• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
testnu, když mrcha nedojde, ale docela mě to baví, testit i teď a čekat jestli jo nebo ne...jsem cvok :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
m to taky bavilo.....ale po třičtvrtě roce mě to bavit přestalo :sweat_smile:
29. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě to taky bavilo. Teď si vybavuji, že když jsem testila 10DPO tak jsem čárku neviděla a 11DPO tam byl jen slabulilinkatej duch. Můj tvrdil, že tam nic není,ale já jsem tam tu druhou čárku prostě už viděla.
29. dub 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nic není ztraceno :wink: , hele nenuť mě přebíhat :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to baví, jenom tenhle měsíc, zatím to beru s humorem, ale je mi jasný, že příští měsíc už budu nervozní a ten další s nervama v zadečku :sweat_smile: no uvidíme, dnes jsem 11 DPO a nic jsem neviděla, tak to zase zkusím zítra a uvidíme...nebo taky neuvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu říct,že teď,jak těhotnět nemůžu,tak jsem v pohodě!!!!Žádný nervy a ani se doma nehádáme...Bojím se toho,jak zase snažilkování začne...přemýšlím,že to ani oznamovat MM nebudu a ani sama si to nějak připouštět nebudu...bude rozdíl akorát v tom,že si nebudeme dávat pozor :grinning:
29. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se teď hormony taky uklidnily, no ono to bude spíš tím že už je skoro květen :sweat_smile: :grinning: , ale musím říct že mě hrozně uklidňuje přístup Josefa, on se na toho prcka už normálně těší :dizzy_face: , sice to přímo neřekl ale já to na něm poznám :grinning: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,tak hlavně,aby vám to brzy vyšlo!!! :slight_smile:

Už nás těhule dlouho nepoplivaly,co? :grinning:
29. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no snad jo :slight_smile: , ale nehodlám to hrotit, prostě tomu dáme voln průběh, žádný sex jenom protože mám ovulaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,já to tak taky beru....akorát je rozdíl,že OVU nemám :sweat_smile: ..teda jsem neměla za celý rok,jakmile jsem vysadila clostil,tak minulý měsíc jsem ji asi měla :dizzy_face: ,bolelo mě břicho-jako pri OVU :grinning: ..a jak jsem byla na utz.ten minulý měsíc,jak jsem měla ty velký bolesti,tak Mudr.říkal,že cysty tam nevidí,že popraskaly,takže kašlu na nějakej clostil,po kterým mě ihned vyraší cysty a OVu stejně není....nechám to na přírodě a pokud do podzimu nic,tak pak půjdu k ségřinýmu Mudrovi :wink:
29. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky bych si měla konečně najít v Brně doktora, ale nějak se mi nechce :grinning:
29. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás klidně poplivu ...... :grinning:

Tak tdy pliv,pliv, pliv ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty jsi ji ještě nenašla? :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no mám asi 3 vytipované, na preventivní kontrolu bych měla jít až v srpnu, takže mě teď nic netlačí :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Když nemám problémy a preventivku máš až v srpnu, tak to je zatím dobré.
29. dub 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Peti, měla by jsi takhle flusat každý den :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem tady pořád relativně v klidu, ty tři měsíce co jsme se nesnažili, to byla úplná pohoda,jak píše Lenča, žádné hádky, všechno v pohodě a tenhle měsíc nám to taky vydrželo, Martin se akorát zeptal, kdy asi budou plodné dny, tak jsem mu řekla, asi tak od tehdy do tehdy a bylo...no ale příští měsíc, už si radši zajdu na utz, pro jistotu, jestli po clostilu nejsou nějaký cysty....
29. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Josef má docela přehled o tom kdy mám ovulaci :grinning: , hold počty mu jdou moc dobře :grinning: :grinning: :grinning:

Ale uklidnila jsem ho, že to nechci hrotit, prostě když bude chuť tak bude chuť :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už i zpátky z oběda. Dneska jsme měli řízky, ale nějak jsem si na něm ani nepochutnala.

Jani já na Tě budu klidně flusat každý den..... :grinning: :grinning: :grinning:

Marti tak to je Josef dobrej. Můj nad tímhle vůbec neuvažoval.
29. dub 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to víš když si musí dávat pozor on tak si to hlídá :grinning: :grinning: :grinning: , i když si fakt pozor dával až někdy do začátku dubna, nevěřil ani neplodným dnům :grinning: , až teď si dává bacha jenom kolem ovulace :grinning:
29. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je fakt .... :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem teď brouzdala po nettu a hledala nějaké pěkné a levné kočárky. Mám pocit, že se mi nějak nic nelíbí.
29. dub 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na kočárky dva favority, oba jsou do 10tisíc vč. autosedačky, moment hodím odkaz
29. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenů V-cross vypadá docela dobře.
29. dub 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, akorát nechápu co je hluboká korba a u obou mají že autosedačka je zvlášť...??? Já to nechápu :sweat_smile: :grinning: jo ale já chci rozhodně kočárek, kterej má ruční brzdu, kámoška říkala, že to je super záležitost :grinning:
29. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zase chtěla kočárek aby byl trošku větší. Kamarádka tak koupila super nádherný kočárek poslední model roku a za čtyři měsíce se ji mimčo do kočárku nedalo a kupovala novej.
29. dub 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já třeba kočárků vídám spoustu, ale skoro nic se mi nelíbí, teda kámoška má moc pěkný, ale ten už jsem v Kunštátě viděla u dvou maminek, takže to nic, leda jinou barvu, ale mě se teda strašně líbil v té černé, no a bratránek mají taky krásnej kočárek, ale stál skoro dvacítku :sweat_smile: no tak leda že by ho koupil dědeček, podle tradice :grinning:
29. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem říkala, že se musíme vejít do deseti tisíc i s autesedačkou. Víc peněz nedám. Budeme mít teďka ještě spoustu jiných vydajů. Musíme pořídit miminkovi skříň a spoustu jiných věciček a ještě taky musíme koupit konečně ten notbook.
29. dub 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co nechápeš na hluboké korbě :sweat_smile: :confused: , normál hluboký kočár. Autosedačku můžeš koupit a nemusíš :wink:

Peti tyhle dva patří k těm větším kočárkům :wink:

Sleduju diskuze o obou kočárcích už docela dlouho :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný, ale ty jsi psala, že ta autosedačka je u toho a ten kočárek mají napsaný, jako sportovní s hlubokou korbou, tak jestli chápu dobře, že hluboká korba je prostě to hluboký velký a sportovní je jako v polosedě...já se neumím vyjadřovat, tak občas píšu kraviny :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek