• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
V cross vychází na cca 9.500 s autosedačkou a dorjan na cca 9.700, jak kde, ale do 10 v pohodě :wink:
29. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem psala že obou jsou i s autosedačkou do 10tisíc, oni to mají vždycky nabídce bez autosedačky, tu objednáváš zvlášť, někdo kupuje jinou autosedačku :slight_smile:

Oni to tak píšou skoro všude, jako sportovní s korbou, máš to na obrázku, vždycky je hlavní fotka hluboký a vedle toho sporťák, ten jde dát do lehu taky :wink:
29. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, no to už je lepší, rovnou koupit stejnou tu autosedačku nebo ne? Jdou všechny přicvaknout na jakýkoliv kočárek?? Asi těžko, že?? ty jo,ty moje otázky :grinning: ale jinak jsou fakt pěkný a za super cenu...asi budeme mít stejný :grinning:
29. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych volila taky autosedačku stejnou s kočárkem. Už jsem to tak několikrát viděla a líbilo se mi to.
29. dub 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já chci sedačku stejnou, protože ji potřebuju dát na podvozek, autosedačka většinou sedí jenom na stejnou zančku kočárku, ale někteří kupují dražší a bytelnější autosedačky, jsou různé druhy uchycení v autě.

Nám bude teď stačit tahle a pak až bude prcek větší tak koupíme nějakou dražší :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi, akorát jak teď na ten kočárek koukám, tak si nejsem jistá jestli to není ten, co jsem psala, že ho zde mají už dvě maminy, no až potkám kámošku, tak na něj mrknu :grinning:
29. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty kočárky jsou teď tak podobné že to mnohdy ani nepoznáš co je to za značku :grinning: a barevných kombinací mají spoustu, hlavně ten v-cross, takže jsem klidná :grinning:
29. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to jo, no já si taky myslím, že stejně potom už dítě nedáš do vajíčka, tak koupíš pořádnou sedačku do auta, takže tu už na kočárek dávat nebudeš...hmm, to je fajn, až budu potřebovat poradit s kočárkem, vím kam se obrátit :grinning:
29. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně tak :wink:

Jj na mě se klidně obrať, já totiž vždycky všechno studuju dopředu, chci mít přehled než něco koupím :grinning:
29. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já to dělám bohužel přesně naopak. Jsem strašně zbrklá a nepřemýšlím, když nakupuji.
29. dub 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo barev měli spoustu, ale mě se nejvíc líbil ten černý...už slyším babičku, to je jak na pohřeb :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se líbí ty kombinace černá nebo šedá a nějaký vzor :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ten je pěkný.
29. dub 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo :dizzy_face: ještě by to chtělo to mimčo do něho :grinning:
29. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj ten mám taky v užším výběru :grinning:

Jako bude to boj, ten v-cross má tolik krásných variant, u dorjana se mi líbí jenom dvě varianty, u v-crossu tak 6 :grinning:
29. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to bude prča něco vybrat, jak se znám, tak budu celé těhu něco vybírat a nakonec vezmu to první co mi padne pod ruku :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ještě to omrknu v reálu a pak to taky nechám na mužíkovi ať si vybere barvu :slight_smile: , značka to doufám bude jedna z těch dvou :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ho taky ráda viděla někde na cestě, chtěla bych si ho omakat, ale na to je ještě čas, ale něčím se bavít musíme, my čekatelky , že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kdo je připraven není ohrožen :grinning: :grinning: :grinning:

Já musím mít přehled ať vím do čeho jdu :grinning:
29. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky musíme koupit notebook pro mě domů, do pokojíčku skříň atd atd, už pomalu sumíruju co budeme muset nakoupit :unamused:
29. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já se neustále dožaduju noťasu, ale můžu být ráda, že dostanu normální PC, i když kdo ví, kdy se u nás zjeví ten monitor :angry:
29. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já ho dostanu povinně aby neměla vykojený mozek :grinning: :grinning: :grinning: , říkal Josef
29. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to doma říkala taky a auto, abych mohla v případě demence odjet a dítě odevzdat do ruk babičkám :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se teď dohodli že s autem zatím počkáme, ale to hlavně protože Josef není nijak vázaný na to sedět 8hodin v kanclu a není problém když budu potřebovat odvézt :slight_smile: , takže časem se uvidí, přece jenom to není malá investice
29. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chcete poprskat,tak prskám.. prrrrrrrrsssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkk :grinning:
29. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tyhle dva kočárky mám vyhlídlý taky a jestli si ho vyberu,tak vám pak řeknu,jestli si ho máte koupit :wink: Jani kamoši mají casualplay s4,ten má ruční brzdu na rukojeti,ale ten bohužel do 10 tisíc nestál,takže budu brzdit po staru - patama :grinning:
29. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti pokud můžu poradit,tak zrovna ty nebudeš potřebovat větší kočárek,protože budeš mít zimní mimčo a další zimu ti můžu 100% garantovat,že do hlubokýho kočáru roční dítko nedostaneš ani heverem.Bude chtít vidět :wink: Já si myslím,že to naše mimčo tam do jara vydrží a pak pomaže do sporťáku :wink:
29. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co se týká počítání těch týdnů,tak je to tak jak to počítá koník.Např.já jsem dnes 17+6 tudíž končím 18 týden, zítra budu 18+0, takže začínám 19 týden :wink:
29. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek