• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti a chceš chodit do práce až do mateřské?
16. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím jak mi bude. Pokub by mi nebylo dobře, tak bych zůstala doma. Nejhorší je, že přes léto je mi lepší v práci. Tam mám pěkný chládeček a doma na bytě v podkrový máme děsně.
16. dub 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my taky bydlíme v podkroví,takže vím,že je to děs :confounded: Proto chci už být na léto přestěhovaná,protože jinak bych to nedala :wink:
16. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My musíme koupit na střešní okna předokenní markýzy proti sluníčku a v obyváku je prakticky celé léto zatažená předokenní roleta, takže máme doma příjemný chládek :dizzy_face:
16. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám právě strach, že to léto na tom bytě nepřežiji. I můj říkal, že by mi bylo asi lepší přes léto v práci. Pokud budu mít, ale nějaké komplikace, tak se nedá nic dělat a zůstanu doma. Mateřskou mi vypočítala doktorka až na půlku řijna. Což je ještě pěkně dlouhá doba .....
16. dub 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti my taky zatahujeme střešní okna, ale nějak to nemám účinek ..... :unamused:
16. dub 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my chceme kupovat tohle, prý je to na teplo nejlepší
http://www.velux.cz/vyrobky/doplnky/markyza/
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vím,že existují i vnitřní rolety do střešních oken,který mají nějakou vrstvu,která odráží uv paprsky.Tady ,kde teď bydlíme je i naprd udělaná izolace,takže doufám,že na novým to nebude tak hrozný a navíc ložnici máme na sever :wink:
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko my jsme to řešili loni na stavebáku přímo u veluxu a tam nám říkali že důležité je nepustit to teplo před okna dovnitř, proto mají být nejlepší ty předokenní markýzy

Löžnici máme taky na sever, ale ty okna na jih to podkroví zbytečně přehřívají
16. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to nevapadá vůbec špatně. Myslím, to pořeším s manželem. Kolik to tak stojí?
16. dub 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti podle velikosti okna kolem 1400 za kus
16. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás konečně zdravím...hlásím 12DC, takže na to doma vlítneme až bude peří z peřiny lítat :grinning: ale prý nebudeme zkoušet prstíkovou metodu, Martin říkal, že kdyby nějakou tu spermii blbě trefil, tak taky můžeme mít drnclý děti :grinning:

Jé Iny, vy máte neteř na farmacii? To jsem vždycky chtěla...hmm, tak někdy příště...jo Zdeni bude z ní magistr farmacie a pokud si udělá PhDr. tak doktor farmacie... :wink:

Taky máme podkrovku, v létě se tam nedá vydržet, už teď větrám na chodbě balkonovýma dveřma, v kuchyni rozvalené střešní a v koupelně taky, v ložnici se okno moc otevřít nedá a v obýváku vůbec...mazec, fakt, já osobně bych už nikdy střešní okna nikam nechtěla, třeba do chodby jo, nebo koupelny, ale kuchyň ,nebo obyvatelné pokoje, ani za nic... :angry:
16. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti prý jsou i folie na okna,který nepropustí slunko, jsou průhledný,něco na způsob folii ,který se dávají do výloh obchodů ,aby sklo nešo tak snadno rozbít:wink:
16. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jenomže zase přes zimu ty folie nepropustí teplo dovnitř :unamused: , tohle nám bylo podoručeno jako nejlepší řešení tak uvidíme v létě jak se to osvědčí

Ahoj Jani :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, jo jo máme :slight_smile: 100 % bude mít červenej diplom, ona je šílená, při zkouškovým vždycky zhubne 5 kilo,nikdy neměla 2 :sweat_smile: :wink: No já jsem v domečku trvala na tom,aby v každé místnosti bylo i klasický okno,protože teď máme jen podkrovní a jelikož nemáme sítě,tak muchy a komáři bývají všude :angry:
16. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to mě nenapadlo,že to funguje i naopak :grinning: Tak to je naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Iny, to je fakt, taky máme všude mouchy a jinou havěť a když třeba v zimě vařím, tak nemám šanci v kuchyni vyvětrat, zvlášť když je na okně sníh, hotovo, jenže v ložnici máme na pytel, tyč na záclony, protože máme okno až ke stropu, tak ho nemůžu pořádně otevřít, protože přes tu tyč to nejde a v obýváku máme ještě starý dvojitý, takže to zase musíš otevřít celé a je hrozný průvan, už se těším, až budeme mít nová okna a na chodbě nové dveře na balkon, tam zase můžu větrat jenom když je doma Martin, protože ty debilní dvěře neumím zavřít... :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mě to tvůj příspěvek úplně přeskočilo :sweat_smile: Ne není doktorka, je to tak jak psala Janča :wink: Ale je jako naše doktorka,jelikož všechno ví :wink: Svým způsobem lékárníci ví o lécích mnohem víc,doktor předepisuje furt stejný léky podle toho,co mu za to která firma nabídne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vidím,že to máš doma veselý :grinning: My teď ta střešní okna máme nízo,takže z nich normálně vidím,ale na domečku je máme vysoko,takže jsou tam jen kvůli světlu.Došáhnu na ně,ale jen tak tak :unamused:
16. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to my máme taky nízko, ale když je umývám, tak musím na židli,mám strach je otočit úplně,takže otevřu okno a vylezu do něho, pak se mi naproti řežou hasiči co tam jako blbnu :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám problém otevírat střešní okna v pokojích, musím vždycky na špičky :grinning: , v ložnici v pohodě, tam máme pod okny postel a na chodbě a v koupelně jsou okna níž

V sobotu se chystám na umývání oken, už přes ně nejde skoro vidět :grinning: , střešní okna se prý nejlíp umývají před deštěm, zvenku se jenom namydlí a ten déšt to pak smyje :grinning:
16. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to s tím deštěm vyzkouším .... :grinning: :grinning: :grinning:

Jani ahoj .... :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti tak jsem konečně koupila tu kolu. Hned po obědě jsem si dala dva hlty a je mi fajn.... :wink:
16. dub 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem to někde četla jako fakt dobrou radu :grinning: , no o víkendu má pršet tak si třeba usnadním práci :grinning:
16. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo. Hlásí, že má být škaredě.
Dneska jsem na úřadě pomalu sama, tak tu pořád někdo otravuje..... :angry:
Mám pocit, že jsem tu jak "BROUK PYTLÍK"..... :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

A proč jsem jako střešní okna umývala minulý víkend, to jste mohly říct dřív :grinning:
16. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Martinko! Jsem Ti jen chtěla připomenout, že se blíží květen .... lásky čas :grinning: :wink:
16. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo :slight_smile:

neboj myslím na to :grinning: , tobě ten květen asi připomínat nemusím co :grinning:
16. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusíš, se mi tu všude plete, furt do něčeho narážím :grinning:
Příští týden jdeme s Honzíkem na focení s bříškem, tak pak uvidíš, jaká su gula :grinning:
Ale musím zaťukat, vše absolutně v pořádku, žádné nevolnosti nebo útrapy. Takové těhu bych přála každé :dizzy_face:
Teď už jen pohodový porod a jsem happy :grinning:
16. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to ti budou těhule tady asi závidět, všem je špatně :unamused:
16. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek