• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani, to ten můj zpívá i za střízliva - nejradši ve sprše a když řídí. :grinning:
24. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to já jsem ráda že Martin za střízliva nezpívá :grinning:
24. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A někdy se to fakt nedá poslouchat.... :grinning: :grinning: (i když se snaží)
24. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to u nás se nedá poslouchat nikdy :grinning: já taky zpívat neumím, ale hlavně že jsem chodila devět let do sboru :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bys měla něco umět... to určitě kecáš... jinak by tě tam netrpěli (nebo jo?) :sunglasses:
24. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, odbočuji od tématu...mám dotaz: nemáte doma některá takový ten ruční akumulátorový vysavač?? Já mám doma andulku a strašně pelichá...a nechce se mi pokaždé vytahovat velký vysavač, tak jsem si říkala, že bych si koupila jenom ten do ruky, co můžu mít pořád v kuchyni...a budu doufat že s ním jednou vysaju i toho modrýho hajzlíka :grinning: :grinning: poraďte...kuju :grinning:
24. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím, ale myslím, že zpívat neumím, ve sboru se to ztratí, holka co zpívala vedle mě, zpívala strašně falešně :grinning: ale je fakt, že já si střihla i nějaký to solo...takže něco tam asi bude...ale jak není trénink, tak to nějak nejde :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já nemám, ale taky jsem o něj jednu dobu hodně stála - kvůli autu. Ale teď teda fakt neporadím.. :pensive:
A copak, andulka, zlobí?
24. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani máme doma a je to super vynález :dizzy_face:

hodím odkaz :wink:
24. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andulka je prevít...dostane na prdel brzo...Martin ho dostal loni k narozkám, fakt super dárek, ale nechtěla jsem ho dát pryč, zase když jsem doma sama, tak se nenudím...

Marti dík za odkaz, mrknu na to....
24. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já ho mám taky. A jsem spkojená.
24. dub 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že Janča myslela ten ruční....
24. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pochopila ten ruční. Ten můj stál do tisícovky.
24. dub 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z tohodle se dá udělat taky ruční :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti gratuluju k pohybům :dizzy_face: Zrovna dnes jsem se chtěla zeptat,jestli už cítíš pohyby,já se jich nemůžu dočkat :grinning: Jani ty myslíš asi ten malý vysavač ,ne ten co hodila Marťa,že?Já ho mám,stál kolen 700,. a je to super, sice ne,že by to kdovíjak sálo,ale já jsem to chtěla hlavně na vlasy a drobky a hlavně když má někdo přijít a není ohlášenej dopředu,tak to s tím malým vysavačem semtam polítám a jsem aspoň v klidu :wink: .Váš andulák se nemusí bát,tím ho nevcucneš an náhodou :grinning:
24. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj .... :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, Marti, tak to jo, promiň. Ten je fakt parádní... :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se dnes vrhla na úklid,dokonce jsem pošmudlala ty debilní střešní okna, už zas přes ně nebylo vidět :angry: A hlavně jsem si vytřídila skříň od věcí do kterých se v létě stejně nenarvu,takže výsledek je ,že mám milion věci nahoru a skoro nic dolů :sweat_smile: Včera jsem si koupila další 3 trička,ale jen u šikmookých :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na lítačku dobrý :wink:
24. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj a dík. Ale jsou to fakt zatím jen ty bublinky, žádné kopance - na ty už se taky moc těším. Ale stejně je to super pocit, že člověk ví, že tam to miminko fakt je...
24. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak to je fakt dobrý :wink:
24. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si říkala, že musím protřídit oblečení. Zítra vyrážím s kamoškami do Hodonína na nákupy, tak si musím koupit nějaké volnější trička. Mám doma všechno moc uplé a necítím se v tom moc dobře.
24. dub 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se nemůžu dočkat, vždycky když ležím,tak mám ruce furt na břichu :grinning: A ten zpěv ve sprše a v autě,tak to mám s tvým manželem společný :grinning: Jak mi bývalo blbě,tak jsem úplně přestala zpívat,ale teď už se vracím do normálu,zrovna včera jsem ve sprše hulákala o 106 :grinning: Jo a Peti,mě bylo blbě do 16 týdne :unamused: Ae unavená jsem ani moc nebývala,zato teď to stojí za to,stačí ,že jdu ven a na zpáteční cestě už si říkám,že asi dom nedojdu :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak baťůžek na záda, karimatku do ruky a když tak si po cestě zchrupneš, posvačíš... :grinning:
24. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a už máš bříško?Mě začalo růst až tak 13 týden,ale až tento týden na mě jde poznat,že to není špek :grinning: Když jdu po ulici,tak mě každej čumí na břuch nebo mi to tak aspoň příjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pořád strašně unavená. A vůbec nemám na nic chuť. Snažím se,ale i přesto jíst pravidelně a zdravě. Mamka mi každý den nosí do práce ovoce a zeleninu.... :slight_smile: :slight_smile: Ještě ,že ji mám.
24. dub 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bez vody z domu nevyrážím a sem tam si připadám jak důchodkyně,přitahují mě lavičky,ale zatím odolávám :grinning:
24. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím je to spíš větší špek :grinning: , ale mám problém nějaké sukně a kalhoty dopnout.
24. dub 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu unavu asi nezaznamenala,protože jsem stejně celý dny ležela jak mrtvola :grinning:
24. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek