Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
27. dub 2009
Já už ani nepotřebuju ovu testy, ovulaci poznám, od včerejška mě bolí pravý vaječník 🙂
cervenec
27. dub 2009
Marti a jdete na to?Už je skoro květen 😉
anag
27. dub 2009
Iny díky. To jsi mě uklidnila. Holky já jsem se tak přežrala. Už třetí den mi je dobře, tak se přád něčím cpu. Děsný..... ]-(
cervenec
27. dub 2009
a já se jdu nacpat ted 😃 papa
macinek
27. dub 2009
Inko teď ještě ne, až příští měsíc 🙂
anag
27. dub 2009
Marti to vám ten čas utekl .... 🙂 🙂
macinek
27. dub 2009
Peti no jo letos to nějak rychle letí :-N , tak snad se brzo zadaří a nebudeme muset moc dlouho čekat x-)
janca.k
27. dub 2009
no tak to já ty svoje vnady taky nechci v těhu vidět, Martin říkal, že budu jak indiánská babička 😃 nebo kokršpaněl 😃

Iny jdu mrknout na to magnezium
janca.k
27. dub 2009
jo Iny, jaký to magnezium bereš?? a kolik denně??
majka147
27. dub 2009
Ahojte holky. 🙂
To je dneska den...jsem nějaká celá polámaná ]-( Ale už bude jedna, tak aspoň, že to utíká.
janca.k
27. dub 2009
Marti, já taky, píchá mě u srdce...asi umřu 😃 😃 a nechce se mi dělat...normálka...
majka147
27. dub 2009
Taky se mi nechce dělat 😃 😃 Naštěstí to důležité jsem zmákla dopoledne, takže teď už je to jedno.... Jen aby mě někdo nevyhmátl, že nic nedělám.. 😎
janca.k
27. dub 2009
no já dělám, že dělám, takže dobrý, vepředu stejně jenom stojím a čekám, kdy dojdou lidí...takže dobrý 😃
majka147
27. dub 2009
A chodí někdo?
anag
27. dub 2009
Ahoj Marti .... 🙂
janca.k
27. dub 2009
MArti, jo sem tam někdo, ale dneska si připadám jako obuvnice, už jsem prodala troje boty pro dospělé a jedny dětské 😃
anag
27. dub 2009
Jani aspoň máš klid..... 🙂 🙂
janca.k
27. dub 2009
no jak se to vezme...ženy co budete dnes vařit dobrého?? já musím něco ukuchtit Martinovi a nevím co...jdu na zboží...dojdu...
anag
27. dub 2009
Marti já mám ještě od včera obalené krůtí řízky a zbyl tam ještě i bramborový salát, tak to můj dojí k večeři. Alespoň nemusím nic dělat až přijdu z práce .... 😃 😃
majka147
27. dub 2009
No, a my máme od včéra rajskou..
janca.k
27. dub 2009
hmmm, já vůbec nevím, asi udělám přírodní vepřové s rýží nebo s bramborem...taky je otázka kdy Mates dojde dneska z práce, včera jsem nevařila,byli jsme u tchánovců, tak musím něco udělat dnes... :-S
anag
27. dub 2009
Tak to jsi se měla.... 🙂
Já teďka vymýšlím jídla u kterých nemusím strávit hodně času. Protože ty výpary mi davají zabrat.... 😃 😃
janca.k
27. dub 2009
chichi, tak to doufám, že mi výpary vadit nebudou, no to by Martínek umřel hlady...Peti a ty pachy ti vadí až teď, nebo ti něco vadilo ještě když jsi nevěděla že těhu jsi? A ještě mi řekni, kolikátý DPO jsi testila??? Jsem zvědavá, ale raději se informuji 😉
anag
27. dub 2009
Ty pachy mi nedělají dobře až poslední týden.
Jani já jsem testila 10DPO. Jsem to nevydržela .... 😃 😃
janca.k
27. dub 2009
Aha...no tak já se to pokusím ještě vydržet...testíky stejně nemám a nechce se mi pro ně nahoru chodit 😃 😃 tak počkám do soboty nebo neděle a podle teploty testnu...
anag
27. dub 2009
Jak vypadá Jani graf .... ?
janca.k
27. dub 2009
dobře x-) x-) hodím odkaz... je mi blbě...ale to mi po jídle dělá pořád 😃
janca.k
27. dub 2009
Tak doufám, že potřetí už se mi to sem uloží ]-( ]-(

http://www.fertilityfriend.com/home/259123
anag
27. dub 2009
Jani zatím to vypadá dobře....... 🙂
Ten minulý cyklus Ti teplota různě skákala a teď se to vcelku drží. Tak budu držet pěstičky...... x-)
macinek
27. dub 2009
Tý jo ta práce nebaví 😞 , mám tu samé složité poptávky a vůbec se mi do toho nechce 8-(

Já dneska nevařím asi, nebo teda něco pro sebe bych si měla uvařit, tak uvidím na co budu mít chuť

Začni psát odpověď...

Odešli