• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já prchám tak za hodinu, v 5 musím být ve šlapanicích
20. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tady budu zítra do pěti, už se fakt těším :confounded:
20. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jezdíš až do Šlapanic na ty nehty? Tam jsem jezdila kdysi na týdenní školení....
20. dub 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no moje nehtařka byla napřed v centru, ale pak se přestěhovala do šlapanic, ale mám to z práce 20 minut trolejbusem, takže pohoda a tam mě vyzvedne Josef :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani uklidním tě, já jsem zítra na veletrhu do 6 a v sobotu taky :angry:
20. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak tu sobotu Ti vůbec nezávidím.
20. dub 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj i v sobotu?? Tak to je vopruz...holky, jdu se převlíct a mizím na bus...tak zítra páááááá
20. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si to taky nezávidím :grinning: , sobota je opruz, navíc už se ani moc nepije, protože všichni jedou domů :grinning:
20. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jani ahoj .... :grinning:

Holky já počítám každou minutu. Zjišťuji, že co jsem těhotná tak míň jím. Nemám vůbec na nic chuť. To je zajímavé.....
20. dub 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj

Peti neboj ono se to obrátí :grinning:
20. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám. Já tak ráda jím a teď nemám ani na nic chuť.... :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zase od včerejška žravou, musím si na zítra nachystat svačinu, protože s jídlem je to ne veletrhu dost bída, restauračky jsou věčně natřískané, klobásu ani nic jiného teda nemusím, jenom když je nouze nejvyšší a na stánku máme akorát tyčinky, brambůrky a oplatky, což teda není zrovna strava šampionů :grinning:
20. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím na ty nehty, ať jsem na zítra krásná :grinning:

Peti držím palce ať je zítra slyšet srdíčko :wink: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky.
Měj se pěkně..... :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak i ode me - tfuj, tfuj, tfuj... AT je prcek v poradku a vy se muzete naplno radovat... :wink:
20. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky ....
Kde si se toulala, že si tu nebyla?
20. dub 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, Peti taky si na tebe flusnu pro štěstí a zítra neboj, to bude OK...myslíme na tebe :wink:
20. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu máme další den, utíká to... ahojte.
Peti, tak držím palce, doufám, že nám hned dojdeš říct. Určitě to bude v pořádku. :slight_smile:
21. dub 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já jsem včera volala do předporodních kurzů, aby se mnou paní počítala a dopadlo to tak, že už zítra jdu na první hodinu.
Má tam teď holky, co budou rodit v srpnu, ale prý kdoví, kolik se jich dalších poskládá, tak že můžu chodit s něma. Tak jsem zvědavá... a už se docela těším. Jen tam budu mít nejmenší břicho :grinning:
21. dub 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :grinning:

Kde budeš chodit na ty předporodní kurzy?
21. dub 2009 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, na kolikátou jdeš?

V Mikulově k paní Vlachovské. A slyšela jsem na ni jen samé chvály.. :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu až na 8:45, tak jsem musela příjít ráno ještě do práce.
V Břeclavě není žádný kurz?
21. dub 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě jo, jenže já to mám do Mikulova asi 7 km (a do BV 30 km), takže do Břeclavi půjdu jen do porodnice.
21. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Já jsem jezdila do Mikulova do školy.
21. dub 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, a já zase do Břeclavi... :grinning:
21. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..:grinning:

Peti, IP
21. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Peti čekám tu jen a jen na tebe :wink: :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Katu jsem si přečetla už včera, napsala jsem jí sms a dnes by se tu měla objevit :wink: jinak včera sem byla na nákupech nějakýho oblečení. Byla jsem v Olympii a řeknu vám,že v CA děs a hrůza :confounded: Tak jsem vlezla do mnou zatracovanýho HM a tam se to dalo.Jen je problém,že mají velikost 38 a pak až 46.Ale něco jsem koupila,ale pohlídám si tam bílý lněný kalhoty.Ty byly super,ale kdybych přibrala ještě 2 kila,tak už se do nich nedostanu a větší neměli :unamused:No a byla jsem se mrknout i na kočárka v babystaru a to jsem byla taky zklamaná :frowning2:
21. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko, taky se chystám někdy vyrazit na nákupy. Zatím jsem si koupila jen jedny lacláče, a to v Břeclavi. Sice byly dražší, ale od té doby, co je mám, tak je furt nosím... :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :wink: No řeknu ti ,že s tím oblečením je to problém :unamused: Navíc furt se nějak nemůžu vnitřně odhodlat,že mám začít ukazovat břuch :grinning: Vždycky si něco obleču,podívám se na sebe ,leknu se a řeknu si- to ne v tom jde vidět břicho :grinning: Včera jsem byla se ségrou,tak mi nosila do kabinky věci a vždycky jsem se nažduchala do uzkýho trička a připadla jsem si jak velryba :sweat_smile:
21. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek