• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Snit budu jeste dlouho.... :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já mažu domů...zítra tu nebudu tak moc nezlobte :grinning: pááááááá
16. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mej se, Jani...
16. dub 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno .... :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Zdeni tak 65 kilo bych taky ráda :angry:
17. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Neříkej mi, že máš víc. Tomu nevěřím....
17. dub 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak já už mám 66 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mám 69 :grinning: , 65 jsem měla loni na svatbě, a i teď po usilovném cvičení váha stojí :angry: , ale hold svaly taky něco váží :dizzy_face: , takže váhu moc neřeším, vždycky jednou za čas na ní vlezu, zjistím že je vše při starém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :grinning:

Já jsem se ráno taky vážila a mám 64,5 už jsem kilo přibrala...... :unamused:
17. dub 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je pravda. Říká se,že když se mění tuk ve sval tak váha jde nahoru.
17. dub 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám nahoře 2 kg,ale teď se mi vrátila chuť k jídlu,tak se musím krotit :unamused:
17. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

Peti no takové svaly jako mám teď jsem v životě neměla :confused: :grinning: a v těhu bude každý sval dobrý :grinning:
17. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš pravdu. Já jsem si ty svaly zapomněla, ale nějak vypracovat .... :grinning: :grinning: :grinning:
A teď už je pozdě......
17. dub 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to jsme na tom stejně :grinning: Spolíhám na geny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ségra byla před tím než měla děti,tak jak já krev a mlíko a hned v porodnici nechala 10 kilo a pak furt hubla a už jí to zůstalo,tak snad se mi ten gen nevyhl.Docela na něj spolíhám :grinning:
17. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj to doženeš až budeš tahat mimčo, jedna sousedka u nás má užasně vypracované ruce od toho jak tahá malého v autosedačce :grinning:
17. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to si živě dokážu představit,ty autosedačky jsou totiž těžký jak sviňa už samy o sobě :angry:
17. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uvažujeme že si koupíme kola, akorát teď nějak nejsou finance na ně, no a ještě budu potřebovat domů noťase časem a jestli otěhotním tak to kolo už moc nevyužiju, asi bych měla strach
17. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny když já ani nevím jak je to u nás v rodině. U nás dlouho nikdo neměl mimčo. Mamka, ale zůstala po porodu chudá. Alespoň se mi to zdá. Já ale po ni moc nejsem. Spíš jsem po taťkových sestrachá a ty tedy přibraly pěkně a taky jim to zůstalo .... :angry:
17. dub 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko proto chci autosedačku která pasuje na podvozek od kočáru :grinning: , já se s tím tahat teda nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky jak jsem furt meldovala,že přebalák a takový ostatní věci podědím od ségry a bráchy,tak jsem jich ptám v jakým je to stavu a oni to všechno oba rozpůjčovali :confounded: Mě asi švihne,jsem jim řekla ať si to rychle nechají vrátit :grinning:
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si nemám pučit kde. U nás bude problém i s postýlkou. Máme jen jendu a tu bude mít určitě ségra, protože o mě zatím ani neví, že jsem těhotná.

Možná sousedi by nám mohli něco půjčit no uvidíme....
17. dub 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina je taky zdechlá,já jsem jediná taková,no víte jaká :grinning: Ale utěšuju se,že ty 2 kg nejsou zas tak hrozný :grinning: Kamoška měla v mým týdnu už kil 5 :wink: V těhu průkazce je vzadu graf a jsem váhově absolutně průměrná :grinning: Ráda bych byla podprůměrná,ale dolů to asi nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s postýlkou taky počítám,ale kdovíkde cestuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na tu jsem se neptala.O víkendu nám švagrová nabízela postýlku a kočár.Upozorňuju,že její nejmladší dceři je 21 let :grinning:
17. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by byl pomalu starožitnost ten kočárek ..... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně se hned ptala jestli budeme chtít nějaký oblečení co má schovaný po dětech :grinning: Dotáhla to a ten výbuch smíchu museli slyšet až v tramtárii :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jí řekla,že si to vezmu na barák - jako hadry na okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zabalila to zpátky do kabele,tak doufám,že nám to nebude žduchat :wink:
17. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..

Postylku obrousite, natrete, jako nova...:slight_smile: A kocar bude dobry na zahradu, ne? :wink:
17. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý na dvůr,jsem rychle odmítla :grinning:
17. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám postýlku vyhlídnutou v ikei, hold už nemám po kom dědit, i když možná brácha, ti určo nic nevyhodili, vím že mají dřevěnou kolíbku, ale tu nemáme kam dát, dolů do obyváku chci cestovní postýlku, dá se využít jako ohrádka a taky když pojedeme k rodičům
17. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:

No mamka má taky po mě schovaný kočerek, že ho vytahne na dvůr. .... :grinning:
17. dub 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, jo postýlky určitě omrknem :wink: Kočár má i ségra a o několik let mladší :grinning: Holka muž mě vyhání od pc.Zatím papa :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek