Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
24. dub 2009
Jani, to ten můj zpívá i za střízliva - nejradši ve sprše a když řídí. 😃
janca.k
24. dub 2009
ty jo, tak to já jsem ráda že Martin za střízliva nezpívá 😃
majka147
24. dub 2009
A někdy se to fakt nedá poslouchat.... 😃 😃 (i když se snaží)
janca.k
24. dub 2009
no tak to u nás se nedá poslouchat nikdy 😃 já taky zpívat neumím, ale hlavně že jsem chodila devět let do sboru 😃 😃
majka147
24. dub 2009
No tak to bys měla něco umět... to určitě kecáš... jinak by tě tam netrpěli (nebo jo?) 😎
janca.k
24. dub 2009
holky, odbočuji od tématu...mám dotaz: nemáte doma některá takový ten ruční akumulátorový vysavač?? Já mám doma andulku a strašně pelichá...a nechce se mi pokaždé vytahovat velký vysavač, tak jsem si říkala, že bych si koupila jenom ten do ruky, co můžu mít pořád v kuchyni...a budu doufat že s ním jednou vysaju i toho modrýho hajzlíka 😃 😃 poraďte...kuju 😃
janca.k
24. dub 2009
no já nevím, ale myslím, že zpívat neumím, ve sboru se to ztratí, holka co zpívala vedle mě, zpívala strašně falešně 😃 ale je fakt, že já si střihla i nějaký to solo...takže něco tam asi bude...ale jak není trénink, tak to nějak nejde 😃 😃
majka147
24. dub 2009
Jani, já nemám, ale taky jsem o něj jednu dobu hodně stála - kvůli autu. Ale teď teda fakt neporadím.. |-|
A copak, andulka, zlobí?
macinek
24. dub 2009
Jani máme doma a je to super vynález x-)

hodím odkaz 😉
janca.k
24. dub 2009
Andulka je prevít...dostane na prdel brzo...Martin ho dostal loni k narozkám, fakt super dárek, ale nechtěla jsem ho dát pryč, zase když jsem doma sama, tak se nenudím...

Marti dík za odkaz, mrknu na to....
anag
24. dub 2009
Jani já ho mám taky. A jsem spkojená.
majka147
24. dub 2009
Já myslím, že Janča myslela ten ruční....
anag
24. dub 2009
Já jsem pochopila ten ruční. Ten můj stál do tisícovky.
macinek
24. dub 2009
Z tohodle se dá udělat taky ruční 😃 :-p
cervenec
24. dub 2009
Ahojky holky 🙂 Marti gratuluju k pohybům x-) Zrovna dnes jsem se chtěla zeptat,jestli už cítíš pohyby,já se jich nemůžu dočkat 😃 Jani ty myslíš asi ten malý vysavač ,ne ten co hodila Marťa,že?Já ho mám,stál kolen 700,. a je to super, sice ne,že by to kdovíjak sálo,ale já jsem to chtěla hlavně na vlasy a drobky a hlavně když má někdo přijít a není ohlášenej dopředu,tak to s tím malým vysavačem semtam polítám a jsem aspoň v klidu 😉 .Váš andulák se nemusí bát,tím ho nevcucneš an náhodou 😃
anag
24. dub 2009
Iny ahoj .... 🙂 🙂
majka147
24. dub 2009
Jooo, Marti, tak to jo, promiň. Ten je fakt parádní... 🙂
cervenec
24. dub 2009
Jinak jsem se dnes vrhla na úklid,dokonce jsem pošmudlala ty debilní střešní okna, už zas přes ně nebylo vidět ]-( A hlavně jsem si vytřídila skříň od věcí do kterých se v létě stejně nenarvu,takže výsledek je ,že mám milion věci nahoru a skoro nic dolů :-N Včera jsem si koupila další 3 trička,ale jen u šikmookých :-p Na lítačku dobrý 😉
majka147
24. dub 2009
Iny ahoj a dík. Ale jsou to fakt zatím jen ty bublinky, žádné kopance - na ty už se taky moc těším. Ale stejně je to super pocit, že člověk ví, že tam to miminko fakt je...
cervenec
24. dub 2009
Hmm, tak to je fakt dobrý 😉
anag
24. dub 2009
Taky jsem si říkala, že musím protřídit oblečení. Zítra vyrážím s kamoškami do Hodonína na nákupy, tak si musím koupit nějaké volnější trička. Mám doma všechno moc uplé a necítím se v tom moc dobře.
cervenec
24. dub 2009
no já se nemůžu dočkat, vždycky když ležím,tak mám ruce furt na břichu 😃 A ten zpěv ve sprše a v autě,tak to mám s tvým manželem společný 😃 Jak mi bývalo blbě,tak jsem úplně přestala zpívat,ale teď už se vracím do normálu,zrovna včera jsem ve sprše hulákala o 106 😃 Jo a Peti,mě bylo blbě do 16 týdne :-| Ae unavená jsem ani moc nebývala,zato teď to stojí za to,stačí ,že jdu ven a na zpáteční cestě už si říkám,že asi dom nedojdu :-N
majka147
24. dub 2009
Iny, tak baťůžek na záda, karimatku do ruky a když tak si po cestě zchrupneš, posvačíš... 😃
cervenec
24. dub 2009
Peti a už máš bříško?Mě začalo růst až tak 13 týden,ale až tento týden na mě jde poznat,že to není špek 😃 Když jdu po ulici,tak mě každej čumí na břuch nebo mi to tak aspoň příjde :-p
anag
24. dub 2009
Já jsem pořád strašně unavená. A vůbec nemám na nic chuť. Snažím se,ale i přesto jíst pravidelně a zdravě. Mamka mi každý den nosí do práce ovoce a zeleninu.... 🙂 🙂 Ještě ,že ji mám.
cervenec
24. dub 2009
Marti bez vody z domu nevyrážím a sem tam si připadám jak důchodkyně,přitahují mě lavičky,ale zatím odolávám 😃
anag
24. dub 2009
Zatím je to spíš větší špek 😃 , ale mám problém nějaké sukně a kalhoty dopnout.
cervenec
24. dub 2009
Já jsem tu unavu asi nezaznamenala,protože jsem stejně celý dny ležela jak mrtvola 😃