Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
16. dub 2009
Snit budu jeste dlouho.... :-N =-) 8-(
janca.k
16. dub 2009
Tak holky, já mažu domů...zítra tu nebudu tak moc nezlobte 😃 pááááááá
zdenallicka
16. dub 2009
Mej se, Jani...
anag
17. dub 2009
Krásné páteční ráno .... 😃 😃
macinek
17. dub 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Zdeni tak 65 kilo bych taky ráda ]-(
anag
17. dub 2009
Ahoj Marti .... 🙂

Neříkej mi, že máš víc. Tomu nevěřím....
cervenec
17. dub 2009
Dobré ránko 🙂 Tak já už mám 66 :-p
macinek
17. dub 2009
Peti mám 69 😃 , 65 jsem měla loni na svatbě, a i teď po usilovném cvičení váha stojí ]-( , ale hold svaly taky něco váží x-) , takže váhu moc neřeším, vždycky jednou za čas na ní vlezu, zjistím že je vše při starém :-p
anag
17. dub 2009
Ahoj Iny .... 😃

Já jsem se ráno taky vážila a mám 64,5 už jsem kilo přibrala...... :-|
anag
17. dub 2009
Marti to je pravda. Říká se,že když se mění tuk ve sval tak váha jde nahoru.
cervenec
17. dub 2009
No já mám nahoře 2 kg,ale teď se mi vrátila chuť k jídlu,tak se musím krotit :-|
macinek
17. dub 2009
Ahoj Inko 🙂

Peti no takové svaly jako mám teď jsem v životě neměla =-) 😃 a v těhu bude každý sval dobrý 😃
anag
17. dub 2009
Marti to máš pravdu. Já jsem si ty svaly zapomněla, ale nějak vypracovat .... 😃 😃 😃
A teď už je pozdě......
cervenec
17. dub 2009
Peti tak to jsme na tom stejně 😃 Spolíhám na geny :-p Ségra byla před tím než měla děti,tak jak já krev a mlíko a hned v porodnici nechala 10 kilo a pak furt hubla a už jí to zůstalo,tak snad se mi ten gen nevyhl.Docela na něj spolíhám 😃
macinek
17. dub 2009
Peti neboj to doženeš až budeš tahat mimčo, jedna sousedka u nás má užasně vypracované ruce od toho jak tahá malého v autosedačce 😃
cervenec
17. dub 2009
Marti to si živě dokážu představit,ty autosedačky jsou totiž těžký jak sviňa už samy o sobě ]-(
macinek
17. dub 2009
My uvažujeme že si koupíme kola, akorát teď nějak nejsou finance na ně, no a ještě budu potřebovat domů noťase časem a jestli otěhotním tak to kolo už moc nevyužiju, asi bych měla strach
anag
17. dub 2009
Iny když já ani nevím jak je to u nás v rodině. U nás dlouho nikdo neměl mimčo. Mamka, ale zůstala po porodu chudá. Alespoň se mi to zdá. Já ale po ni moc nejsem. Spíš jsem po taťkových sestrachá a ty tedy přibraly pěkně a taky jim to zůstalo .... ]-(
macinek
17. dub 2009
Inko proto chci autosedačku která pasuje na podvozek od kočáru 😃 , já se s tím tahat teda nebudu 😃 :-p
cervenec
17. dub 2009
Jo holky jak jsem furt meldovala,že přebalák a takový ostatní věci podědím od ségry a bráchy,tak jsem jich ptám v jakým je to stavu a oni to všechno oba rozpůjčovali :-S Mě asi švihne,jsem jim řekla ať si to rychle nechají vrátit 😃
anag
17. dub 2009
Tak to já si nemám pučit kde. U nás bude problém i s postýlkou. Máme jen jendu a tu bude mít určitě ségra, protože o mě zatím ani neví, že jsem těhotná.

Možná sousedi by nám mohli něco půjčit no uvidíme....
cervenec
17. dub 2009
mamina je taky zdechlá,já jsem jediná taková,no víte jaká 😃 Ale utěšuju se,že ty 2 kg nejsou zas tak hrozný 😃 Kamoška měla v mým týdnu už kil 5 😉 V těhu průkazce je vzadu graf a jsem váhově absolutně průměrná 😃 Ráda bych byla podprůměrná,ale dolů to asi nepůjde :-p
cervenec
17. dub 2009
Tak s postýlkou taky počítám,ale kdovíkde cestuje :-p Na tu jsem se neptala.O víkendu nám švagrová nabízela postýlku a kočár.Upozorňuju,že její nejmladší dceři je 21 let 😃
anag
17. dub 2009
Tak to by byl pomalu starožitnost ten kočárek ..... 😃 😃 😃
cervenec
17. dub 2009
Tchýně se hned ptala jestli budeme chtít nějaký oblečení co má schovaný po dětech 😃 Dotáhla to a ten výbuch smíchu museli slyšet až v tramtárii 😃 :-p Jsem jí řekla,že si to vezmu na barák - jako hadry na okna :-p Zabalila to zpátky do kabele,tak doufám,že nám to nebude žduchat 😉
zdenallicka
17. dub 2009
Ahoj holky..

Postylku obrousite, natrete, jako nova...🙂 A kocar bude dobry na zahradu, ne? 😉
cervenec
17. dub 2009
Prý na dvůr,jsem rychle odmítla 😃
macinek
17. dub 2009
Já mám postýlku vyhlídnutou v ikei, hold už nemám po kom dědit, i když možná brácha, ti určo nic nevyhodili, vím že mají dřevěnou kolíbku, ale tu nemáme kam dát, dolů do obyváku chci cestovní postýlku, dá se využít jako ohrádka a taky když pojedeme k rodičům
anag
17. dub 2009
Ahoj Zdeni .... 🙂

No mamka má taky po mě schovaný kočerek, že ho vytahne na dvůr. .... 😃
cervenec
17. dub 2009
Ahoj Zdeni, jo postýlky určitě omrknem 😉 Kočár má i ségra a o několik let mladší 😃 Holka muž mě vyhání od pc.Zatím papa 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli