Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
22. dub 2009
Marti, to se mi stalo taky, ale naštěstí ta moje si našla náhradu a s tou jsem veeeeeeeeeelice spokojená, i když už nehty nemám 🙂
macinek
22. dub 2009
Jani no já jsem čuměla jako puk, minule to poznat ještě nebylo a teď už teda dost slušně 😃
janca.k
22. dub 2009
jo to jsem taky nedávno čučela na známou, pořád nic a najednou má pupendo jako blázen 😃 😃 😃
Katy gratulace k "synovci" x-) x-)
macinek
22. dub 2009
No možná zkusím manikérku v Hrušovanech, to by pak bylo jednodušší i kdybych byla na mateřské 🙂
janca.k
22. dub 2009
nebo si udělej kurz, ať se na mateřské nenudíš 😉
macinek
22. dub 2009
Jsem včera očumovala na veletrhu maminky s kočárkama, teda očumovala jsem spíš kočárky 😃 , ale teda absolutně nejvíc tam jezdily x-landery
cervenec
22. dub 2009
Ahojky 🙂 Katu to je dobře,že už jsi doma,hlavně lež 😉 K těm jménům- mně se taky líbí Kryštůfek a včera jsem naznačila,že by se mi líbil i Teodor( teo, Tedík) a nebo Tibor.Bylo mi řečeno,jestli nejsem náhodou úchylná na písmenko T 😃
anag
22. dub 2009
Ahoj Iny .... 🙂 🙂
cervenec
22. dub 2009
Holky zapoměla jsem se vám "pochlubit", že už opět pracuju.Dělám svému manželovi fakturantku atd.Jsem nadšená 8-( A mám to zadarmo.Ptala jsem se na plat a prý za to dostanu pusu :-N
macinek
22. dub 2009
Ahoj Inko 🙂

teda to se fakt vyplatí 😃 :-p
anag
22. dub 2009
Iny mě to rozesmálo jak si to napsaka ......... "a mám to zadarmo". Tak to nechá chybu.
Alespoň nevyjdeš ze cviku.... 😃 😃
macinek
22. dub 2009
Inko jak to že jsi byla zklamaná z kočárků? =-)
janca.k
22. dub 2009
Iny, tak to bych protestovala...pěkně ať ti Jiřík platí 😃 😃 😃 žádná pusa, tu můžeš dostat kdekoliv 😃
cervenec
22. dub 2009
No on má úplně jinej program než jsem měla v práci,takže zase umím něco novýho.Ale je to maximálně na 2 hoďky za den,možná ani to ne :-p A holky nebojte on to mít úplně zadarmo nebude 😃 To ale ještě neví 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Iny, Theodor se mi taky moc libi, taky bych mu rikala Tediku, Tedysku, Teďouši, ale Martin mi rekl, ze tak muzu rikat i Tadeaskovi... 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Stejne tomu klucikovi budem rikat Jachyme, takze co resim??? 😃
cervenec
22. dub 2009
Marti byla jsem jen v babystaru,ale na ten obchod jsem nejvíc spolíhala a děs a hrůza :-S Nebyl tam jediný kočár u kterýho bych si řekla,že se mi líbí 😞 Jo jeden jsem chtěa ozkoušet,ale byl pro trojčata a byl dlouhý asi jako limuzína 😃 Tý vole takovej kočár nemůže žádná ženská utáhnout :-N
cervenec
22. dub 2009
Zdeni to je fakt 😃
janca.k
22. dub 2009
Vidíš Zdeni, ono je to vlastně jedno, já jsem taky Jana, ale manžel na mě volá Alžběto...takže nevím, co tady vlastně řešíme...moje tchýně se taky narodila jako Vlasta a je Zuzana 😃 😃 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Iny, jeste v Olympii v hrackarstvi nahore maji docela velky vyber.. A pak v Chiccu...
zdenallicka
22. dub 2009
Martin mi rika Stazino... :-N
janca.k
22. dub 2009
Iny tuhle fotku jsem ještě neviděla, ta je úžasná 😃 😃 😃
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
macinek
22. dub 2009
cervenec
22. dub 2009
Jani to už ani není pravda 😃 😉
cervenec
22. dub 2009
Marti mrknu na to 😉 Já jsem ještě nezahájila jízdu po kočárcích,ale v ten Babystar jsem vkládala největší naděje 😉 Hlavně proto,že není ve městě 😃 Do chicca se taky chystám 😉
zdenallicka
22. dub 2009
Ja se jednou vypravim na jizdu po satcich... x-) x-) x-)
cervenec
22. dub 2009
Holky můj nový šéf mě vyhazuje od pc a ještě zkouší fígle,abych mu uvařila kafe :-| Brzo si začíná vyskakovat 😃 Ve 2 mě vyzvedne sestřenka s malým a půjdem na vychajdu,tak se musím stejně poprat s tím co na sebe navlíknu 😃 Zatím papa
janca.k
22. dub 2009
Iny, založ odbory, tohle si nemůžeš nechat líbit 😃 ale já to mám teď dom taky tak...co Martin povýšil,tak jenom slyším, pan ředitel chce kávu, a pan ředitel řekl, že se půjde spinkat, tak se jde spinkat 😃 😃 😃 brzo dostane na kokos...
zdenallicka
22. dub 2009
Jani, anebo nedostane, pac mu nedas.... =-) :-p 😃

Začni psát odpověď...

Odešli