• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Inko :slight_smile:

no jelikož je bambus docela plevel, tak věřím že se mu bude dařit :grinning:
23. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem udeřila na mýho novýho šéfa a řekla jsem mu,že kafe mu teda vařit nebudu a víte co mi řekl? Že musím,protože správná sexretářka děla i jiný věci.Tak jsem se musela řechtat,že poprvé v životě jsem opravdu sexretářka,ale že je to v poho,protože mě už nezbouchne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím vesele rostou i v té hnusné hlíně co tam máme, hlavně je budu muset fotit tak jednou za týden, protože fakt rostou skoro před očima :confused: :grinning:

Inko tak zase to kafe není až tak náročný :grinning:
23. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,ale je :grinning: Holky jdu si lehnout,je mi tady u pc nějak blbě :unamused: Zatím pa
23. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny.

Jani, jaký byl oběd? Já mám dnes objednaný kuřecí řízek s bramborama a nějakým salátem, ale oběd máme až ve dvanáct, tak musím vydržet.
23. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny. tak to je fakt dobrý, se tady řehocu ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marti oběd nic moc...jedna paprika, 5 rajčat, půlka okurku a kefírové mléko...hmmm, ještě že mám doma ty pečené brambory a kuře :grinning:
23. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem studovala jídlení lístek té restauračky co tam jdeme večer a teda fakt nic moc, před rekonstrukcí jsme tam chodili docela často a super, ale teď teda dost zvedli ceny (to mi je sice jedno, já to neplatím :grinning: ), ale značně zkrouhli výběr jídel a nic mě nezaujalo :frowning2:
23. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak aspoň něco dobrého k pití, když už ne k jídlu..
23. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale tak když jsem pozvaná na večeři tak si něco k jídlu dát musím :grinning: a s pitím to přehánět nehodlám, přece jenom mě pak čeká 20 minut v autě tak ať to nevyhodím :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky nemyslela, že bys nejedla. :sunglasses: Ale že si můžeš dát aspoň něco fakt dobrého k pití - nevím, co máš ráda a nevím, co tam mají na výběr - taky bída?
23. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobrého k pití, no nevím, uvidím na co budu mít chuť a taky jak se rozjede zábava, jestli se bude panákovat nebo ne
23. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,hlavně v autě neblinkej, to by byla škoda jídla :grinning: :grinning: já se těším domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale šla bych si nejraději lehnout :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska příjdu doma a jdu si lehnout. Už se nemůžu dočkat až budou tři hodiny.
23. dub 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dělat hají :grinning: :grinning: hmmm, nic, já budu muset makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak se natahni v práci ......... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zrovna jsem se skoro natáhla na schodech :grinning: :grinning: nesla jsem košík s drobnýma a je těžkej jako kráva, ještě na mě kolegyně nezapomněla zavolat, ať si nerozbiju hubu :grinning:
23. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych se natáhla :dizzy_face: , no doma se na chvíli natáhnu a pak pomažu na vlak :grinning:

Jani v autě nemůžu blít, máme vyčištěné interiéry :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nespite :grinning: Tak jsem prolítla na netu brněnský obchody s kočárkama a nejlíp to vypadá na Vackově- moje-miminko.cz.Mají i kamennou prodejnu,takže to vidím na ideální řešení :wink: Asi bude výlet do Brna.
23. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, nespíme, někteří už pomalu balíme, že Peti?
23. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo já mám asi taky padla, Jirka už mě vyhazuje od pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Papa
23. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj, Iny.
A ahoj Peti.
A já už za 15 minut taky končím, takže ahojte všechny. A Marti, dobrou chuť, užij si večeři.. :slight_smile:
A Jani, dávej pozor, ať nezakopneš. :sunglasses:
23. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženy, já zrovna skončila s balíčkováním drobných, vtipně jsem si jich donesla za pátnáct tisíc, tak jsem si to náležitě užila :angry: ale hotovo, domů jedu až po půl, takže to tady ještě chvilku přežiju, každopádně se mnou jede Martin, tak mám radost. :dizzy_face:
23. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno .... :angry: :angry:
24. dub 2009 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Peti. Co je, kdo tě naštval? :wink:
24. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já jsem se asi uťukla to měly být :grinning: :grinning: . No tak to je haluz ...... :grinning: :grinning: :grinning:

Já si toho vůbec nevšimla.
24. dub 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dobrý, tak hlavně, že tě po ránu nikdo neštve. :slight_smile: Dnes máš krátkou, že?
24. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dneska mám jen do půl druhé. Naštěstí. Mám pocit totiž, že dneska bych tu delší dobu ani nevydržela. Jsem čím dál tím víc unavená a je mi pořád špatně od žaludky. Včera jsem přišla z prace a hodinu a půl prospala.
24. dub 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já jsem to měla taky tak, pořád hrozně unavená. Ale neboj, bude líp. :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti už se těším až tomu tak bude. Říká se, že to trvá tak tři měsíce. Že?
24. dub 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...Peti, nic si z toho nedělej, mě je taky blbě...není to nic hroznýho, ale dala jsem si kafe a moc mi nesedlo...tak si jdu dát acidofilní mléko, pak se z toho po.eru :grinning: ale snad bude líp...jdu střídat kolegyni, tak pak dojdu...
24. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek