku. POkud mi odepíšeš, tak si odpověď přečtu zítra večer.
Tak apapapapapapa
14. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,tak pokud na to nepospícháte,tak měření bazální teploty ti řekne taky,kdy je ovu.A s ff jsem se taky prala,ale hodně mi pomohli stránky -měření bazální teploty,tam je to krok za krokem :wink: No jdu jíst,jestli to bude dobrůtka...nevím nevím :grinning: .Papa
14. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak čtu, že Marťa zatím nic. Určitě bude ale testovat i teď ráno, tak to bysme tak kolem deváté už mohly být v obraze, ne?
15. dub 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile: :slight_smile:

Mě se tak nechtělo dneska strašně vstávat.......
Mám pocit, že jsem čím dál Tím víc unavená.

Marti to je mi líto, že tam nebyly dvě čárky..........
15. dub 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Marto, nevyslo to ted, vyjde to jindy... :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ..... :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Líto vám to být nemusí :wink: , vždyť jsme se ještě ani nesnažili a tenhle měsíc by to bylo dost náročné, budu na veletrhu, pak týden sama doma a taky bych v květnu nemohla do termálů :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla dodat že MS ráno dorazila
15. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:

Jak to, že budeš týden sama doma?
15. dub 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti protože Josef jede do Ostravy školit a na veletrh :frowning2: , to mi bude doma smutno :frowning2:
15. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak týden jsem už nebyla dlouho sama doma. Naštěstí ....
15. dub 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude to naštěstí jenom pracovní týden, ale i tak :frowning2:
15. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o víkendu budeme sázet bambusy :slight_smile: , minulý pátek jsme je byli vybrat, nakonec nám pán poradil a dostali jsme se k druhu který jsem měla vybraný jako první :grinning: , jako obvykle, já se vždycky vrátím k první volbě :grinning:
15. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to nám musíš potom nafotit. Jsem zvědavá jak to bude vypadat.
Dneska nemám vůbec žádnou energii v sobě. Jsem zvědavá jak to přežiji do pěti hodin. Už mě taky nebaví, že musím předstírat, že jsem v pohodě když je mi hrozně. Už se těším na úterý. Pokud všechno dobře dopadne, tak to konečně oznámíme rodině a asi to řeknu kolegyni v práci.
15. dub 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj budu fotit :wink: , zatím jsou ty rostliny vysoké tak kolem půl metru, ale příští rok už by měly mít tak metr

Ale musím říct že jsme moc rádi že jsme vybrali bambusy, v pátek jsme byli úplně nadšení, jak jsme chodili mezi těmi vzrostlými bambusy, krásně to šustí :dizzy_face:

Já jsem byla bez energie včera, no a v 8 už jsem spala u televize :grinning:
15. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera mi Martin z práce nedovezl PC, bo se tam v osm vracel a mobilní internet se mnou nechtěl spolupracovat, tak jsem se sem dostala až teď...Marti jak říkáš, nevadí, neklaplo to teď, bude to příště...stejně jsem teď na řadě já, takže nevím co předbíháš...a je mi úplně fuk, že jsi starší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no já nechci předbíhat :grinning: , no tak se musíte tenhle měsíc pořádně snažit :grinning: , když koukám do kalendáře tak u nás připadá otěhotnění v úvahu koncem května, takže máte dostatečný náskok :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ..... :slight_smile: :slight_smile:

No já jsem šla včera spát až ve čtvrt na dvanáct, tak jsem dneska jak mátoho.
15. dub 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já hodlám těhotnět tento víkend, tak jsem zvědavá...v pátek jdu ještě na oslavu, tak prý si to mám i pojistit odjinud, říkal manžel :grinning: :grinning: :grinning: ale prý ať za ním nechodím, když bude dítě černoušek s šikmýma očičkama... :grinning: :grinning: nebo když bude mít moooooc vlasů...mám hledat chlapa, kterej je mu aspoň podobný :grinning:
15. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý Jabi .... :grinning: :grinning:

Budu na Tě myslet, aby se to podařilo. Já myslím, že clostil určitě zabere.

Holky dneska jsem měla sen v noci, že se nám narodila holčička.... :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no tak to se ti nedivím, já jít takhle pozdě spát tak asi nevstanu :unamused: , u nás doma teď vládne spavá nemoc :grinning:

Jani tak tfuj tfuj, doufám že vám to výjde :dizzy_face:
15. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já hodívám spát většinou kolem deváté. Včera se to nechtěně protáhlo. Dneska půjdu spát po večerníčku ... :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak jsem zvědavá jestli se ti sen vyplní :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já taky.

Ale jeden sen se zdá, že se plní. Tak před třemi měsící se mi zdálo, že budeme ze ségrou zároveň těhotné a je to tu. Ona je v 10 týdnu a já v 7 týdnu..... :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já doufám, že se mi můj poslední sen nesplní...rodila jsem totiž trojčata...tak to jako ne :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani po clostilu je možné všechno .... :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek