• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Nejlepší je, že mi každý tipuje kluka (nemám nevolnosti, vše jen v břichu, které jde prý spíš dopředu, vlasy pohoda, pleť jak miminko) .... a uzv jasně ukázal pipinu :grinning:

Na nevolnosti ani neumím nic poradit..... prý je dobrá Cola.....
Jo a na pálení žáhy doporučuji Rennie (to je můj jediný neduh :grinning: )
16. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba pinďoura schovává jako překvápko :grinning: :grinning: :grinning:

Jj cola je super, v sobotu mě zachránila :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, ted se divam, cos dostala od kolegu - nadhera... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nejvíc se ti líbí ten chlapa plněný masem co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapa??? :confused:
16. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,omlouvám se,že jsem se tak zdejchla.Jirka na mě hukl,jestli s ním chci jet do Břeclavi,tak jsem vám ani nestačila říct čau :wink: Sil to si ani nedovedu představit,že je někomu v těhu dobře :sweat_smile: :wink: Já teda k vyvoleným nepatřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty okna jsem mydlila minulý pátek a už v úterý jsem se dívala,že by potřebovali zase :angry: Já mám taky fintu s děštěm,ale opačnou :grinning: Když je po dešti,tak pak jdou totiž líp dolů všelijaký věci od much a ptáčků :grinning:
Marti, mne dojaly ty nausnicky... :confused:
Mě taky dojaly ty uzeninky :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zeptám se tě jako odbornice na bambus :grinning: Do jaké šířky a výšky to vyroste?A jak rychle to roste?
16. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jsem si dělala srandu :grinning: :wink:

Inko no záleží na tom jakou odrůdu si vybereš, některé rostou do výšky 2 metrů, některé i do 8 metrů :grinning:, rostou taky dost rychle, dá se říct že když máš metrovou rostlinu tak za rok ti vyroste o půl metru cca, zase záleží na odrůdě
16. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to se dá zastřihovat nebo je lepší to nechat?
16. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zastřihovat ho můžeš, záleží na tobě a taky na tom jestli to má být jako živý plot nebo se mu nechává volný prostor
16. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co bubákuješ :confused:
16. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti děkuju,pak musíš dát fotky na picaso,ať se můžu inspirovat :wink: Potřebuju něco co rychle roste,ale letos už zahradu stejně řešit nebudem.Zasadíme trávník a šmitec,protože válet se tam s pupkem to asi neklapne :grinning:
16. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se zdejchla na oběd a pak jsem nestihála dojít sem, ale teď je tu klid, tak můžu psát :grinning:
Mě taky uchvátil ten chleba :grinning: fakt super.... :grinning:

Iny mě jde nejlíp seškrabování tady těch hovádek z okna, takovou tou stěrkou na sklokeramickou desku :grinning:
16. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky za tip :grinning:
16. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Iny, fakt to krásně jde a okno nepodřeš, akorát to musíš potom utřít, aby ti nezrezla jako mě :grinning: :grinning: :grinning: tak už mám dvě :grinning:
16. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mimochodem...Peti mě by taky jako osobně zajímalo, jak na sebe můžeš dostat kalhoty 42??!! Vždyť to nosím já a ty jsi podle fotek hubenější??!!
A Zdeni, ty teda na fotkách vypadáš, že máš minimálně +- 65 kg...ale mocinky ti to teď sluší... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no my jsme taky chtěli něco co rychle roste, jehličnany se mi nelíbí a listnáče taky moc ne a zase by musely být kvůli bazénu neopadavé. Já jsem se do bambusu zamilovala :dizzy_face:
16. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když je řeč o těch velikostech,tak v pondělí se ségrou vyrážím do Brna,chci si koupit nějaký tříčtvrtáky nabo něco takovýho.Dnes jsem viděla krásnou těhulku v 3/4 legínách :wink:
16. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko spoustu hezkých věcí mají teď v ca :wink:
16. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a ten bambus neopadává?Mě se totiž líbil hned jak jsi sem hodila tenkrát odkaz :wink: A cena je jaká?Je to dražší než ...nevím co? :grinning: :wink:
16. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tam se právě chystám,jinak abych pravdu řekla nevím kam jinam jít na těhotenský obečení :frowning2: S kamoškou jsem byla v lednu v HM a docela hrůza :confounded:
16. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko, proč nejedeš zítra jsme si mohly dát někde scuka aspoň na kávičku :frowning2:
16. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko neopadává, je to celý rok zelené. Cena je cca 360 ze jednu rostlinu, sází je po metru, takže to není žádná hrůza, třeba nejlevnější tůje stoje kolem 80 kč, ale ty jsou hnusné, když už chceš nějaké hezčí tak dáš tak 200-300 za rostlinu
16. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Jirka nebude do středy doma,tak myši mají pré :grinning: A navíc mi sebere auto,takže jsem se ségře přispůsobila :wink:
16. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je fajn, okouknu to u vás a uvidíme jak to dopadne :wink:
16. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dekuji.... :slight_smile: Pridej deset kilo k tomu, co tam mas a mas moji soucasnou vahu... :zipper_mouth: Na tech 65 se chci dostat - to je muj sen... :grinning:
16. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek