• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti neboj bude to OK :wink:

Mě se dneska tak nechce nic dělat, zítra jsem na veletrhu, už mě bolí nohy dopředu :grinning:
20. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, i já přeju, ať už je všechno v pořádku a držím palce. :slight_smile:
A Peti, neboj, bude to dobrý. :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska ráno hledal můj drahý muž klíče, já už jsem doma nebyla jela jsem vlakem, nikde je nemohl najít, má na svazku i klíče od auto, ovládač na garážová vrata. No nakonec vylezl na terasu a dveře do garáže byly dokořán a klíče v zámku :grinning: , včera po sázení bambusů uklidil do garáže nářadí, ale dveře nechal otevřené :grinning:
20. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jste měli, Marti, štěstí, že vás někdo nevybral. :wink: ´
Mně se taky někdy podaří nechat klíčky zvenku ve dveřích, naposledy v sobotu, když jsem venku umývala schody. Naštěstí jsme večer jeli pryč, tak jsme na to došli. No, upřímně, už se nám několikrát podařilo být ode dvora odemknutí, ale ťuk ťuk zatím nám to prochází... :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ty dveře vedou na terasu a pak je ještě zahrada, takže ty dveře jsou docela schované :slight_smile: a už se taky Josefovi povedlo nechat odemčené auto před domem celou noc a v pohodě :slight_smile: , já mám spíš strach aby nám někdo nevykopal ty bambusy, z jedné strany má soused plot, ale z druhé strany plot ještě není, ale soused říkal že plot brzo udělá
20. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo Marti, tak to je teda fakt mazec, no ale nestalo se mu naposledy, že nezamknul auto :grinning: ten tvůj Josef, je pěkný číslo :grinning: :grinning:

Zdeni, kdyby jsi mluvila s Káťou, tak ji ode mne taky mooooooc pozdravuj :wink: děkuji.

Peti, ty už jdeš zítra na kontrolu? Neboj všechno bude ok...
20. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, už jsi to o tom autě psala taky :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no my jsme byli po tom sázení a tak zmožení že nějak zapomněl :grinning: a teď když tak nad tím přemýšlím, tak já jsem pak ještě byla na terase a fotila bambusy a vůbec jsem si nevšimla že jsou ty dveře otevřené :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
A máš je nafocené?? Hoď foto...
20. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jdu. Zítra ráno jdu na ultrazvuk jestli nám půjde slyšet už srdíčko.

Marti jo hoď nám sem nějakou fotečku.
20. dub 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Fotky jsou zatím ve foťáku, jsem včera neměla energii je stáhnout, protože Josef dodělával na pc diplomku a já jsem pak šla do vany a pak už se mi fakt nechtělo, snad to stihnu stáhnout dneska, ještě jdu v 5 na nehty a doma budu až kolem 7
20. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti přestav si, že já jsem úplně bez nehtů. Všechny se mi odlepily... :angry:
Jsem zvědavá co mi na to zítra řekne. Ta bude čučet ..... :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no mě celkem drží, akorát včera jak jsem se hrabala v té hlíně, tak i přes rukavice mám hlínu zalezlou někde pod gelem, jak už to bylo uvolněné :grinning: , taky bude asi manikérka čumět :grinning:
20. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě se tak dneska nic nechce. Nejraději bych šla domů. Venku je tak nádherně a já musím čučet ve studeném kanclu..... :angry:
20. dub 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti mě se taky nic nechce dělat :unamused: , jsem zvědavá na zítra, hlavně mají k nám na stánek dorazit dva prodejci které znám jenom po telefonu, ale i po telefonu jsou mi hrozně nesympatičtí a fakt je nemusím :unamused: , to se budu muset ožrat asi hned ráno :grinning: :grinning: :grinning: , první den veletrhu bývá vcelku sranda, protože ten první den jsou všichni jak utržení z řetězu, chlapi mají týden bez manželek a dětí, takže se chlastá jak o život :grinning:
20. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Fuj, tak jsem se najedla, měla jsem pečené kuřecí maso a rajčata...no měla jsem pocit, že je toho málo, tak jsem si na caplácnutí šla koupit ledové kaštany...ale to jsem neměla dělat, snědla jsem půlku a je mi pěkně blbě :rolling_eyes: :confounded:
20. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti .... :grinning: :grinning:

Třeba když se ožerou i oni, tak nebudou tak protivní. Potom musíš napsat jaké to bylo. To nebudeš mít ani příležitost na net?
20. dub 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a co snažilkování? Co graf? Jak to s Tebou vůbec vypadá?
20. dub 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti na netu budu jedině až večer doma :slight_smile:

No naštěstí tam budou i lidi se kterýma je sranda :grinning: , no uvidím jaký alkohol bude na stánku, vždycky teda vybírám to co má nejmíň procent :grinning: , protože když se zadaří tak dá člověk i 10 panáků za den, takže třeba slivovice by asi nebyla zrovna good :grinning: , většinou piju magistra, ten má asi 19% nebo loni jsem pak pila jamesona s colou
20. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Minule už mi kolega ze srandy nadával jestli mi to jako není blbé že se nikdy neožeru :grinning: , ještě to tak, bych tam pak dělala ostudu :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsem netušila, že se tak chlastá na veletrhu.... :grinning: :grinning: :grinning:

Deset panáků slivovice to bych asi ani nepřežila..... :grinning:
20. dub 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, no ani mi nemluv, jsem zmatená jako Gorro, v pátek jsem jela do toho Brna a zjistila jsem, že doma nemám žádný ovu test, tak jsem ji koupila nějaké...tuším For you, nebo tak, no ale v pátek jsem si ho nestihla udělat, takže v sobotu, ale!!!!! normálně sice na testu byly // ale naprosto neviditelné...OBĚ!! To jsem nikdy neviděla, takže za hodinu jsem dělala další a to stejný...krom toho byl ráno miláček moc rychlej, takže jsem teplotu zkusmo změřila potom, byla 36.4°C což by fakt ovu naznačovalo, i píchání v boku, ale nějak jsem za celý den nezaregistrovala hlen...možná se smísil s bičíkovcema, tak jsem si ho nevšimla a v neděli teplota stoupla, zkusila jsem další ovu test, dokonce jsem nečekaně našla doma ještě jinou značku, na to že jsem v pátek žádný nenašla nechápu...tak na jednom - tom co mi v sobotu ukázal ty neviditelné, byly // opět teda bledé a na tom druhém byla jenom kontrolní, ale testovací fakt strááááááááááááááášně slabá...no ale snažení probíhalo...čt,sobota 2x :grinning: , neděle...a jestli z toho nic nebude, tak znásilním i jinýho chlapa :grinning:
20. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já jsem něměla taky žádný hlen. Pořád jsem čekala na hlen a nic.

Uvidíš jak držím palečky, aby to teďka vyšlo. Clostil to určitě jistí .... :grinning:
20. dub 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/259123

tady je graf...ale musím říct, že se podle něho snad ani nedá řídit, bo já nevím proč, ale podle hlenu co byl, sice nebyl úplně egg si normálně myslím, že ovu byla v ten čtvrtek...no jsem fakt zmatená, protože podle teploty to být nemohlo...
20. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no fakt zmatek, ale co, buď to klapne teď nebo příště, ale určo se dočkáme :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani podle té teploty by mohla být ovulka v sobotu .....
Co myslíš? Já bych to asi chápala takhle.
20. dub 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no podle teploty si to myslím taky, sice jsem ji neměřila hned po probuzení, ale už jsem to cvičně párkrát zkusila, změřit hned po probuzení a pak třeba až jsem si vyčistila zuby a +- 0.1°C byla stejná, takže si myslím, že ovu byla i podle toho, že po clostilu jsem ji vždycky měla 14DC...no jediný čeho se děsím je to, že jsem nebyla na utz a jestli se mi tentorkát udělala nějaká cysta, tak mě trefí...ale když se neudělala do teď, tak snad ne...chjo....
20. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no pojistili jste to myslím dostatečně :grinning:

Peti no veletrhy jsou posledních pár let skoro jenom o chlastání :grinning: , od nás z výroby už mají chlapi zákaz na veletrh, protože se tam vždycky ožrali jak dobytci :grinning: :grinning: :grinning:

No a aby toho nebylo málo, tak se ještě chodí chlastat večer :grinning: , toho už se radši moc neúčastním, jeden rok se kamarádi z kolegyální firmy koupali v bazénku někde na diskotéce úplně nazí :grinning: :grinning: :grinning: , jsem tu toho nebyla ale viděla jsem to druhý den na videu z telefonu :grinning:
20. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak to je hustý .... :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no málem jsem se pochcala smíchy když jsem to viděla, pánové si hráli na žraloky a hádej co vydávali za ploutev :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek