• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni chodim sem malo, protoze to sezeni u PC neni ta nejlepsi poloha pro me :wink: Ale budu sem porad chodit, jen ne tak casto jako kdyz jsem byla v praci :grinning: Je to paradox, ale je to tak :slight_smile: :sunglasses:
28. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko, ja nemyslela, zes mi neodpovedela sem, ale zes nereagovala na sms... Myslela jsem, ze se neco deje...
28. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se ,že jsem se tak zdejchla,ale manžel mě vyhodil od pc.Jako vždy :unamused: Jani děkuju, v pondělí jdu na kontrolu na gyndu,tak zkusím říct o recept,ať platí pěkně pojištovna :grinning: Katu ty jdeš na kardio utz jinam? Nebo jdeš na nějakej spešl?Mně to sfouknou všechno v Břeclavi u dr Knápka :wink:
28. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ja jsem neodpovidala na zadnou narozeninovou sms.. :wink:
A jak se jinak mas? Co noveho u vas?
28. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny jj... na te geneticky jdu na obilnak a na kardio na nejakou detskou kliniku. Nevim jestli je to nejaky spesl UTZ, ale pan Dr. me tam poslal, hycka si me :sweat_smile:
Zitra jdu ke svemu Dr., tak jsu zvedava co rekne.. a hlavne by me zajimalo, kam by me tady v Kyjove poslal na ten UTZ ve 20tt.
Iny uz vis kdy jdes na ten UTZ? Jo a vy si nechate rict, kdo se v brisku schovava, nebo to bude prekvapeni?

A co vy Peti?
28. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu jdu 20.5. na utz do Břeclavi a tam dělají i ten kardio :wink: A říct si to nenecháme, bude překvápko.I když v noci jsem měla sen,že je to kluk a byla jsem zklamaná až jsem se z toho snu probudila :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a prý je 3D utz i v Břeclavi,ale zatím jsem nevypátrala kde :unamused: Musím se zeptat svýho dr,jestli o tom něco neví.Katu jdeš na 3D?Psala jsem do Brna email,protože kamarádka mi říkala,že dr jí ho napsal na doporučení a měla ho tím pádem hrazený pojištovnou,ale vůbec mi neodpověděli :unamused:
28. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, docela dobre, ale mohlo by byt i mnohem lip.. Nezlobila bych se..:slight_smile: NOveho u nas ani neni celkem nic, jen uz zase touzim po miminku, ale podminky pro nej ted nejsou, takze mimi musi jeste nasbirat nejake houbicky... :grinning:

Stejne jsem zvedava, kdo si nas vybere... ktere miminko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, nejdes sem?

http://www.prenatkardio.com/

To ma ta Martinova teta..:slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno holky .... :slight_smile: :slight_smile:

Dneska se mi nechtělo vůbec vstávat. Holky poraďte mi. Pořád se dohadujeme ze ségrou. Já ji tvrdím, že když jsem dneska 8týdnů a 2 dny, tak už jsem v devátém týdnu. Píše to i koník takhle. Ségra tvrdí, že to je teprve osmí.
29. dub 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Peti mě se dneska taky nechtělo u postele :unamused: , včera jsem nemohla usnout a ráno podle toho vypadalo
29. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno berušky....
Peti, no já osobně si myslím, že je to jak říkáš ty, přeci když jsi např. těhotná pět dní, tak jsi vlastně první týden, takže já si myslím, že když jsi 8+2 tak se to bere jako devět tt, ale tvrdit stopro to nebudu...počkej na těhule, třeba nám to vysvětlí...
29. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

jdu vás pozdravit a kouknout,co je nového :wink: .

Iny,já bych to nevydržela si to nenechat říct :sweat_smile: ...ale ve finále to musí být nádhernej pocit :dizzy_face:

Peti,já si myslím,podle sebe,že když jsi 8+2dny,tak že máš ukončenej 8 týden a jedeš 9(já jsem rodila 38+1 a v papírech jsem měla napsany,že porod byl v 38týdnu..)
29. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leňajs :grinning:

jen tak holky mezi námi, dneska ráno jsem počůrala ten papírek co na něm mají být ty fialový čáry a mám tam jednu krásnou ukázkovou a dál nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže to asi opět neklaplo, ale nevadí...příště :grinning:
29. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
teď jsem se koukala do chytré knížky :slight_smile: ,0-4 1.měsíc,5-8 2.měsíc,9-12 3. měsíc,13-16 4.měsíc,17-20 5.měsíc,21-24 6.měsíc,25-28 7.měsíc,29-32 8.měsíc,33-36 9.měsíc,37-40 10.měsíc :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaňouchu,zkus to ještě v tu neděli....tam ty // prostě MUSÍ být!!!!
29. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebo mímo čeká na naše mímo :grinning:
29. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no já to vidím tak, že jako slušně vychovaná mladá dáma, dám přednost Martince, která je starší a počkám na tebe :grinning: :grinning: no uvidíme, dneska jsem 11DPO, tak třeba je fakt brzo, ale nebyl tam ani stíneček, takže si myslím, že rudá vítězně v sobotu dorazí a to mám táááááák krasnej grafík :frowning2:
29. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani a Leni .... :slight_smile: :slight_smile:

Jani možná je ještě brzo. Někomu se dvě čárky ukážou až později. Já si myslím, že ještě není nic ztraceno.

Leni já myslela, že těhotenství trvá jen 9 měsíců?
29. dub 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne Peti, těhu vlastně trvá deset, ale lunárních měsíců :wink:
29. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevím jestli je brzo, myslím, že ty dvě tenhle měsíc ani čekat nebudu, no uvidíme v neděli, co bude....
29. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha to je lunárních měsíců.
29. dub 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé já jsem přehlídla, že tu byla i Marťa.
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, :slight_smile: ,ale to bude dobrý,však čekáš první :grinning:
29. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,mě se tááááááááák nic nechce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leni a co teprve mě :confounded:
29. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě se dneska taky nechce.
29. dub 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky testla ještě v NE,poud MS nedorazí
29. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek