• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dobré ráno ženy :slight_smile:

můžu vás uklidnit že mě taky není úplně nejlíp :grinning: a to jsem v práci dneska do 5 :frowning2:
24. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Marti ..... :slight_smile: :slight_smile:

Marti tak co včera večer? Co jsi měla dobrého?
24. dub 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no restauračka se teda fakt po rekonstrukci dost pohoršila, takže jídlo nic moc :unamused: , dala jsem si dvě belgické piva a asi 3 magistry :grinning:
24. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi musela být veselá ..... :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselá a hravá :grinning: :grinning: :grinning:

Před půlnocí jsem byla doma, teď popíjím colu a snažím se přemluvit k nějaké práci :grinning:
24. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Marti,
už zase nestíhám. Marti, takže sis to užila. :grinning:
24. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já mám asi kocovinu :confounded: :grinning:
24. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera mi muž potvrdil že teda v květnu se fakt začínáme snažit :dizzy_face:
24. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak snad se brzo zadaří. :slight_smile: Máj - lásky čas... to byste měli miminko hned z kraje roku .
24. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no dohodli jsme se že to nebudeme hrotit a dělat ze sexu povinnost jenom protože mám plodné dny :slight_smile: a podle Josefa je začátek roku nejlepší, prý aby měly děti výhodu ve sportovních soutěžích :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martinky :grinning:
Tak koukám, že večer se vydařil :grinning: :grinning: mě čeká abstinenční víkend, tak se fakt těším :angry: ale příští si to vynahradím...možná...ve čtvrtek čarodky...ale to asi stejně dám jenom dvojku, bo kámoška je těhule a druhá pod vlivem ATB, no a v sobotu jdu s těma stejnýma na oslavu narozenin ...takže to si toho taky moc nedám :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže vy budete mít malého sportovce (nebo sportovkyni) :slight_smile: Třeba ho to bude bavit a jednou budete mít slavného nevím koho - Lendla (napadl mě jako první) :grinning:
24. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani.
24. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no teda můžu ti říct že se docela těším na to až nebudu moct pít :grinning:

Marti no Josef dělal závodně atletiku, tak počítá že dítě bude po něm :grinning:
24. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti, tak na to se těším taky, dneska mě lákala kámoška ať k ní dojedu, bo její a můj manžel budou na oslavě tchánových narozenin....popravdě jsem ráda, že budu řídit, bo mi fakt není nejlíp... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, holky, mně se zdá, že cítím mimčo - takové ty bublinky v břiše, jak to popisují jiné maminky...
24. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, první pohyby a my to víme první :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jen jestli je to ono - ale nechápu z čeho jiného by to mohlo být.. :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , já už se tak těším na ten svůj pupek :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co jiného by to bylo??? Určo je to mímo...všude čtu, že jsou to jakoby bublinky v břiše... :dizzy_face: :dizzy_face: kámoška si myslela, že jsou to větry a až když si na UTZ stěžovala, že necítí pohyby, tak ji doktorka říká...co cítíte teď...prý bubliny...no to je ono :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu jíst...a už se těším...udělala jsem si oblíbený salát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak je bezva. Už se těším až ucítím to svoje mimčo......
24. dub 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Jani, poctivě dodržuješ "dietku"? To jsi dobrá, mě to nikdy nebavilo, takže jsem nikdy žádnou nedržela... :sunglasses:
Ale přitom saláty mám ráda, klidně bych na nich vyžila - ale nechce se mi to doma večer chystat.. :angry:
24. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

marti,to je krásný :dizzy_face: ,úplně mám teď pocit,když se malej začal vrtět :sweat_smile: :grinning: ,akorát u mě to spíš bude něco jinýho a ne mímo :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme u ségry,ale chystáme se dneska domů.za chvilku vyrážíme a za 2,5hoďky jsme doma :wink: .

Jańouchu,ty jsi se dala na dietku? :slight_smile: ...že to potřebuješ ty hubeňoure!!!!! :angry:..co mímo???ještě je brzo na testování,co?

U nás máme teď pouť,tak to bude zase víkend plný návštěv..už ať je neděle :sweat_smile: .

Tak se loučím a zase napíšu.pá
24. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, tak víkend plný návštěv ti nezávidím, ale neděle ať ještě chvílu vydrží kde je. :slight_smile: Už se těším, jak nebudu muset dva dny vstávat v pět.
Tak šťastnou cestu domů!
24. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prd, vyloženě dietu nedržím, ale snažím se vařit dietně, teda pro sebe...aha,takže vlastně jo, držím dietu :grinning: :grinning:
ale je divný, že nehubnu, ale to bude těma porcema :grinning: :grinning:

na testování je brzo...a zařekla jsem se, že budu testovat až 8.5. ráno :wink:
24. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pokud to do té doby nedostanu, že :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já budu mít víkend docela klidný. Manžel dneska odjel do Hradce Králové na prezentací vín a příjede až zítra večer. Tak budu mít klídeček a nebudu nic dělat. Hlavně nebudu muset vařit. Protože to v poslední době nemůžu nějak ustát. A v neděli musím jít jen na koncert kde můj zpívá se sbore a jinak bude naštěstí klid.
24. dub 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik zpívá ve sboru?? ty jo...ten můj zpívá akorát po půl litru slivovice...ale stojí to za to :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpívá v chrámové sboru a k tomu hraje v kostele na varhany.
24. dub 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek