Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
29. dub 2009
testnu, když mrcha nedojde, ale docela mě to baví, testit i teď a čekat jestli jo nebo ne...jsem cvok 😃 😃
krejculka
29. dub 2009
m to taky bavilo.....ale po třičtvrtě roce mě to bavit přestalo :-N
anag
29. dub 2009
Jani mě to taky bavilo. Teď si vybavuji, že když jsem testila 10DPO tak jsem čárku neviděla a 11DPO tam byl jen slabulilinkatej duch. Můj tvrdil, že tam nic není,ale já jsem tam tu druhou čárku prostě už viděla.
macinek
29. dub 2009
Jani nic není ztraceno 😉 , hele nenuť mě přebíhat 😃 😃 😃
janca.k
29. dub 2009
mě to baví, jenom tenhle měsíc, zatím to beru s humorem, ale je mi jasný, že příští měsíc už budu nervozní a ten další s nervama v zadečku :-N no uvidíme, dnes jsem 11 DPO a nic jsem neviděla, tak to zase zkusím zítra a uvidíme...nebo taky neuvidíme 😃 😃 😃
krejculka
29. dub 2009
Já můžu říct,že teď,jak těhotnět nemůžu,tak jsem v pohodě!!!!Žádný nervy a ani se doma nehádáme...Bojím se toho,jak zase snažilkování začne...přemýšlím,že to ani oznamovat MM nebudu a ani sama si to nějak připouštět nebudu...bude rozdíl akorát v tom,že si nebudeme dávat pozor 😃
macinek
29. dub 2009
Mě se teď hormony taky uklidnily, no ono to bude spíš tím že už je skoro květen :-N 😃 , ale musím říct že mě hrozně uklidňuje přístup Josefa, on se na toho prcka už normálně těší x-) , sice to přímo neřekl ale já to na něm poznám 😃 x-)
krejculka
29. dub 2009
Marti,tak hlavně,aby vám to brzy vyšlo!!! 🙂

Už nás těhule dlouho nepoplivaly,co? 😃
macinek
29. dub 2009
Leni no snad jo 🙂 , ale nehodlám to hrotit, prostě tomu dáme voln průběh, žádný sex jenom protože mám ovulaci :-p
krejculka
29. dub 2009
Marti,já to tak taky beru....akorát je rozdíl,že OVU nemám :-N ..teda jsem neměla za celý rok,jakmile jsem vysadila clostil,tak minulý měsíc jsem ji asi měla x-) ,bolelo mě břicho-jako pri OVU 😃 ..a jak jsem byla na utz.ten minulý měsíc,jak jsem měla ty velký bolesti,tak Mudr.říkal,že cysty tam nevidí,že popraskaly,takže kašlu na nějakej clostil,po kterým mě ihned vyraší cysty a OVu stejně není....nechám to na přírodě a pokud do podzimu nic,tak pak půjdu k ségřinýmu Mudrovi 😉
macinek
29. dub 2009
No taky bych si měla konečně najít v Brně doktora, ale nějak se mi nechce 😃
anag
29. dub 2009
Holky já vás klidně poplivu ...... 😃

Tak tdy pliv,pliv, pliv ..... x-) x-)
anag
29. dub 2009
Marti ty jsi ji ještě nenašla? 🙂
krejculka
29. dub 2009
🙂
macinek
29. dub 2009
Peti no mám asi 3 vytipované, na preventivní kontrolu bych měla jít až v srpnu, takže mě teď nic netlačí 🙂
anag
29. dub 2009
Tak to jo. Když nemám problémy a preventivku máš až v srpnu, tak to je zatím dobré.
janca.k
29. dub 2009
Jéé Peti, měla by jsi takhle flusat každý den 😃 😃 😃
já jsem tady pořád relativně v klidu, ty tři měsíce co jsme se nesnažili, to byla úplná pohoda,jak píše Lenča, žádné hádky, všechno v pohodě a tenhle měsíc nám to taky vydrželo, Martin se akorát zeptal, kdy asi budou plodné dny, tak jsem mu řekla, asi tak od tehdy do tehdy a bylo...no ale příští měsíc, už si radši zajdu na utz, pro jistotu, jestli po clostilu nejsou nějaký cysty....
macinek
29. dub 2009
To Josef má docela přehled o tom kdy mám ovulaci 😃 , hold počty mu jdou moc dobře 😃 😃 😃

Ale uklidnila jsem ho, že to nechci hrotit, prostě když bude chuť tak bude chuť 🙂
anag
29. dub 2009
Tak já už i zpátky z oběda. Dneska jsme měli řízky, ale nějak jsem si na něm ani nepochutnala.

Jani já na Tě budu klidně flusat každý den..... 😃 😃 😃

Marti tak to je Josef dobrej. Můj nad tímhle vůbec neuvažoval.
macinek
29. dub 2009
Peti to víš když si musí dávat pozor on tak si to hlídá 😃 😃 😃 , i když si fakt pozor dával až někdy do začátku dubna, nevěřil ani neplodným dnům 😃 , až teď si dává bacha jenom kolem ovulace 😃
anag
29. dub 2009
Ta je fakt .... 😃 😃 😃

Jsem teď brouzdala po nettu a hledala nějaké pěkné a levné kočárky. Mám pocit, že se mi nějak nic nelíbí.
macinek
29. dub 2009
Já mám na kočárky dva favority, oba jsou do 10tisíc vč. autosedačky, moment hodím odkaz
anag
29. dub 2009
Tenů V-cross vypadá docela dobře.
janca.k
29. dub 2009
aha, akorát nechápu co je hluboká korba a u obou mají že autosedačka je zvlášť...??? Já to nechápu :-N 😃 jo ale já chci rozhodně kočárek, kterej má ruční brzdu, kámoška říkala, že to je super záležitost 😃
anag
29. dub 2009
Já bych zase chtěla kočárek aby byl trošku větší. Kamarádka tak koupila super nádherný kočárek poslední model roku a za čtyři měsíce se ji mimčo do kočárku nedalo a kupovala novej.
janca.k
29. dub 2009
já třeba kočárků vídám spoustu, ale skoro nic se mi nelíbí, teda kámoška má moc pěkný, ale ten už jsem v Kunštátě viděla u dvou maminek, takže to nic, leda jinou barvu, ale mě se teda strašně líbil v té černé, no a bratránek mají taky krásnej kočárek, ale stál skoro dvacítku :-N no tak leda že by ho koupil dědeček, podle tradice 😃
anag
29. dub 2009
Já jsem říkala, že se musíme vejít do deseti tisíc i s autesedačkou. Víc peněz nedám. Budeme mít teďka ještě spoustu jiných vydajů. Musíme pořídit miminkovi skříň a spoustu jiných věciček a ještě taky musíme koupit konečně ten notbook.
macinek
29. dub 2009
Jani co nechápeš na hluboké korbě :-N =-) , normál hluboký kočár. Autosedačku můžeš koupit a nemusíš 😉

Peti tyhle dva patří k těm větším kočárkům 😉

Sleduju diskuze o obou kočárcích už docela dlouho 🙂
janca.k
29. dub 2009
No jasný, ale ty jsi psala, že ta autosedačka je u toho a ten kočárek mají napsaný, jako sportovní s hlubokou korbou, tak jestli chápu dobře, že hluboká korba je prostě to hluboký velký a sportovní je jako v polosedě...já se neumím vyjadřovat, tak občas píšu kraviny 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli