• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Krasne ranko holky, prisla jsem vas pozdravit a poprat vam krasny den. Jo a dekujiiii za grtulace k narozeninam.. jj je to tak, jsu zase o rok starsi, ale porad se citim na patnact :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile: :slight_smile:

Jak se Ti jinak daří? Co jsi dostala pěkného k narozeninám?
28. dub 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes ve 13h mam byt v Brne u jednoho Dr., ktery se podiva na mimise, jestli je vse o.k. a vyjadri se k memu stavu. Tak se moc tesim, vic doktoru, vic nazoru a tim klidnejsi budu.
A taky doufam, ze se nam prcek dnes krasne ukaze, bude hlavickou dolu, nozicky pekne nahore a od sebe!!!!! :grinning: Ale jak ho znam tajnustare, tak bude mit nozicka napasovane zase nekde dole a hodne u sebe a u telicka a neukaze nam nic, vubec nic, dostane na prdelku az vykoukne na svet :sunglasses:
28. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak potom musíš napsat jak jsi dopadla.
28. dub 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Peti, dari se mi uz celkem dobre. Na to tvrdnuti briska jsem si uz zvykla a hlavne to uz neni bolestive. Budu casteji hlidana od Dr., no a snad bude vsechno v poradku.
K narozeninam jsem nic nedostala... protoze si mam kupovat darecky sama :slight_smile: Jako je zupan, nove panvicky a pekac do kuchyne a tak.. Nejak jsem se narozeninama nezaobirala tentokrat, byla jsem rada, ze jsu doma a relativne v poradku.
28. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

bože mám tu práce jak na kostele a nějak se nemůžu přemluvit k tomu abych se do ní pustila :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Urcite sem potom nakuknu a dam vedet... predpokladam, ze kolem 16h by jsme mohli byt zpet.. jeste se chci na skok stavit v IKEA koupit povleceni.. Uz musime totoiz vymenit tu nasi extra king prikryvku za 2x single (normalni klasickou velikost a kazdy svoji). Uz se o ni pretahujeme, tedy spis ja. Potrebuju si podkladat nohy a tak.
:sweat_smile:
28. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko Marti.. ja bych mohla umyt aspon nadobi a ani to se mi nechce a ne tak pracovat :slight_smile: Ale ty to zvladnes, jsi sikovna :wink:
28. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:

Holky mě se dneska taky nic nechce, ale budu muset. Po obědě jdu k doktorovi kvůli razítku do těhu průkazky, tak se musím pohnout.
28. dub 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO nazdar, ztracence.... :slight_smile:

Jsem myslela, ze jsi opet v nemocnici nebo co, zes ani neodpovedela...
28. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim i ostatni...:slight_smile:
28. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile: :slight_smile:
Jak se Ti daří?
28. dub 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Katy, to je fajn, že je ti líp, pak dej vědět jak jsi dopadla v Brně...
já nechápu, jak může někdo spát pod jednou přikrývkou, my bychom se o ni s Martinem neustále tahali :grinning: :grinning: :grinning: já jak nemám půl přikrývky narvanou pod sebou tak neusnu :grinning:
28. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile: :slight_smile:
Já bych tak taky nemohla spát. My by jsme se pořád hádali..... :grinning: :grinning:

Jak je Ti dneska? Už je to lepší?
28. dub 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na houby...:grinning:
28. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co se děje?
28. dub 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dneska je mi OK, takže opět stojím nohama na zemi :slight_smile: ale uvidíme o víkendu...a taky po obědě :grinning:
28. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je taky už zase delší bobu docela dobře..... :grinning:
28. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak to je fajn...kdy jdeš vlatně na další KO??
28. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další kontrolu mám až 26.5., ale asi tam zajdu už příští týden. Minulý týden mi dala doktroka nějaké léky na zavádění, tak bych chtěla zjistit jestli se mi ten zánět vyléčil.
28. dub 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuva mám asi nějakou alergii, dneska slzím a smrkám skoro vkuse :rolling_eyes: , hlavně už by jako mohl konečně přestat foukat ten hnusný vítr, pořád jenom víří pyly :angry:
28. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem i zpátky z obědu. Jsem se dneska pěkně přejedla. Dala jsem si šumajstr a jsem jak bůda.... :grinning: :grinning:

Na půl jednou jdu k praktickému lékaři, tak tu chviličku nebudu.
28. dub 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky po O a asi prasknu...měla jsem chleba s Almettem, zeleninu, pak jsem zbodla racio chlebíčky s jogurtem a zapila to acido mlíkem...hmmm, hlavně že jsem si ty chlebíčky chtěla nechat na odpoledne :rolling_eyes:
28. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem mela 300 g brambor na loupacku jenom... :confused:
28. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni brambory na loupačku mám moc ráda ... :grinning: :grinning:

Já jsem si ještě objednala od kolegyně která jela do Břeclavi nějaký dobrý zákuseček .... :wink:
28. dub 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katu ,jo jo líbánky končí začíná realita s dvěma duchnama :grinning: :wink: Jani to magnesium je ozone a je tam i vitamín B6 a v jedné tabletě je 47mg - 15,7 % DDD a 5mg vitamínu B - 250% DDD.Dávám si jen jednu,jelikož nevím jestli se nemůžu předávkovat B6 :grinning:
28. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla česnekovou máčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile: :slight_smile:
Tak česnečku jsem neměla hodně dlouho .....
Snad naposledy někdy když jsem bydlela u našich.
28. dub 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA sjem ji nejedla nikdy.... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ono není ani o co stát.....
Alespoň já ji tedy nemusím ...... :confounded:
28. dub 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek