Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
24. dub 2009
Dobré ráno ženy 🙂

můžu vás uklidnit že mě taky není úplně nejlíp 😃 a to jsem v práci dneska do 5 😞
anag
24. dub 2009
Ahoj Jani a Marti ..... 🙂 🙂

Marti tak co včera večer? Co jsi měla dobrého?
macinek
24. dub 2009
Peti no restauračka se teda fakt po rekonstrukci dost pohoršila, takže jídlo nic moc :-| , dala jsem si dvě belgické piva a asi 3 magistry 😃
anag
24. dub 2009
Tak to jsi musela být veselá ..... 😃 😃
macinek
24. dub 2009
Veselá a hravá 😃 😃 😃

Před půlnocí jsem byla doma, teď popíjím colu a snažím se přemluvit k nějaké práci 😃
majka147
24. dub 2009
Ahoj Jani a Marti,
už zase nestíhám. Marti, takže sis to užila. 😃
macinek
24. dub 2009
Tý jo já mám asi kocovinu :-S 😃
macinek
24. dub 2009
Jo a včera mi muž potvrdil že teda v květnu se fakt začínáme snažit x-)
majka147
24. dub 2009
Marti, tak snad se brzo zadaří. 🙂 Máj - lásky čas... to byste měli miminko hned z kraje roku .
macinek
24. dub 2009
Marti no dohodli jsme se že to nebudeme hrotit a dělat ze sexu povinnost jenom protože mám plodné dny 🙂 a podle Josefa je začátek roku nejlepší, prý aby měly děti výhodu ve sportovních soutěžích 😃 😃 😃
janca.k
24. dub 2009
Ahoj Martinky 😃
Tak koukám, že večer se vydařil 😃 😃 mě čeká abstinenční víkend, tak se fakt těším ]-( ale příští si to vynahradím...možná...ve čtvrtek čarodky...ale to asi stejně dám jenom dvojku, bo kámoška je těhule a druhá pod vlivem ATB, no a v sobotu jdu s těma stejnýma na oslavu narozenin ...takže to si toho taky moc nedám 😃 😃 😃
majka147
24. dub 2009
Takže vy budete mít malého sportovce (nebo sportovkyni) 🙂 Třeba ho to bude bavit a jednou budete mít slavného nevím koho - Lendla (napadl mě jako první) 😃
majka147
24. dub 2009
Ahoj Jani.
macinek
24. dub 2009
Ahoj Jani 🙂

no teda můžu ti říct že se docela těším na to až nebudu moct pít 😃

Marti no Josef dělal závodně atletiku, tak počítá že dítě bude po něm 😃
janca.k
24. dub 2009
Jo Marti, tak na to se těším taky, dneska mě lákala kámoška ať k ní dojedu, bo její a můj manžel budou na oslavě tchánových narozenin....popravdě jsem ráda, že budu řídit, bo mi fakt není nejlíp... 😃 😃 :-p
majka147
24. dub 2009
jéé, holky, mně se zdá, že cítím mimčo - takové ty bublinky v břiše, jak to popisují jiné maminky...
janca.k
24. dub 2009
Ty jo, první pohyby a my to víme první x-) x-) x-) x-)
majka147
24. dub 2009
No jo, jen jestli je to ono - ale nechápu z čeho jiného by to mohlo být.. 🙂
macinek
24. dub 2009
Jé to je krásný x-) x-) x-) , já už se tak těším na ten svůj pupek x-)
janca.k
24. dub 2009
Marti a co jiného by to bylo??? Určo je to mímo...všude čtu, že jsou to jakoby bublinky v břiše... x-) x-) kámoška si myslela, že jsou to větry a až když si na UTZ stěžovala, že necítí pohyby, tak ji doktorka říká...co cítíte teď...prý bubliny...no to je ono 😃 😃 😃
janca.k
24. dub 2009
jdu jíst...a už se těším...udělala jsem si oblíbený salát x-) x-) x-)
anag
24. dub 2009
Marti tak je bezva. Už se těším až ucítím to svoje mimčo......
majka147
24. dub 2009
Takže Jani, poctivě dodržuješ "dietku"? To jsi dobrá, mě to nikdy nebavilo, takže jsem nikdy žádnou nedržela... 😎
Ale přitom saláty mám ráda, klidně bych na nich vyžila - ale nechce se mi to doma večer chystat.. ]-(
krejculka
24. dub 2009
Ahojky holky,

marti,to je krásný x-) ,úplně mám teď pocit,když se malej začal vrtět :-N 😃 ,akorát u mě to spíš bude něco jinýho a ne mímo 😃 😃 😃

My jsme u ségry,ale chystáme se dneska domů.za chvilku vyrážíme a za 2,5hoďky jsme doma 😉 .

Jańouchu,ty jsi se dala na dietku? 🙂 ...že to potřebuješ ty hubeňoure!!!!! ]-(..co mímo???ještě je brzo na testování,co?

U nás máme teď pouť,tak to bude zase víkend plný návštěv..už ať je neděle :-N .

Tak se loučím a zase napíšu.pá
majka147
24. dub 2009
Ahoj Leni, tak víkend plný návštěv ti nezávidím, ale neděle ať ještě chvílu vydrží kde je. 🙂 Už se těším, jak nebudu muset dva dny vstávat v pět.
Tak šťastnou cestu domů!
janca.k
24. dub 2009
prd, vyloženě dietu nedržím, ale snažím se vařit dietně, teda pro sebe...aha,takže vlastně jo, držím dietu 😃 😃
ale je divný, že nehubnu, ale to bude těma porcema 😃 😃

na testování je brzo...a zařekla jsem se, že budu testovat až 8.5. ráno 😉
janca.k
24. dub 2009
teda pokud to do té doby nedostanu, že 😃 😃 😃
anag
24. dub 2009
Tak to já budu mít víkend docela klidný. Manžel dneska odjel do Hradce Králové na prezentací vín a příjede až zítra večer. Tak budu mít klídeček a nebudu nic dělat. Hlavně nebudu muset vařit. Protože to v poslední době nemůžu nějak ustát. A v neděli musím jít jen na koncert kde můj zpívá se sbore a jinak bude naštěstí klid.
janca.k
24. dub 2009
Erik zpívá ve sboru?? ty jo...ten můj zpívá akorát po půl litru slivovice...ale stojí to za to 😃 😃 😃
anag
24. dub 2009
Zpívá v chrámové sboru a k tomu hraje v kostele na varhany.