• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni to neeeeeeeeeeeeee! Nekrvacim ani nic podobneho tomu! To by mi tak jeste schazelo. No lezet uplne ne, ale musim mit klid a uvidi se.. i prochazky a tak muzu, zalezi jak se budu citit, jak mi bude tvrdnout bricho.
A kdyz jsi tehu a musis fakt lezet az do porodu, tak ver, ze by jsi to vydrzela. pro toho maleho clovicka co v sobe nosis udelas ve finale cokoliv :wink:
25. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu z5 na hokej, pa paaa a pekny vecer!
25. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja vim, Katy, ale je to opruz... :rolling_eyes:
25. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacenkooooooooooooooo, vsechno nejlepsi k narozeninam!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: At jsi zdrava, mrnous at v brisku posloucha a tatka at se o vas s laskou stara... :wink: A at jste vsichni stastni.... :slight_smile:
26. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťa má dneska narozky??? Katy všechno nejlepší, hlavně pohodové těhulkování a zdravé a krásné miminko :wink:
26. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak se připojuji ke gratulaci,Kači,všechno nejlepší,hlavně štěstí,zdraví,krásné pohodové těhotenství a samo,že pohodový porod a zdravé mimino v náruči :wink: .

Já jsem kantáre,taky mě docela vysílilo :sweat_smile: to dočítání v ostatních diskuzích,kam chodím,tak vás jdu jen pozdravit.

Jani,tak to bych nevydržela až do 8. :sweat_smile: ,já jsem testovala 10 den po OVU :slight_smile: a už jsem měla nádherné //...zkus to a nenapínej nás!!!Koncem tohoto týdne,jo? :grinning:

Tak jdu do hajan.Dobrou noc
26. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile: :slight_smile:

Katy i já se přidává ke gragulaci. Přeji všechno nej, nej, nej ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :grinning:
Leni, já to musím vydržet, bo kdybych testovala už teď, tak žádný // nebudou, to známe...ale první termín je v neděli 3.5....no 2.5. tom ám dostat...tak počkám do neděle :wink:
27. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Katu vše nej k tvým narozeninám, hlavně zdraví, lásku a štěstí :dizzy_face:

Já jsem až do čtvrtka sama doma :cry:
27. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no já skoro taky, Martin se jezdí domů akorát vyspat...celý týden bude v práci do večera, v neděli půjde do práce, včera byl v práci, od pátku až do soboty přes noc...fakt mě to baví :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no to se nedivím že tě to nebaví :unamused:
27. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože mě se tak nechce pracovat, ale mám tu práce jak na kostele, veletrh už se projevil :confounded: , ale naštěstí teda jenom 4 pracovní dny přede mnou :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se sice do práce těšila, ale už mě to přešlo :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Marti ...
Holky hrůza. Do teďka nám nešel vůbec internet.
27. dub 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no to je strašný co :grinning: :grinning: :grinning:

Já už začínám být pěkně nasraná, protože mi pořád chodí nové a nové poptávky :angry: :angry: :angry: , tý jo já už se tak těším na mateřskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je to strašný.... :grinning: :grinning:

Marti neboj. Ani se nenaděješ a bude to tady .... :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy všechno nejlepší a hlavně ,ať jste s prckem oba v pořádku :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :grinning:

Peti, to je na větev...já jsem trpěla včera, konečně byl doma počítač, ale Martin ho strašně nutně potřeboval..tak jsem nemohla dlouho surfovat :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

Teda musím vám říct že poslední dobou toho svého chlapa vůbec nepoznávám :confused: , on se mnou dobrovolně diskutuje o nábytku do dětského pokoje :sweat_smile: , jediné co ho děsí je že mi ještě porostou prsa :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě Jirka sem tam řekne kozatko :angry: Představa,že se mi pak ještě nalijou mlíkem,děs :cry:
27. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no myslím že budu mít podobnou přezdívku :grinning: :grinning: :grinning: a taky mě děsí jak budu vypadat po porodu :rolling_eyes: , ať žije pobřežní hlídka a Pamela :grinning:
27. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kolik si můžu vzít denně magnezia?Vadí když si vezmu ví jak 100% denní dop. dávky? Včera večer jsem totiž měla v posteli hrozně divný pocit,jak kdyby mi na chvilinku ztvrdlo břicho a dnes mi taky není normálně,ale to mi není už 18 týdnů :sweat_smile: Asi se moc pozoruju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já budu mít z Pamely maximálně ty kozy :grinning: Zbytek se asi nechytne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to já takový problém s prsy nemám...... :grinning:
Zatím se mi ani moc nezvětšily.
27. dub 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny chtěla jsem se Tě zeptat jestli Tě občas pichalo v boku. Mě někdy tak zvláštně ještě pichne v boku a nevím jestli je to dobře nebo špatně.....
27. dub 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já jsem myslela kozy :grinning:

Peti buď ráda :wink:
27. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já bych přivítala i jiný její křivky :grinning:
27. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v boku mě píchalo včera,ale na začátku mě pořád pichalo ve vaječnících :wink: a celý víkend mě bolí břicho jak při ms, mýmu tělu se asi stýská :grinning:Dokonce si tak 1x týdně v duchu řeknu,vzala sis prášek?Naposled včera,tak jsem to spočítala a antikoncepci už neberu 7 měsíců a furt to mám v hlavě zafixovaný :grinning: Ale neboj to je všechno ok,je to velká změna,takže ti to tělo musí dát znát :wink:
27. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o tom zvětšování prs,kamoška co je těhotná měla 00 nic,ze začátku nadšená,že má konečně prsa a když přijela minulý týden,tak i mě spadla brada :grinning: A další kamarádka, ta už má mimčo,ale té prsa v těhu nenarostly skoro vůbec,ale až jak porodila,tak během pár dnů šup lup a měla je.Ale říkala,že to byla taková bolest a tlak,že myslela,že jí vybuchnou :sweat_smile:
27. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek