Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
21. dub 2009
Holky tak jsem tady.
Krásně nám tluče srdíčko a i podle poslední menses a také podle ult. jsme 7týden a 1 den. Já jsem tak ráda, že je všechno v pořádku. Dneska to půjdeme oznámit i rodičům.
anag
21. dub 2009
Jo a máme 11 milimetrů.
cervenec
21. dub 2009
Peti mooooc gratuluju x-) Je to úleva co? 😉
anag
21. dub 2009
Iny strašná. Já jsem byla ráno tak děsně nervózní. Jak nikdy.
cervenec
21. dub 2009
Jo jo,já jsem na tom byla stejně 🙂 a dnes teda půjdete oznamovat?U toho jsem byla taky pěkně nervozní 😃
anag
21. dub 2009
Vůbec nevím jak to říct. Můj už na tom přemýšlel včera. Říct to musím. Protož jsem když mi sestřička vypisovala těhu průkaz, tak to viděla jedna pani která nás moc dobře zná, tak si myslím, že to budou vědět hned celá dědina.
cervenec
21. dub 2009
No my jsme to řekli,tak jak to je,já u našich a a Jirka u jejich.Sie to ze mě lezlo jak z chlupaté deky... 😃 A ta sestřička ti to vypisovala před tou paní? To můj dr ctí lékařský tajemství :-N
majka147
21. dub 2009
Peti, taky blahopřeju.
Tak zítra zas budem čekat, až nám napíšeš, co na to rodina. 🙂
A příště jdeš kdy?
anag
21. dub 2009
Iny normálně to vypisovala před tou pani. U nás je prostě možné všechno ..... ]-( ]-(

Příště jdu 26.5. přesně na manželovy narozeniny. To bych už budu mít i po tom screeningu.
cervenec
21. dub 2009
Peti tak to je pěkně blbý a zvlášť na dědině ]-( Kam půjdeš na nt? Do Břeclavi?
anag
21. dub 2009
Iny doktorka mě poslala do Brna. Teď jsem tak akorát volala a objednaly mě na 20.5.. Přesně na mé narozeniny.
cervenec
21. dub 2009
Mně dali vybrat,kam chci,tak jsem vzala Břeclav 😉 A 20.5. jdu na 2 utz 🙂
anag
21. dub 2009
Mě vybrat vůbec nedala. Řekla, že mám jet do Brna a že to stojí 1.500,00 Kč.
cervenec
21. dub 2009
Peti to je jen na tobě jestli se objednáš do brna nebo do Břeclavi 😉 Ale řeknu svůj názor, podruhé bych na nt+ nešĺa.Příjde mi to jen tahání peněz z mamin :-| těch 1500,. vysolíš jen za ty krevní testy ]-(
anag
21. dub 2009
To je zajímavé. Koník mi napsal v nastavení, že 2.prosince čekáme miminko a doktorka mi to vypočítala na 8.prosinece....????????
anag
21. dub 2009
No nechápu proč neřekla, že je to i v Břeclavě. Ona posílá všechny vždycky do Brna. Jsem teď zjistila, že tam pojedeme ze ségrou ve stejný den.
janca.k
21. dub 2009
Ahoj holky...
Peti obrovská gratulace x-) x-) x-) x-)
já vám holky táááááááááááááák závidím...ale taky se dočkám a doufám, že brzo...
cervenec
21. dub 2009
Ahoj Jani 🙂 Peti,tak aspoň,že tam pojedete zároven 😉 Mě to dr vypočítal přesně jak koník 😉
anag
21. dub 2009
Jani ahoj ..... 🙂 🙂
A díky.
To jo. Ona to ještě netuší. Jsem zvědavá jak budou všichni reagovat.
cervenec
21. dub 2009
A ségra je v kolikátým týdnu?
janca.k
21. dub 2009
Jo sestra ještě neví, že jsi těhu? Tak to bude koukat 😃
anag
21. dub 2009
Ségra je v desátém týdnu.
anag
21. dub 2009
Nebo možná v devátém. Teď si nejsem 100% jistá....
anag
21. dub 2009
Jani to neví ještě vůbec nikdo. Kromě mojí nejlepší kamarádky a vás ..... 😃 😃
cervenec
21. dub 2009
A to jde toho 20 na nt screening?To jde docela pozdě =-)
janca.k
21. dub 2009
tak to máš dobrý, že jste se ségrou takhle od sebe, budete si moct předávat rady a pocity...
no já mám taky obavu, že jakmile budu těhotná, tak to nejdřív budete vědět vy...celej koník...a pak Martin 😃 😃
janca.k
21. dub 2009
jdu papat x-)
anag
21. dub 2009
Iny mě se zdá taky, že tam jde nějak pozdě.

Jani ... 😃 😃
Já bych šla taky papat. Už mám hrozný hlad.....
cervenec
21. dub 2009
Dobrou chuť Jani 😉 Peti,když jsem se tam objednávala,tak mi řekli,že nejpozději ho dělají 13+2 😉 a já jsem byla 12 + 6 ,měla jsem jít dřív,ale byla jsem tenkrát v nemocnici😉 No nic holky ,jdu vyrazit ven.jdu mrknout na chlapi,jestli něco dělají na domečku a pak k našim na oběd.zatím papa 🙂
anag
21. dub 2009
Iny tak se měj pěkně .... 🙂
Taky bych se šla raději projít. Tady v tom kanclíku je taková strašná zima. Brrrrrrrr