Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
22. dub 2009
no to jsem jednou zkoušela a neklaplo to 😃 😃 😃 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Si vzal jako sam??? =-) ]-(
janca.k
22. dub 2009
JO 😃 😃 😃 a ani se nezeptal jestli může 😃 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Hajzl... ]-( ]-( ]-(
zdenallicka
22. dub 2009
😃 :-p 😃
janca.k
22. dub 2009
že jo 😃 😃 😃 ]-( ]-( ]-(
janca.k
22. dub 2009
ale naopak to jde líp 😃 😃 😃 😃 😃
janca.k
22. dub 2009
a rychleji 😃 😃 😃
macinek
22. dub 2009
Jani 😃 😃 😃

Včera na stánku jsem se dívala co tam máme nakoupeno dobrého a je tam asi 10 balíčků různých bombonů =-) , tak jsem se ptala kolegy jestli jako čekáme nějakou výpravu ze školky 😃 a on že to kupoval on, že na to měl chuť 😃 😃 😃
janca.k
22. dub 2009
Marti, tak to by se mi taky líbilo, my tady nedávno dostali od nějaké dealerky čokoládové bonbony, uvnitř je zrnková káva, jako celá...no jsou tak hnusný, až jsem jich právě asi deset snědla, ale já nejdřív ocumlám tu čokoládu dokola a kafe vyplivnu 😃 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Ja neocumlavam nic... =-) Ja drzim dietu... |-|
zdenallicka
22. dub 2009
Ale za chvili si dam nanuka...Jako misto svacinky... 😃 :-p x-) x-) x-)
janca.k
22. dub 2009
jo Zdeni to já taky, ale jak nic nesladím a nic sladkého nejím, tak jsem na ně dostala strašnou chuť, ale už jsou fuč, tak že příště zase mrkvičku 😃
macinek
22. dub 2009
Jani no k tomu alkoholu mi jako hašlerky nebo medvídci moc nejedou, to radši brambůrky nebo tyčinky, ty tam naštěstí taky máme 😃
zdenallicka
22. dub 2009
Vy me tady namlsate a pak me budete mit na svedomi... ]-(
zdenallicka
22. dub 2009
Jani, ja si sladim kafe i caj - umelym sladidlem.. A kdyz mam velkou chut, dam si toho sladidla vic...😃
macinek
22. dub 2009
Já na dietu kašlu :-p , dneska mám stejně podrakovou žravku, ráno jsem si koupila brambůrky a colu, jsem si potřebovala spravit žaludek 😃
zdenallicka
22. dub 2009
maci.. :-x 😃
macinek
22. dub 2009
Já sladký moc nemusím a taky radši domů nic nekupujeme, akorát teď jeden soused dělá v marsu, takže jsme onehdá vyfasovali plnou igelitku marsů, twixů apod, no samozdřejmě jsme to už sežrali a doufám že už nám nic nedá ]-(
zdenallicka
22. dub 2009
Maci, ja bych taky potrebovala takoveho souseda - Martin ma desnou spotrebu a leze to do penez... 😃
macinek
22. dub 2009
Zdeni já jsem na to měla hroznou chuť 😃 , já jinak colu nepiju, teda jedině s bílým rumem anebo když je mi blbě 😃 , ale dneska mi blbě není naštěstí
janca.k
22. dub 2009
No já taky sladké moc nemusím, taky raději papám brambůrky a tyčinky, ale když už tak pytlík gumových medvídků se přede mnou třese strachy 😃 😃 😃
ale třeba na nanuky jsem taky ujetá, Martin mi minule nadal, že jsem si naporučila 4 nanuky, on si koupil dva a v obchodě nechal skoro kilo... 😃
majka147
22. dub 2009
Jéé, tak to já můžu aj sladký aj slaný... Však taky tak vypadám.. 😃
janca.k
22. dub 2009
Marti tak to nemůže posoudit, máš v pasu fotku z dálky...ale stejně kecáš 😃 😃 😃
majka147
22. dub 2009
Tak za chvilku padla, takže se mějte a hezký zbytek dne.
Já dnes valím na ty kurzy pro těhotné, jsem zvědavá. 🙂 Tak ahojte zítra.
janca.k
22. dub 2009
já už snad pomažu za chvilku taky...Marti pa
majka147
22. dub 2009
Jani, 75 kg - bez těhu břicha. Ale já to neřeším, diety nedržím - mám se ráda, jaká jsem. 😎
janca.k
22. dub 2009
Tssss, to jako chceš říct, že 75kg je moc!!!!!!! To mám taky 😃 😃 😃 😃 no možná teď už o pět míň, nemám váhu 😃 😃 😃
majka147
22. dub 2009
Neříkám, že je to moc....to vůbec ne, naopak krásné číslo... 🙂
majka147
22. dub 2009
Ale bývala jsem štíhlejší.... 😃 Jediné, co mě mrzí, že se nevlezu do spousty oblečení, co jsem si dřív koupila - a že to byly docela hezké kousky. ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli