• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani ale zase lepší trojčata než nic :wink:
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám takový dojem, že nebudu moct hodit vůbec do kantýny na oběd jak jsem byla zvyklá. Udělalo se mi tam z těch výparů tak strašně špatně, že jsem málem hodila tyčku.... :frowning2:
A teď je mi hrozně. Já to v té práci snad nepřežiju do pěti... :confounded: :confounded:
15. dub 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Peti cítím s tebou a jsem ráda,že tohle už mám za sebou :wink: Víceméně :grinning:
15. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak si dělej jídlo doma, třeba salát a tak. Já jsem v neděli málem hodila tyčku když jsem rozbalila kuřecí maso a zkažené teda nebylo :sweat_smile:

Uvař si čajík a bude líp :wink:
15. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nebude líp :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to není strašení, to je fakt :grinning: :wink: Muž mě vyhazuje od pc.Tak zatím papa :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím teda říct že teď ty 3 dny nevolností mi stačily :confounded: , obávám se že až budu těhu tak dopadnu jak Inka :confounded:
15. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na tom zatím nejsem jak Inka, že bych zvracela. Ale špatně mě umí být pěkně. Mám pocit, že ségra to snáší mnohem lépe.

Jdu projit kuchyňku jestli tam někdo nemá mátový čaj. Ten by mi snad udělal dobře.
15. dub 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti nebo vychlazená kola je dobrá, ta mi v sobotu hodně pomohla :wink:
15. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mátu jsem sehnala. Tak doufám, že pomůže. Kola by nebyla taky špatná, ale tu teď tady nikde neseženu.
15. dub 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by ti mělo pomoct :slight_smile: Máš v práci ledničku? by ses mohla zásobit kolou, ono stačí vždycky trochu
15. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
V práci ledničku máme. Zítra ráno jak půjdu do práce tak si koupím kolu a bude to.
Ten čaj mi, ale udělal docela dobře.
15. dub 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak máme vůbec Katku? Ta se tady už dlouho neukázala.....
15. dub 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně kolu budeš mít vždycky po ruce, čaj než uvaříš a než trochu zchládne tak to trvá

Tak to je dobře že už je ti líp :wink:
15. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, slupla jsem oběd a jsem pěkně nafutrovaná....Inka by mi ten pupek mohla závidět :grinning: dneska jsme zkoumaly kolegyni...je skoro 13tt a má takový malinký bříško, ale říkala, že je měkký, takže to je špek :grinning: ale mám skoro ten stejnej :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, se ti z toho neco vyklube.... Treba jeste vetsi spek... :grinning:
15. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zdeni mám obavu že to bude mega špek...to je hrozný, ráno jsem snědla nějaký ovoce, k obědu maso s dušenou zeleninou a přípomínám vzducholoď...chjo...já snad ani nezapnu kalhoty než půjdu domů :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zacala cvicit na balone a dnes pujdem hrat badminton.. A jim stejne.. A kila jsou dolu... Mam radost. Chci dat do prazdnin jeste aspon pet kilo dolu.
15. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty budeš za chviličku uplná modelka.
15. dub 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to Peti nebudu.... :confused: :sweat_smile: Ja nebudu mit nikdy pod 65 kg a do toho mi stejne jeste chybi 10 kg, takze modelka se jiste konat nebude... Alespon ne v tomto zivote...:grinning:
15. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty kila dolů nedostanu a nedostanu :angry: , ani ten měsíc v posilce nepomohl váhově, ale centimetrově jo :dizzy_face: a taky mi zmizela prakticky všechna celuška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale váha je mi stejně šumák, jako kalhoty si už kupuju 38 :dizzy_face:
15. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni i tak před Tebou smekám.
15. dub 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to neni nutne..:slight_smile:

Marti, takovou velikost sjem taky kdysi nosila... :grinning:
15. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no já předtím už dlouho ne :grinning: , dostala jsem se na 42-44 :sweat_smile: :rolling_eyes: a potom co jsme začali intenzivně cvičit jsem se dostala na velikost 38 :slight_smile:

Hold jsme holky krev a mlíko :slight_smile: , lepší než moc velké vychrtliny a hlavně že se líbíme našim chlapům :dizzy_face:
15. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je jasné že když upravím pořádně jídelníček tak by kila dolů šla, ale já na to nemám morál a jsem líná a taky velký požitkář co se týká jídla :grinning: , ale poslední dobou jsem s postavou celkem spokojená, i ta pneuška na břiše už je menší ale pořád tam je svině :angry: :grinning:
15. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja 44-46.. :zipper_mouth: Docvicila jsem druhou serii a mizim do sprchy.. Papa...
15. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám velikost 42. Doufám, že teďka v těhotenství moc nepřiberu. Protože mě se váhá špatně shazuje.
15. dub 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kde ty máš jako kalhoty 42 :confused: :sweat_smile: , neboj budeš lítat kolem prcka a půjde to dolů ani nebudeš vědět jak :wink:
15. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek