• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no to jsem jednou zkoušela a neklaplo to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si vzal jako sam??? :confused: :angry:
22. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO :grinning: :grinning: :grinning: a ani se nezeptal jestli může :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajzl... :angry: :angry: :angry:
22. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry:
22. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale naopak to jde líp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rychleji :grinning: :grinning: :grinning:
Jani :grinning: :grinning: :grinning:

Včera na stánku jsem se dívala co tam máme nakoupeno dobrého a je tam asi 10 balíčků různých bombonů :confused: , tak jsem se ptala kolegy jestli jako čekáme nějakou výpravu ze školky :grinning: a on že to kupoval on, že na to měl chuť :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, tak to by se mi taky líbilo, my tady nedávno dostali od nějaké dealerky čokoládové bonbony, uvnitř je zrnková káva, jako celá...no jsou tak hnusný, až jsem jich právě asi deset snědla, ale já nejdřív ocumlám tu čokoládu dokola a kafe vyplivnu :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neocumlavam nic... :confused: Ja drzim dietu... :pensive:
22. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale za chvili si dam nanuka...Jako misto svacinky... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zdeni to já taky, ale jak nic nesladím a nic sladkého nejím, tak jsem na ně dostala strašnou chuť, ale už jsou fuč, tak že příště zase mrkvičku :grinning:
22. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no k tomu alkoholu mi jako hašlerky nebo medvídci moc nejedou, to radši brambůrky nebo tyčinky, ty tam naštěstí taky máme :grinning:
22. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy me tady namlsate a pak me budete mit na svedomi... :angry:
22. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja si sladim kafe i caj - umelym sladidlem.. A kdyz mam velkou chut, dam si toho sladidla vic...:grinning:
22. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na dietu kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dneska mám stejně podrakovou žravku, ráno jsem si koupila brambůrky a colu, jsem si potřebovala spravit žaludek :grinning:
22. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci.. :zipper_mouth: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sladký moc nemusím a taky radši domů nic nekupujeme, akorát teď jeden soused dělá v marsu, takže jsme onehdá vyfasovali plnou igelitku marsů, twixů apod, no samozdřejmě jsme to už sežrali a doufám že už nám nic nedá :angry:
22. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, ja bych taky potrebovala takoveho souseda - Martin ma desnou spotrebu a leze to do penez... :grinning:
22. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem na to měla hroznou chuť :grinning: , já jinak colu nepiju, teda jedině s bílým rumem anebo když je mi blbě :grinning: , ale dneska mi blbě není naštěstí
22. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky sladké moc nemusím, taky raději papám brambůrky a tyčinky, ale když už tak pytlík gumových medvídků se přede mnou třese strachy :grinning: :grinning: :grinning:
ale třeba na nanuky jsem taky ujetá, Martin mi minule nadal, že jsem si naporučila 4 nanuky, on si koupil dva a v obchodě nechal skoro kilo... :grinning:
22. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to já můžu aj sladký aj slaný... Však taky tak vypadám.. :grinning:
22. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to nemůže posoudit, máš v pasu fotku z dálky...ale stejně kecáš :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za chvilku padla, takže se mějte a hezký zbytek dne.
Já dnes valím na ty kurzy pro těhotné, jsem zvědavá. :slight_smile: Tak ahojte zítra.
22. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už snad pomažu za chvilku taky...Marti pa
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, 75 kg - bez těhu břicha. Ale já to neřeším, diety nedržím - mám se ráda, jaká jsem. :sunglasses:
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tssss, to jako chceš říct, že 75kg je moc!!!!!!! To mám taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no možná teď už o pět míň, nemám váhu :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neříkám, že je to moc....to vůbec ne, naopak krásné číslo... :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bývala jsem štíhlejší.... :grinning: Jediné, co mě mrzí, že se nevlezu do spousty oblečení, co jsem si dřív koupila - a že to byly docela hezké kousky. :angry:
22. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek