Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
20. dub 2009
Já prchám tak za hodinu, v 5 musím být ve šlapanicích
janca.k
20. dub 2009
no já tady budu zítra do pěti, už se fakt těším :-S
anag
20. dub 2009
Ty jezdíš až do Šlapanic na ty nehty? Tam jsem jezdila kdysi na týdenní školení....
macinek
20. dub 2009
Peti no moje nehtařka byla napřed v centru, ale pak se přestěhovala do šlapanic, ale mám to z práce 20 minut trolejbusem, takže pohoda a tam mě vyzvedne Josef 🙂
macinek
20. dub 2009
Jani uklidním tě, já jsem zítra na veletrhu do 6 a v sobotu taky ]-(
anag
20. dub 2009
Marti tak tu sobotu Ti vůbec nezávidím.
janca.k
20. dub 2009
fuj i v sobotu?? Tak to je vopruz...holky, jdu se převlíct a mizím na bus...tak zítra páááááá
macinek
20. dub 2009
No já si to taky nezávidím 😃 , sobota je opruz, navíc už se ani moc nepije, protože všichni jedou domů 😃
anag
20. dub 2009
Jé Jani ahoj .... 😃

Holky já počítám každou minutu. Zjišťuji, že co jsem těhotná tak míň jím. Nemám vůbec na nic chuť. To je zajímavé.....
macinek
20. dub 2009
Jani ahoj

Peti neboj ono se to obrátí 😃
anag
20. dub 2009
To doufám. Já tak ráda jím a teď nemám ani na nic chuť.... 😃 😃
macinek
20. dub 2009
Já mám zase od včerejška žravou, musím si na zítra nachystat svačinu, protože s jídlem je to ne veletrhu dost bída, restauračky jsou věčně natřískané, klobásu ani nic jiného teda nemusím, jenom když je nouze nejvyšší a na stánku máme akorát tyčinky, brambůrky a oplatky, což teda není zrovna strava šampionů 😃
macinek
20. dub 2009
tak já pádím na ty nehty, ať jsem na zítra krásná 😃

Peti držím palce ať je zítra slyšet srdíčko 😉 x-)
anag
20. dub 2009
Marti díky.
Měj se pěkně..... 🙂 🙂
zdenallicka
20. dub 2009
Peti, tak i ode me - tfuj, tfuj, tfuj... AT je prcek v poradku a vy se muzete naplno radovat... 😉
anag
20. dub 2009
Zdeni díky ....
Kde si se toulala, že si tu nebyla?
janca.k
20. dub 2009
Tak jsem tu, Peti taky si na tebe flusnu pro štěstí a zítra neboj, to bude OK...myslíme na tebe 😉
majka147
21. dub 2009
Tak tu máme další den, utíká to... ahojte.
Peti, tak držím palce, doufám, že nám hned dojdeš říct. Určitě to bude v pořádku. 🙂
majka147
21. dub 2009
Jo, já jsem včera volala do předporodních kurzů, aby se mnou paní počítala a dopadlo to tak, že už zítra jdu na první hodinu.
Má tam teď holky, co budou rodit v srpnu, ale prý kdoví, kolik se jich dalších poskládá, tak že můžu chodit s něma. Tak jsem zvědavá... a už se docela těším. Jen tam budu mít nejmenší břicho 😃
anag
21. dub 2009
Ahoj Marti ... 😃

Kde budeš chodit na ty předporodní kurzy?
majka147
21. dub 2009
Ahoj Peti, na kolikátou jdeš?

V Mikulově k paní Vlachovské. A slyšela jsem na ni jen samé chvály.. 🙂
anag
21. dub 2009
Jdu až na 8:45, tak jsem musela příjít ráno ještě do práce.
V Břeclavě není žádný kurz?
majka147
21. dub 2009
Určitě jo, jenže já to mám do Mikulova asi 7 km (a do BV 30 km), takže do Břeclavi půjdu jen do porodnice.
anag
21. dub 2009
Tak to jo. Já jsem jezdila do Mikulova do školy.
majka147
21. dub 2009
No, a já zase do Břeclavi... 😃
zdenallicka
21. dub 2009
AHoj..😃

Peti, IP
cervenec
21. dub 2009
Dobré ránko 🙂 Peti čekám tu jen a jen na tebe 😉 🙂
cervenec
21. dub 2009
O Katu jsem si přečetla už včera, napsala jsem jí sms a dnes by se tu měla objevit 😉 jinak včera sem byla na nákupech nějakýho oblečení. Byla jsem v Olympii a řeknu vám,že v CA děs a hrůza :-S Tak jsem vlezla do mnou zatracovanýho HM a tam se to dalo.Jen je problém,že mají velikost 38 a pak až 46.Ale něco jsem koupila,ale pohlídám si tam bílý lněný kalhoty.Ty byly super,ale kdybych přibrala ještě 2 kila,tak už se do nich nedostanu a větší neměli :-|No a byla jsem se mrknout i na kočárka v babystaru a to jsem byla taky zklamaná 😞
majka147
21. dub 2009
Ahoj Inko, taky se chystám někdy vyrazit na nákupy. Zatím jsem si koupila jen jedny lacláče, a to v Břeclavi. Sice byly dražší, ale od té doby, co je mám, tak je furt nosím... 🙂
cervenec
21. dub 2009
Ahoj Marti 😉 No řeknu ti ,že s tím oblečením je to problém :-| Navíc furt se nějak nemůžu vnitřně odhodlat,že mám začít ukazovat břuch 😃 Vždycky si něco obleču,podívám se na sebe ,leknu se a řeknu si- to ne v tom jde vidět břicho 😃 Včera jsem byla se ségrou,tak mi nosila do kabinky věci a vždycky jsem se nažduchala do uzkýho trička a připadla jsem si jak velryba :-N