• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to je něco ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to pry z obleceni, ktere si koupis a nevyperes...
Se mi o tom od te doby zda a vsugerovala jsem si, ze to mam, i kdyz veci teda v prevazne vetsine peru..
Zdeni to je hnus .....
20. dub 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to vypadá jako fotomontáž, já takové maily rovnou mažu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš fuj, Zdeni co to je?? Ale taky si myslím, že je to fotomontáž, podle mě v i kdyby v oblečení byly nějaké breberky, tak to nenapadne jenom dvorec prsa ale celý...toť teda můj názor, ale je to hnus
20. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: kde jste??
20. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadyyyyyyyyy
20. dub 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předstírám práci :grinning:
20. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky, ale nějak se mi nedaří :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to tu dneska snad nevydržím až do pěti. Já už bych tak šla domů .....
20. dub 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si musím ještě dneska vybrat co si zítra obleču abych byla na to chlastání krásná :grinning: :grinning: :grinning: , no asi to vyhrajou černé šaty, akorát mají výstřih takže mi zase budou všichni čumět na kozy :grinning:
20. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti z toho si nic nedělej, já jdu v září jako svědek na svatbu a druhý svědek co jde ženichovi se ptal jak vypadám...bo jsme se nikdy neviděli a můj drahý skorošvagr mě popsal...docela dobrý a čtyřky kozy :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo chlapy.... :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já si z toho nic nedělám :grinning:
20. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky, ale fakt mě to pobavilo :grinning: a to měli podobný prupovídky i kluci v autě :grinning: :grinning: no ale věkový průměr 17...to nebrat
20. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaňouchu :sweat_smile: :angry:
20. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my jsme se zase dobře bavili v maďarsku v termálech, všude samí důchodci a když jsem se vynořila z bazénu tak důchodcům málem vypadly oči :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Marti to si dovedu představit...mě stačí když jsem včera na kole dojela na přehradu :grinning: nenašla jsem sportovní podkozenu, tak jsem si musela vzít klasickou, no a ten výstříh byl teda naplněn :grinning:
20. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeden si málem rozbil hubu na schodech když jsem šla proti němu :grinning: :grinning: :grinning: , aspoň se člověk pobaví :grinning:

Jsem zvědavá jak se budu bavit zítra :grinning: , doufám že už konečně pořádně rozšlápnu boty a nebudou mě tlačit, mám v nich narvané vlhké noviny, tak zítra už to snad bude ok
20. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to pomůže? To jsem ještě neslyšela.
20. dub 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti u kožených bot to funguje na 100%, nebo ještě není špatné vzít si silnější vlhké ponožky a obout si boty a doma v nich chodit, ta kůže prostě vlhkem povolí :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase jsem o něco chytřejší.... :grinning: :grinning:

Holky to tak strašně neutíká dneska .... :angry:
20. dub 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem taky dělala, koupila jsem si boty a v obchodě mi byly skvěle, ale pak jsem v nich vyšlápla do města a tak strašně jsem si odřela nohu, že jsem si musela u vietnamců koupit pantofle...od té doby jsem boty neměla na nohách, ale taky se chystám na vlhké fusky...nebo prý alkohol...alpa nebo benzín, ale tam bacha na barvu, stačí tu botu potírat, nebo dokonce existuji i přímo spreje na roztáhnutí obuvi...
20. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to neutíká vůbec, ale ještě musím vydržet půl hodiny a jdu do pryč...
20. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jani ty se máš. Já musím vydržet dneska do pěti. Dneska je něco ve vzduchu, protože i kolegyně je na tom úplně stejně jako já.
20. dub 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I chlapi pěkně trpí než si rozchodí nové oblekové boty, kolega si blbec loni na veletrh pořídil nové kožené oblekové boty a vzal si je poprvé až na veletrh, odpoledne už skučel jak sviňa a zbytek veletrhu odchodil ve starých botech :grinning:
20. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mně už to uteklo. Tak ahojte zítra, i když teď vás nějak jenom dočítám, nestíhám vůbec psát.
20. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek