Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
30. led 2009
Iny právě, že testy jsem na horách nedělala... :-|

Holky dala jsem pár foteček z hor do alba.
cervenec
30. led 2009
Peti nádhera x-) Hned bych jela na hory 🙂 A těch testíků je škoda,a ovu si v předchozích cyklech měla kdy?
anag
30. led 2009
V předchozím testu jsem měla ovu 15DC. Já beru ale ty léky, tak myslím že po tom se mi to pěkně upravuje.
macinek
30. led 2009
Peti no na praděd budu mít celý víkend výhled 😃

Inko já jsem právě ráno byla v pohodě, dala jsem si jogurt ať mi není ve fitku blbě z hladu a po cestě mi bylo čím dál hůř :-S
anag
30. led 2009
Ty se máš Marti. Já bych jela hned s Tebou.
anag
30. led 2009
Kde vůbec bydliš?
cervenec
30. led 2009
Marti jedete k vašim na víkend?Třeba na tebe leze chřipajzna,já už cítím,že to v krku není tak jak by to mělo byt :-S Zítra mažu uklidit a malovat na barák,tak si uvařím do termosky čaj 😉 Chtěla jsem napsat s rumem 😃
cervenec
30. led 2009
Peti tak to je super, tak teď nám musíš házet odkaz každý ráno,ať máme přehled 😉
macinek
30. led 2009
Peti v Bruntále 🙂

Inko chřipka to není, viděla bych to na kombinaci těch stresů a blížící se ms (má dorazit každým dnem)
anag
30. led 2009
Holky a kde máme dneska Katku?
cervenec
30. led 2009
Ty jo tak to já před MS neznám =-) Katy je doma ,je marod 😉
macinek
30. led 2009
Inko no mě je před a první dva dny MS většinou dost mizerně, ráno žaludek navodě, křeče atd :-| a když se do toho přidá ten stres tak se to všechno ještě zesílí :-S
cervenec
30. led 2009
Tý voe :-N Stopro to byla lihovka 😃 Tak nějak vypadal můj synovec po použití mojí rtěnky,namaloval se od hlavy až k patě :-p
macinek
30. led 2009
Tak rtěnka jde naštěstí dolů docela dobře, ale ta fixa =-) 😃
cervenec
30. led 2009
Já myslím,že to mimčo je černý dodnes 😃
anag
30. led 2009
Marti tak ten obrázek je super. Chtěla bych vidět jak reagovala ta mamina.
macinek
30. led 2009
Peti no mě by asi trefilo 😃
anag
30. led 2009
Já bych dostala asi infarkt...
macinek
30. led 2009
Tak už jsem vybrala obrovskou skříň do dětského pokoje 😃 , vejde se nám krásně za dveře a vychází to prakticky na centimetry 🙂
cervenec
30. led 2009
marti uka 😃
macinek
30. led 2009
Inko bude se série malm dýha bříza, posuvné dveře a pak tam chci i tu komodu z té řady
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/de...
macinek
30. led 2009
a bude 200 cm široká, vysoká 236 cm vysoká a 66cm hluboká, takže se tam vejde hromada věcí x-) a přitom využijeme místo které by se jinak asi moc nevyužívalo
cervenec
30. led 2009
marti super a jen připomínka,to zrcadlo bude uťapaný jak ďas 😃 Ale je fakt,že zrcadla budou uťapaný po celým domečku 😃 😉
macinek
30. led 2009
Inko nebude tam zrcadlo, obě křídla budou plné dřevěné 😉 , nejsem sebevrah abych dávala tak velké zrcadlo do dětského pokoje 😃 , stačí to zrcadlo u šatní skříně na chodbě 😃
macinek
30. led 2009
K tomu postýlku buď bílou nebo taky v bříze, hlavně tenhle nábytek tam zůstane napořád jenom se budou měnit doplňky 🙂 , hold v tomhle se snažím být praktik 😃
cervenec
30. led 2009
chválím Marti 😉
macinek
30. led 2009
Hlavně to výjde levněji než pořád pořizovat něco nového 😃 a taky odpadne problém kam se starým nábytkem 🙂 , jenom pak asi poprosím bráchu aby mi vyrobil přebalovací pultík na tu komodu 🙂
cervenec
30. led 2009
stačí ohrádka,aby se mimčo neodkutálelo 😃
macinek
30. led 2009
nebo koupím pak jenom takovou nějakou podložku
http://www.prebalovaci-pult.cz/?p=productsMore&...)