• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak mě se taky líbí jména na kluka...Matěj, Matyáš, Marek, Ondra, Jakub...holku mám jasnou...to bude Simonka :dizzy_face:

Ahoj Martinky :grinning:
Marti, tak dráček, jo?? My na tebe včera s Peťou myslely :grinning:
22. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to bude buď Anna nebo Eliška a u kluků Josef trvá na Josefovi, mě se líbí Vojtěch, ale ten se zase nelíbí Josefovi protože má v práci kolegu Vojtěcha kterého nesnáší :unamused: , a dál je ve hře David, Ondřej
22. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Marti, tak to bylo asi hodně veselý :grinning:
no u nás nakonec Ondra ani Jakub neklapne...obě jména má od Martina bývalá přítelkyně a Jakuba má bratránek, to stejný Matěj, toho má sestřenka, takže zbyl Matyáš a Marek...Marka Martin nechce, bo se tak jmenoval kluk se kterým jsem asi před sto lety chodila...no a na Matyáše jsem se neptala, ale nedávno říkal, že stejně nejhezčí jméno je Martin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nebo Tomášek :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my jsme se s manžou domluvili, že se o jménech budem hádat, až budem vědět, co to má být. Ať se zbytečně nedohadujem třeba o jméně, které se nebude dát použít, páč to bude zrovna druhé pohlaví. :sunglasses:
22. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kdy asi budete vědět co to bude?? A řekneš nám to :sweat_smile: :confused:
22. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za 14 dní jdem na ultrazvuk, takže jestli bude mimino hezky natočené, tak se to už dovíme. Taky jsme zvědaví.
Jani, řeknu.
22. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to mame jasne... Tadeas Jachym a Ella Rose... Pokud by se v mem nejblizsim okoli do meho porodu objevila nejaka Ella, Ellen, Eliane apod., bude to Jasmina Mia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my na takové zvláštnosti moc nejsme, my budem vybírat z jednoduchých jmen. Navíc máme německé příjmení, takže stačí když bude mít dítě problémy s ním a ne ještě se jménem. :grinning:
22. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechna jmena jsou docela bezna, rekla bych.. Snad az na tu Rose, ale to je vlastne ROzarka... :grinning:
22. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky líbí ta dvojména ale k mému přijmení se mi to zdá trocha divné a jak znám svého drahého, tak se mu to ani nebude líbit...
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchyma má od bratránka švagrová :dizzy_face: a oni mají Kryštůfka....akorát moje babička to nějak nemohla pochopit, prý jak jim budou říkat zdrobněle...prý jsou to divný jména...no můj otec to okomentoval slovy jestli jména Alois a Milada jsou normální :grinning: - tak se jmenuje on a jeho sestra
22. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIlada je moje babicka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krystof se mi taky moc libi, ale MArtinovi ne... Ja mam totiz rada i kapelu Krystof...:slight_smile:
22. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože mě se chce spát :pensive: a to jsem dneska spala víc jak 8 hodin :sweat_smile:

A včera mi všichni říkali slečno :angry: , no ale co se divím na prstýnek na ruce mi nikdo nečuměl, všichni mi čuměli do výstřihu :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to už oznámila starostce. V květnu se bude vypisovat výběrové řízení na mé místo. To jsem tedy zvědavá kdo se přihlásí.
22. dub 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, jsu tu vazne jen na skok... dekuji moc za vase pozdravy, jste hodne a mile, ze jste na me tak myslely!
Dnes me prave pustili z nemocnice do domaciho lezeni a klidu. Prcek se ma uzasne, stale netusime kdo to je, vcera na UTZ mel nozicky u sebe a skrcene a ne a ne se ukazat :slight_smile: Velikostne jsme normalni, dne MS 18+1 dle UTZ 18+4. Ten prvni nedelni UTZ delala mlada Mudr. a jednu delku zmerila jinak, tak to vyslo, ze jsme vetsi, ale ani to by nevadilo. Placenta je dole na predni strane a jeji velikost miminku staci na vyzivovani. Dostala jsem magnezko a zelezo, tak budu bastit navic k tem tehu vitaminum a snad vydrzime co nejdele v brisku!

Jinak v nemocnici to bylo super. Prvnich pet dni jsem lezela napichnuta na kapackach, jidlo do postele, luxus, super! Potom jsem uz chodila do jidelny, kde jsem potkavala jine mlade maminy, tak jsme vzdy povykladaly... mela jsem se tam dobre, ale doma je doma!

Jdu si lehnout, pozdeji na vas kuknu a zitra si dam do postele treba notebook a budu vic kecat :slight_smile: Pekny den preji, pa paaaa
22. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ve firmě nějak nechtějí věřit že bych letos ráda fakt odešla na mateřskou :sweat_smile: :grinning:
22. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, Katy..:slight_smile:

Odpocivej... :wink:
22. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Zdeni a vis, ze Klara (Sedlackova) je tehotna??? Pry druhy mesic. :fearful: :fearful: :fearful:

Jo Peti gratuluji k srdicku a preji vam at krasne rostete, bez problemu a do nemocnice se podivas az v den porodu a ne drive. Ze nebudes tak nedockava jako ja s Inkou :grinning:

Tak fakt uz frcim, pa paaaa
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, coze???? :astonished: :astonished: :astonished:
22. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to vis???
22. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ahoj.... :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stavili jsme se na rychly nakup u Ester :wink:
22. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Katy... :grinning:

Tak to bude mit Klara Samuela nebo Isabellu, to vim naprosto presne... :grinning:
22. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budu si muset začít hledat novou paní na nehty, ta moje je těhotná a už docela dost :grinning: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Katy, hlavně na sebe dávej pozor a jak budeš mít chvilku, tak za námi dojdi na pokec... :wink:
22. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moji "svagrove" (od bratrance manzelka) se narodil v dobe kdy jsem lezela v nemocnici maly Samuel.. no maly... 4300g a 53cm ! Taky sel cisarskym rezem nakonec. A dnes je pousteli dom, stejne jako me :slight_smile:
Nina lezela o patro vis a vedle v budove dva dny sestra s Majou, ktera mela nejakou virozu a 40 teplotu. Tak jsme se tam pekne sesli vsichni, ale uz jsme i vsichni doma :wink:

Marti Ahooooj :wink:
22. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek