Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
23. dub 2009
Ahoj Inko 🙂

no jelikož je bambus docela plevel, tak věřím že se mu bude dařit 😃
cervenec
23. dub 2009
Jo a včera jsem udeřila na mýho novýho šéfa a řekla jsem mu,že kafe mu teda vařit nebudu a víte co mi řekl? Že musím,protože správná sexretářka děla i jiný věci.Tak jsem se musela řechtat,že poprvé v životě jsem opravdu sexretářka,ale že je to v poho,protože mě už nezbouchne 😃 :-p
macinek
23. dub 2009
No zatím vesele rostou i v té hnusné hlíně co tam máme, hlavně je budu muset fotit tak jednou za týden, protože fakt rostou skoro před očima =-) 😃

Inko tak zase to kafe není až tak náročný 😃
cervenec
23. dub 2009
Marti,ale je 😃 Holky jdu si lehnout,je mi tady u pc nějak blbě :-| Zatím pa
majka147
23. dub 2009
Ahoj Iny.

Jani, jaký byl oběd? Já mám dnes objednaný kuřecí řízek s bramborama a nějakým salátem, ale oběd máme až ve dvanáct, tak musím vydržet.
janca.k
23. dub 2009
Iny. tak to je fakt dobrý, se tady řehocu ještě teď 😃 😃 😃 😃 😃

Marti oběd nic moc...jedna paprika, 5 rajčat, půlka okurku a kefírové mléko...hmmm, ještě že mám doma ty pečené brambory a kuře 😃
macinek
23. dub 2009
Tak jsem studovala jídlení lístek té restauračky co tam jdeme večer a teda fakt nic moc, před rekonstrukcí jsme tam chodili docela často a super, ale teď teda dost zvedli ceny (to mi je sice jedno, já to neplatím 😃 ), ale značně zkrouhli výběr jídel a nic mě nezaujalo 😞
majka147
23. dub 2009
Marti, tak aspoň něco dobrého k pití, když už ne k jídlu..
macinek
23. dub 2009
Marti ale tak když jsem pozvaná na večeři tak si něco k jídlu dát musím 😃 a s pitím to přehánět nehodlám, přece jenom mě pak čeká 20 minut v autě tak ať to nevyhodím 😃 😃 😃
majka147
23. dub 2009
Já jsem taky nemyslela, že bys nejedla. 😎 Ale že si můžeš dát aspoň něco fakt dobrého k pití - nevím, co máš ráda a nevím, co tam mají na výběr - taky bída?
macinek
23. dub 2009
No dobrého k pití, no nevím, uvidím na co budu mít chuť a taky jak se rozjede zábava, jestli se bude panákovat nebo ne
janca.k
23. dub 2009
Marti,hlavně v autě neblinkej, to by byla škoda jídla 😃 😃 já se těším domů x-) x-) x-) ale šla bych si nejraději lehnout :-N
anag
23. dub 2009
Já dneska příjdu doma a jdu si lehnout. Už se nemůžu dočkat až budou tři hodiny.
janca.k
23. dub 2009
já chci taky 😞 😞 😞 😞 dělat hají 😃 😃 hmmm, nic, já budu muset makat :-p
anag
23. dub 2009
Jani tak se natahni v práci ......... 😃 😃 😃
janca.k
23. dub 2009
No zrovna jsem se skoro natáhla na schodech 😃 😃 nesla jsem košík s drobnýma a je těžkej jako kráva, ještě na mě kolegyně nezapomněla zavolat, ať si nerozbiju hubu 😃
macinek
23. dub 2009
Taky bych se natáhla x-) , no doma se na chvíli natáhnu a pak pomažu na vlak 😃

Jani v autě nemůžu blít, máme vyčištěné interiéry 😃 😃 😃
cervenec
23. dub 2009
Holky nespite 😃 Tak jsem prolítla na netu brněnský obchody s kočárkama a nejlíp to vypadá na Vackově- moje-miminko.cz.Mají i kamennou prodejnu,takže to vidím na ideální řešení 😉 Asi bude výlet do Brna.
majka147
23. dub 2009
Iny, nespíme, někteří už pomalu balíme, že Peti?
cervenec
23. dub 2009
No jo já mám asi taky padla, Jirka už mě vyhazuje od pc :-p Papa
majka147
23. dub 2009
Tak ahoj, Iny.
A ahoj Peti.
A já už za 15 minut taky končím, takže ahojte všechny. A Marti, dobrou chuť, užij si večeři.. 🙂
A Jani, dávej pozor, ať nezakopneš. 😎
janca.k
23. dub 2009
Tak ženy, já zrovna skončila s balíčkováním drobných, vtipně jsem si jich donesla za pátnáct tisíc, tak jsem si to náležitě užila ]-( ale hotovo, domů jedu až po půl, takže to tady ještě chvilku přežiju, každopádně se mnou jede Martin, tak mám radost. x-)
anag
24. dub 2009
Krásné ráno .... ]-( ]-(
majka147
24. dub 2009
Dobré ráno, Peti. Co je, kdo tě naštval? 😉
anag
24. dub 2009
Jé já jsem se asi uťukla to měly být 😃 😃 . No tak to je haluz ...... 😃 😃 😃

Já si toho vůbec nevšimla.
majka147
24. dub 2009
No, dobrý, tak hlavně, že tě po ránu nikdo neštve. 🙂 Dnes máš krátkou, že?
anag
24. dub 2009
Jo dneska mám jen do půl druhé. Naštěstí. Mám pocit totiž, že dneska bych tu delší dobu ani nevydržela. Jsem čím dál tím víc unavená a je mi pořád špatně od žaludky. Včera jsem přišla z prace a hodinu a půl prospala.
majka147
24. dub 2009
No jo, já jsem to měla taky tak, pořád hrozně unavená. Ale neboj, bude líp. 🙂
anag
24. dub 2009
Marti už se těším až tomu tak bude. Říká se, že to trvá tak tři měsíce. Že?
janca.k
24. dub 2009
Dobré ráno...Peti, nic si z toho nedělej, mě je taky blbě...není to nic hroznýho, ale dala jsem si kafe a moc mi nesedlo...tak si jdu dát acidofilní mléko, pak se z toho po.eru 😃 ale snad bude líp...jdu střídat kolegyni, tak pak dojdu...

Začni psát odpověď...

Odešli