• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Včera když jsem přišla z práce, tak jsem spala hodinu a půl...... :slight_smile: :slight_smile:

Dneska zatím nejsem unavená, ale to přijde .... :grinning:
24. dub 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda zatím obleču i svoje rifle,teda jen jedny,oni jsou takový strečový,ale pokud si v nich sednu,tak už je rozepínám :grinning: Ted nosím i lněný kalhoty,ale zapnu je tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti bereš nějaký vitamíny?
24. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny beru calibrum babyplan. Brala jsem je i před tím než jsem otěhotněla. Které bereš ty?
24. dub 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten jsem brala taky,ale kolem 12 týdne mě z něj začala bolet hlava.Ted mám něco jinýho,ani nevím jak se to jmenuje :sweat_smile: Ale neberu to každý den,spíš jak si vzpomenu :wink:
24. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě po něm tedy zatím nic není. Tak uvidím jak to půjde dál. Dneska jsem se vážila a už mám kilo nahoře. Zatím se to dá. Ségra už přibrala 3kg a to je jen o dva týdny předemnou.
24. dub 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, že přeji manžílkovi všechno nejlepší k svátku :grinning:

Jo já jsem teď koukala na ten vysavač od Marti, taky mě hned napadlo, že je moc velký, ale tohle je fakt šikovný...ale neprojde mi cena...takže musím zkusit něco levnějšího...ale říkáte, že do tisícovky se vlezu, jo??
Ten co poslala Marťa si pak pořídím do domečku :dizzy_face: nebo až budeme bydlet nahoře i dole...
24. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdyby vás to holky zajímalo, tak já mám taky pěkný pupík...ale u mě je to fakt jenom špík :grinning: jak říká Martin
24. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no na vysávání schodů je úplně geniální :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vole Jani,já jsem na jeho svátek zapoměla :sweat_smile: Ale my to neslavíme,takže dostane pusu a vůbec včera jsem mu zašila hokejovou výstroj,tak to má ode mě k svátku :grinning:
24. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti....díky :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, já si toho všimla, když jsem si šla číst emaily, my taky svátky neslavíme, já max.dostanu malou kytku a Martin pusu, ale před dvěma roky dostal dort, hasičské auto :grinning:
24. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, teď jsem se zasmála....došel sem saniťák a už ode dveří se na mě nějak nasmíval...pak místo dobrý den řekl zdravím a pořád se smál...tak jsem mu prodala co chtěl a pak se mě zeptal jak jsem se jmenovala za svobodna, protože je to soused moji babičky, ale snad patnáct let jsem ho neviděla...a nechápu, že mě poznal...
24. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani asi jsi si podobná :grinning:
24. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už se loučím. Za chviličku končím. Tak přeje všem krásný víkend a v pondělí zase tady.Pá,pá,pá .... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hezký víkend, Peti.
24. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti krásný víkend :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já taky mažu,musím vyžehlit a pak půjdu na sluníčko.Krásný víkend.Papa :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj Iny.
Jo, a psali na internetu, že na sluníčko pozor - je zeslabená ozónová vrstva. Takže namazat! Pa
24. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny...ale krémem :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky, tak pěkný víkend, já si tady ještě hodinu a půl pobudu :confounded:
24. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to na nic, dělat dlouhé pátky, co?
Já naštěstí patřím k těm, co je mají krátké... :sweat_smile: Takže taky za chvílu poletím. Tak ahojte a pěkný zbytek dne.
24. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, takže všichni pryč, ale někde zde musí být ještě Marťa ne?? Nebo jsem ji propásla.???
24. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem, akorát zrovna studujeme termály v maďarsku kam máme jet :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tsss. tak to je konec, buď jsou všechny doma, nebo těhotné a nebo to studuje dovču...se na to :grinning: :grinning: :grinning: já zase pojedu leda do prčic :angry: :angry:
24. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspoň něco, že :grinning: :grinning: :grinning: někdo nepojede ani tam :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no myslím že tohle bude naše jediná letošní dovolená a je to jenom na prodloužený víkend teď v květnu
24. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, já nemám ani to...Martin sice slibuje dovolenou v létě, ale kdo ví co bude a nebude, taky budu ráda, když budu sedět doma na zadku :grinning:
24. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky! Jsu tu jen na skok, jak jinak kdyz cely den poctive lezim.
Iny uz i my kopeme a to statecne. Ten pocit mi neni nejak extra prijemny zatim, protoze vetsim kopanim mi tvrdne deoha. A navic mi ten "pohyb" pripomina pocity jako pri gastro nebo kolonoskopickem vysetreni :grinning: Kdybych nemela tak citlivou a bolavou a tvrdnouci delohu, urcite si to uzivam, ale zatim jsu s pohybama na rozpacich. Ale jsu moc rada, ze vim o prckovi, ze dava o sobe vedet a ja muzu byt klidna, ze je vsechno v poradku a ma se cile v brisku.
Jinak ja jsu na tom s vaho porad stejne -2kg od pocatecni vahy na zacatku tehu. nejak ne a ne pribrat. Asi se radim mezi ty tehulky ktere priberou do 10kg. Nevadi mi to ale :sunglasses: :sweat_smile: Jsem pohubla tak celkove a na nohach, ale brisko a prsa rostou statecne :grinning: A prdysek v brisku taky, uz vazi 230g! Je to cvalik :grinning:

PREJI VAM VSEM KRASNY VIKENDIK, PLNY SLUNICKA A POHODY. PA PAAAAA
24. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ahoj... Ty musis lezet??? :confused: Krvacis? CHces mi rict, ze uz budes lezet az do porodu? TO bych nedala... :rolling_eyes:
25. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek