• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani já jsem měla // 13 DPO :wink:
29. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile: :slight_smile:

Iny tak jsem to pochopila i já. Jen ségra to nechce nějak pochopit.
Jsem se dívala na ty nové fotečky v albíčku a musím říct, že Ti to tam moc sluší.
29. dub 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ten kočárek co jsme o něm mluvili, je ten co máš v albu, že jo?? Já pořád přemýšlela, kde jsem ho ještě viděla...kámoška teď sehnala Casualplay za osmičku ale není nový :slight_smile:
ale ten jsem na živo neviděla, já si ještě říkám, že než porodím, tak se kámoška toho svého bude chtít zbavit, tak uvidíme :grinning: :grinning: stejně asi budu chtít kočárky dva...jeden pro sebe a druhý buď jenom na zahradu, nebo bych ho nechala u našich nebo u tchýně a jenom převezu prcka a nazdar :grinning:
29. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a test 12DPO jsi dělala taky??? Mě by jenom zajímalo, jestli tam nebylo nic, nebo jak...bo vím, že Peťa jeden den řekla, že si dělala test a nic a druhý nebo třetí den dovalila i s čárama :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš právě dobrý, já se v tomhle na Martina spoléhat nemůžu, z práce si nemůže odjet když bych potřebovala a já sice teď auto mám, ale Martin ho chce prodat, takže bych chtěla už nějaké pořádné, nejlépe velké rodinné, ale včera si tchán liboval, jak se krásně jezdí v mém Oplíku, tak jsem mu říkala, ať mi koupí nové a lepší a že mu ho nechám, bo se mu rozbilo jeho Mondeo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,tak ať se zeptá na gyndě a tam jí ty počty potvrdí :wink: Jani já jsem testovala poprvé až 13 DPo a ten test je i v albu :wink: teď jsem se dívala na ten casual play a našla jsem nějaký v akci za necelých 22 tisíc - podvozek, hluboká,sporták a autosedačka a deštník zdarma :grinning:
29. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe...to je skoro zadarmo :grinning: :grinning: no nic, já už jsem to říkala jednou, kočár kupuje dědeček, tak těm dvěma řeknu, ať se složí :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já budu 13DPO až v pátek, tak testnu, radši podle teploty až v sobotu ráno :grinning:
29. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no za ty prachy,no nekup to..... :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já chci taky sponzory na kočárek :grinning: No mně stačí,že mi do toho nebude Jirka kecat, můžu si vybrat co chci,ale taky si to zaplatit :grinning:
29. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím, mi do toho Erik taky nebude moc mluvit. Stejně s ním budu hlavně jezdit já .... :wink:
29. dub 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti asi tak nějak :wink:
29. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já taky předpokládám, že u výběru kočárku se manžel zmůže na jediné, mě je to jedno :grinning:
29. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás může kecat akorát to barvy :grinning:
29. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že růžovou na kluka, fakt ne :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ani do barvy :grinning: Pak vám řeknu,jak to bylo ve skutečnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak my máme prakticky stejný vkus, takže černou a šedou mám odsouhlasenou dopředu :grinning:
29. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ani nevím jakou by měl můj představu o barvě kočárku......
Měla bych to nenápadně zjistit. Pokud vůbec nějakou představu má... :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hodila jsem nějaký kočárky do alba. na fotce se mi zdá docela dobrý i ten firkon :wink:
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ten vypadá pěkně. Jsem se teď na něj dívala a i cena je pěkná.
29. dub 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Firkon má jednu z největších hlubokých korb :wink:
29. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dívala jsem se a je o 4 cm delší než v-cross.
29. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten se mi fakt moc líbí.
29. dub 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediný co mi na něm vadí,je ta rukojeť.Zaprvé mi připadne taková ne moc pevná a za druhé ,když tam budu dávat mimčo,tak jestli nezavazí,je v takové divné poloze :unamused:
29. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbil firkon ale starší typ, tenhle novej mě moc neoslovil
29. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten starší typ jsem se dívala má jednoduší rukojeť. Ono je stejně nejlepší ten kočárek potom vidět na živo.
Ale mě se jinak líbí.
29. dub 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oba mají právě v Brně v krpoli na Vackove, takže se tam v červnu zajedu mrknout :wink:
29. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se s Julinkou gůlat na gajuč :grinning: papa
29. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj .... :slight_smile:
29. dub 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny páá

Tý jo květnovky už mají 3 mimina :confused: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek