Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
29. dub 2009
Jani já jsem měla // 13 DPO 😉
anag
29. dub 2009
Ahoj Iny .... 🙂 🙂

Iny tak jsem to pochopila i já. Jen ségra to nechce nějak pochopit.
Jsem se dívala na ty nové fotečky v albíčku a musím říct, že Ti to tam moc sluší.
janca.k
29. dub 2009
Iny ten kočárek co jsme o něm mluvili, je ten co máš v albu, že jo?? Já pořád přemýšlela, kde jsem ho ještě viděla...kámoška teď sehnala Casualplay za osmičku ale není nový 🙂
ale ten jsem na živo neviděla, já si ještě říkám, že než porodím, tak se kámoška toho svého bude chtít zbavit, tak uvidíme 😃 😃 stejně asi budu chtít kočárky dva...jeden pro sebe a druhý buď jenom na zahradu, nebo bych ho nechala u našich nebo u tchýně a jenom převezu prcka a nazdar 😃
janca.k
29. dub 2009
Iny a test 12DPO jsi dělala taky??? Mě by jenom zajímalo, jestli tam nebylo nic, nebo jak...bo vím, že Peťa jeden den řekla, že si dělala test a nic a druhý nebo třetí den dovalila i s čárama 😃 😃
janca.k
29. dub 2009
Marti to máš právě dobrý, já se v tomhle na Martina spoléhat nemůžu, z práce si nemůže odjet když bych potřebovala a já sice teď auto mám, ale Martin ho chce prodat, takže bych chtěla už nějaké pořádné, nejlépe velké rodinné, ale včera si tchán liboval, jak se krásně jezdí v mém Oplíku, tak jsem mu říkala, ať mi koupí nové a lepší a že mu ho nechám, bo se mu rozbilo jeho Mondeo 😃 😃 😃 😃
cervenec
29. dub 2009
Peti,tak ať se zeptá na gyndě a tam jí ty počty potvrdí 😉 Jani já jsem testovala poprvé až 13 DPo a ten test je i v albu 😉 teď jsem se dívala na ten casual play a našla jsem nějaký v akci za necelých 22 tisíc - podvozek, hluboká,sporták a autosedačka a deštník zdarma 😃
janca.k
29. dub 2009
ty voe...to je skoro zadarmo 😃 😃 no nic, já už jsem to říkala jednou, kočár kupuje dědeček, tak těm dvěma řeknu, ať se složí 😃 😃
janca.k
29. dub 2009
no tak já budu 13DPO až v pátek, tak testnu, radši podle teploty až v sobotu ráno 😃
anag
29. dub 2009
Jani no za ty prachy,no nekup to..... 😃 😃
cervenec
29. dub 2009
Jé já chci taky sponzory na kočárek 😃 No mně stačí,že mi do toho nebude Jirka kecat, můžu si vybrat co chci,ale taky si to zaplatit 😃
anag
29. dub 2009
No já si myslím, mi do toho Erik taky nebude moc mluvit. Stejně s ním budu hlavně jezdit já .... 😉
cervenec
29. dub 2009
Peti asi tak nějak 😉
janca.k
29. dub 2009
no tak já taky předpokládám, že u výběru kočárku se manžel zmůže na jediné, mě je to jedno 😃
macinek
29. dub 2009
U nás může kecat akorát to barvy 😃
janca.k
29. dub 2009
jako že růžovou na kluka, fakt ne 😃 😃
cervenec
29. dub 2009
u nás ani do barvy 😃 Pak vám řeknu,jak to bylo ve skutečnosti :-p
macinek
29. dub 2009
Jani no tak my máme prakticky stejný vkus, takže černou a šedou mám odsouhlasenou dopředu 😃
anag
29. dub 2009
Tak to já ani nevím jakou by měl můj představu o barvě kočárku......
Měla bych to nenápadně zjistit. Pokud vůbec nějakou představu má... 😃 😃
cervenec
29. dub 2009
Holky hodila jsem nějaký kočárky do alba. na fotce se mi zdá docela dobrý i ten firkon 😉
anag
29. dub 2009
Iny ten vypadá pěkně. Jsem se teď na něj dívala a i cena je pěkná.
macinek
29. dub 2009
Firkon má jednu z největších hlubokých korb 😉
cervenec
29. dub 2009
no dívala jsem se a je o 4 cm delší než v-cross.
anag
29. dub 2009
Holky ten se mi fakt moc líbí.
cervenec
29. dub 2009
Jediný co mi na něm vadí,je ta rukojeť.Zaprvé mi připadne taková ne moc pevná a za druhé ,když tam budu dávat mimčo,tak jestli nezavazí,je v takové divné poloze :-|
macinek
29. dub 2009
Mě se líbil firkon ale starší typ, tenhle novej mě moc neoslovil
anag
29. dub 2009
Ten starší typ jsem se dívala má jednoduší rukojeť. Ono je stejně nejlepší ten kočárek potom vidět na živo.
Ale mě se jinak líbí.
cervenec
29. dub 2009
Oba mají právě v Brně v krpoli na Vackove, takže se tam v červnu zajedu mrknout 😉
cervenec
29. dub 2009
Holky jdu se s Julinkou gůlat na gajuč 😃 papa
anag
29. dub 2009
Iny ahoj .... 🙂
macinek
29. dub 2009
Iny páá

Tý jo květnovky už mají 3 mimina =-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli