Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
25. dub 2009
Zdeni to neeeeeeeeeeeeee! Nekrvacim ani nic podobneho tomu! To by mi tak jeste schazelo. No lezet uplne ne, ale musim mit klid a uvidi se.. i prochazky a tak muzu, zalezi jak se budu citit, jak mi bude tvrdnout bricho.
A kdyz jsi tehu a musis fakt lezet az do porodu, tak ver, ze by jsi to vydrzela. pro toho maleho clovicka co v sobe nosis udelas ve finale cokoliv 😉
katunka82autor
25. dub 2009
Jdu z5 na hokej, pa paaa a pekny vecer!
zdenallicka
25. dub 2009
No ja vim, Katy, ale je to opruz... 8-(
zdenallicka
26. dub 2009
Kacenkooooooooooooooo, vsechno nejlepsi k narozeninam!!!!! x-) x-) x-) At jsi zdrava, mrnous at v brisku posloucha a tatka at se o vas s laskou stara... 😉 A at jste vsichni stastni.... 🙂
janca.k
26. dub 2009
Káťa má dneska narozky??? Katy všechno nejlepší, hlavně pohodové těhulkování a zdravé a krásné miminko 😉
krejculka
26. dub 2009
Ahojky,

tak se připojuji ke gratulaci,Kači,všechno nejlepší,hlavně štěstí,zdraví,krásné pohodové těhotenství a samo,že pohodový porod a zdravé mimino v náruči 😉 .

Já jsem kantáre,taky mě docela vysílilo :-N to dočítání v ostatních diskuzích,kam chodím,tak vás jdu jen pozdravit.

Jani,tak to bych nevydržela až do 8. :-N ,já jsem testovala 10 den po OVU 🙂 a už jsem měla nádherné //...zkus to a nenapínej nás!!!Koncem tohoto týdne,jo? 😃

Tak jdu do hajan.Dobrou noc
anag
27. dub 2009
Ahoj holky .... 🙂 🙂

Katy i já se přidává ke gragulaci. Přeji všechno nej, nej, nej ..... x-) x-)
janca.k
27. dub 2009
Dobré ráno ženy 😃
Leni, já to musím vydržet, bo kdybych testovala už teď, tak žádný // nebudou, to známe...ale první termín je v neděli 3.5....no 2.5. tom ám dostat...tak počkám do neděle 😉
macinek
27. dub 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Katu vše nej k tvým narozeninám, hlavně zdraví, lásku a štěstí x-)

Já jsem až do čtvrtka sama doma 😢
janca.k
27. dub 2009
Marti, no já skoro taky, Martin se jezdí domů akorát vyspat...celý týden bude v práci do večera, v neděli půjde do práce, včera byl v práci, od pátku až do soboty přes noc...fakt mě to baví 8-(
macinek
27. dub 2009
Jani no to se nedivím že tě to nebaví :-|
macinek
27. dub 2009
Bože mě se tak nechce pracovat, ale mám tu práce jak na kostele, veletrh už se projevil :-S , ale naštěstí teda jenom 4 pracovní dny přede mnou x-)
janca.k
27. dub 2009
No já se sice do práce těšila, ale už mě to přešlo 😃 😃
anag
27. dub 2009
Ahoj Jani a Marti ...
Holky hrůza. Do teďka nám nešel vůbec internet.
macinek
27. dub 2009
Peti no to je strašný co 😃 😃 😃

Já už začínám být pěkně nasraná, protože mi pořád chodí nové a nové poptávky ]-( ]-( ]-( , tý jo já už se tak těším na mateřskou :-p
cervenec
27. dub 2009
Ahojky holky 🙂
anag
27. dub 2009
Marti je to strašný.... 😃 😃

Marti neboj. Ani se nenaděješ a bude to tady .... 🙂
cervenec
27. dub 2009
Katy všechno nejlepší a hlavně ,ať jste s prckem oba v pořádku 🙂
janca.k
27. dub 2009
Ahoj Inko 😃

Peti, to je na větev...já jsem trpěla včera, konečně byl doma počítač, ale Martin ho strašně nutně potřeboval..tak jsem nemohla dlouho surfovat 😃 😃 😃
macinek
27. dub 2009
Ahoj Inko 🙂

Teda musím vám říct že poslední dobou toho svého chlapa vůbec nepoznávám =-) , on se mnou dobrovolně diskutuje o nábytku do dětského pokoje :-N , jediné co ho děsí je že mi ještě porostou prsa 😃 😃 😃
cervenec
27. dub 2009
Marti mě Jirka sem tam řekne kozatko ]-( Představa,že se mi pak ještě nalijou mlíkem,děs 😢
macinek
27. dub 2009
Inko no myslím že budu mít podobnou přezdívku 😃 😃 😃 a taky mě děsí jak budu vypadat po porodu 8-( , ať žije pobřežní hlídka a Pamela 😃
cervenec
27. dub 2009
Jani kolik si můžu vzít denně magnezia?Vadí když si vezmu ví jak 100% denní dop. dávky? Včera večer jsem totiž měla v posteli hrozně divný pocit,jak kdyby mi na chvilinku ztvrdlo břicho a dnes mi taky není normálně,ale to mi není už 18 týdnů :-N Asi se moc pozoruju :-p
cervenec
27. dub 2009
Tak já budu mít z Pamely maximálně ty kozy 😃 Zbytek se asi nechytne :-p
anag
27. dub 2009
Holky tak to já takový problém s prsy nemám...... 😃
Zatím se mi ani moc nezvětšily.
anag
27. dub 2009
Iny chtěla jsem se Tě zeptat jestli Tě občas pichalo v boku. Mě někdy tak zvláštně ještě pichne v boku a nevím jestli je to dobře nebo špatně.....
macinek
27. dub 2009
Inko já jsem myslela kozy 😃

Peti buď ráda 😉
cervenec
27. dub 2009
Marti, já bych přivítala i jiný její křivky 😃
cervenec
27. dub 2009
Peti v boku mě píchalo včera,ale na začátku mě pořád pichalo ve vaječnících 😉 a celý víkend mě bolí břicho jak při ms, mýmu tělu se asi stýská 😃Dokonce si tak 1x týdně v duchu řeknu,vzala sis prášek?Naposled včera,tak jsem to spočítala a antikoncepci už neberu 7 měsíců a furt to mám v hlavě zafixovaný 😃 Ale neboj to je všechno ok,je to velká změna,takže ti to tělo musí dát znát 😉
cervenec
27. dub 2009
A o tom zvětšování prs,kamoška co je těhotná měla 00 nic,ze začátku nadšená,že má konečně prsa a když přijela minulý týden,tak i mě spadla brada 😃 A další kamarádka, ta už má mimčo,ale té prsa v těhu nenarostly skoro vůbec,ale až jak porodila,tak během pár dnů šup lup a měla je.Ale říkala,že to byla taková bolest a tlak,že myslela,že jí vybuchnou :-N