• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti, to se mi stalo taky, ale naštěstí ta moje si našla náhradu a s tou jsem veeeeeeeeeelice spokojená, i když už nehty nemám :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no já jsem čuměla jako puk, minule to poznat ještě nebylo a teď už teda dost slušně :grinning:
22. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem taky nedávno čučela na známou, pořád nic a najednou má pupendo jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
Katy gratulace k "synovci" :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná zkusím manikérku v Hrušovanech, to by pak bylo jednodušší i kdybych byla na mateřské :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo si udělej kurz, ať se na mateřské nenudíš :wink:
22. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem včera očumovala na veletrhu maminky s kočárkama, teda očumovala jsem spíš kočárky :grinning: , ale teda absolutně nejvíc tam jezdily x-landery
22. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Katu to je dobře,že už jsi doma,hlavně lež :wink: K těm jménům- mně se taky líbí Kryštůfek a včera jsem naznačila,že by se mi líbil i Teodor( teo, Tedík) a nebo Tibor.Bylo mi řečeno,jestli nejsem náhodou úchylná na písmenko T :grinning:
22. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zapoměla jsem se vám "pochlubit", že už opět pracuju.Dělám svému manželovi fakturantku atd.Jsem nadšená :rolling_eyes: A mám to zadarmo.Ptala jsem se na plat a prý za to dostanu pusu :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

teda to se fakt vyplatí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny mě to rozesmálo jak si to napsaka ......... "a mám to zadarmo". Tak to nechá chybu.
Alespoň nevyjdeš ze cviku.... :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jak to že jsi byla zklamaná z kočárků? :confused:
22. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak to bych protestovala...pěkně ať ti Jiřík platí :grinning: :grinning: :grinning: žádná pusa, tu můžeš dostat kdekoliv :grinning:
22. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on má úplně jinej program než jsem měla v práci,takže zase umím něco novýho.Ale je to maximálně na 2 hoďky za den,možná ani to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A holky nebojte on to mít úplně zadarmo nebude :grinning: To ale ještě neví :grinning:
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, Theodor se mi taky moc libi, taky bych mu rikala Tediku, Tedysku, Teďouši, ale Martin mi rekl, ze tak muzu rikat i Tadeaskovi... :grinning:
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne tomu klucikovi budem rikat Jachyme, takze co resim??? :grinning:
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti byla jsem jen v babystaru,ale na ten obchod jsem nejvíc spolíhala a děs a hrůza :confounded: Nebyl tam jediný kočár u kterýho bych si řekla,že se mi líbí :frowning2: Jo jeden jsem chtěa ozkoušet,ale byl pro trojčata a byl dlouhý asi jako limuzína :grinning: Tý vole takovej kočár nemůže žádná ženská utáhnout :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je fakt :grinning:
22. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Zdeni, ono je to vlastně jedno, já jsem taky Jana, ale manžel na mě volá Alžběto...takže nevím, co tady vlastně řešíme...moje tchýně se taky narodila jako Vlasta a je Zuzana :grinning: :grinning: :grinning:
Iny, jeste v Olympii v hrackarstvi nahore maji docela velky vyber.. A pak v Chiccu...
Martin mi rika Stazino... :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to už ani není pravda :grinning: :wink:
22. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mrknu na to :wink: Já jsem ještě nezahájila jízdu po kočárcích,ale v ten Babystar jsem vkládala největší naděje :wink: Hlavně proto,že není ve městě :grinning: Do chicca se taky chystám :wink:
22. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se jednou vypravim na jizdu po satcich... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můj nový šéf mě vyhazuje od pc a ještě zkouší fígle,abych mu uvařila kafe :unamused: Brzo si začíná vyskakovat :grinning: Ve 2 mě vyzvedne sestřenka s malým a půjdem na vychajdu,tak se musím stejně poprat s tím co na sebe navlíknu :grinning: Zatím papa
22. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, založ odbory, tohle si nemůžeš nechat líbit :grinning: ale já to mám teď dom taky tak...co Martin povýšil,tak jenom slyším, pan ředitel chce kávu, a pan ředitel řekl, že se půjde spinkat, tak se jde spinkat :grinning: :grinning: :grinning: brzo dostane na kokos...
22. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, anebo nedostane, pac mu nedas.... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek