• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jéé, Peti, jak ti rozumím. Taky tu mám zimu, ruky úplně studené, svetr zapnutý až ke krku. Navíc dojel starej, tak se vám nemůžu věnovat. Snad se dlouho nezdrží. Tak zatím pa :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se i prošla, dojeli s ponožkama, tak jsem šla Martinovi koupit, loni jsem mu kupovala asi desatero kotníkových ponožek a už minulý víkend jsem našla jenom jedny...tak jsem jich koupila 15 :grinning:
21. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jani taky vám mizí ponožky? Nám taky .... :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ale já to normálně nechápu, já mám skoro všechny a Martin ani jedny...no hotovo...už jsem mu říkala, ať si je posbírá od těch milenek, že mu nový kupovat nebudu :grinning:
21. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je asi všude stejný. Já mám taky všechny...... :slight_smile:
Někdy mám pocit, že nám ta pračky ty ponožky snad žere..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já si myslím taky, ale nedávno jsem zjišťovala že mi žere i kalhotky :grinning: hledala jsem kalhotky k podprdě a nemůžu je najít :grinning:
21. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Janíííííí........ :grinning:
U kterého si je nechala.......? :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se mě drahouš ptal taky, ale řekla jsem že jich je tolik, že vlastně ani nevím :grinning:

tak a je mi zase blbě...no jo...já to čekala, kdy začne clostil takhle působit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě, že jsem ho nakonec nemusela vůbec brát.
Jani vydrž..... :wink:

Mě dneska strašně pálí žáha. Hrůza. Léky nevím jestli si proti tomu můžu dát. Tak to zatím řeším mlékem.
21. dub 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dokud to jde vydržet, tak si léky neber, ale můžeš si koupit Gaviscon, ale co vím, tak kámoška nadávala, že je pěkně hnusný :grinning: tak nevím....ale něco ti kdyžtak poradím, není problém :wink:
21. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak poraď...... :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož Peti...můžeš...Rennie, Tums, Gaviscon, Anacid...vlastně skoro všechno, ale nic z toho by jsi neměla brát nějak dlouhodobě, prostě je lepší spíš když už mléko nezabere :wink: ale znám moře maminek co to musely brát celé těhu a nic jim není...
21. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky. Ten Rennie už jsem někdy v minulosti měla. No pokusím se ještě chviličku vydržet a pokud to nebude ustopovat, tak si koupim ten Rennie.
21. dub 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo rennie je pohodlnější, přeci jenom jsou to tabletky a teď dělají i bez cukru nebo ovocné :wink:
21. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě, že tu máme Jani. U nás je tak nepříjemná lékarnice, té se všichni bojí něco zeptat.
21. dub 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi, mě se klidně ptejte, když budu vědět, ráda pomůžu, ale taky se může stát že to vědět nebudu a poradím vám prd :grinning:
21. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janí ... :grinning: :grinning:

Kdo ví jak se má Marťa na tom veletrhu?
21. dub 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to by mě taky zajímalo, po tom co nám včera psala :grinning:

ještě jsem chtěla dodat a co nevím, najdu a doplním si informace :grinning:
21. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. Po tom co nám včera psala .... :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudina, jestli už náhodou někde neleží pod stánkem :grinning: :grinning: :grinning: a zítra dojde?
21. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra by měla příjít. Psala myslím, že tam bude jen dneska a potom v sobotu.
21. dub 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si pamatovala taky dnešek a sobotu, ale nebyla jsem si jistá, jestli nemluvila i o středě...no ale kdo ví, jestli dojde :grinning:
21. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teď jsem si vzpomněla, kdy že jsi to psala, že máš od mudry spočítaný termín?? 8.12.?? moje ségra má narozky 7.12. :grinning:
21. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit, že psala, že možná mrkne večer z domu na net.
21. dub 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od doktorky mám termín 7.12.
21. dub 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to bude malý slvait s moji sestrou, když to klapne na termín :grinning: akorát teda ségra bude o nějaký pátek starší :grinning:
21. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zase sestřenku která je 9.12., tak uvidíme jak se rozhodne mimčo. Třeba bude splašené po mě a půjde o dva měsíce dřív..... :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak já už to dneska balím.....
Tak se měj pěkně a ať Ti to rychle uteče..... :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak Peťu už jsem nestihla, musela jsem napsat dvě objednávky, po netu objednat boty a udělat objednávku na zítra léků...tak se Peti měj...
já už bych taky šla domů, ale budu si muset ještě hodinu a půl počkat :confounded:
21. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ..... :grinning:

Tak včera jsme to oznámili rodičům a mám pocit, že dneska ráno už to vědí celé Bilovice...... :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek