• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
:grinning: :grinning: Peti, no, tak manželovi koupíš druhou. :grinning: (Taky to mám ráda.)
30. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem říkala,že budu jíst jen zdravě ..... :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to je dobrý, kolegyně v práci prý teď taky baští čokošku o sto šest :grinning: před těhu ji nejedla, aby nebyla moc tlustá a teď říkala, že je to jedno :grinning:
30. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty teda jedeš :grinning:

Já mám poslední dobou taky pěknou žravku a pořád mám hlad :rolling_eyes:
30. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem hrozná. Já vím ....
Když já jsem ji neodolala ..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj, to jsou chutě, v pondělí nám napíšeš, že jsi zbodla celou sklenici okurků i s nálevem jako prd :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak hlásím,že na mě asi taky něco leze :unamused:
30. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ale graf vypadá krásně :wink:
30. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo Iny, asi si ho vytisknu a vylepím doma, bo tak úžasnej graf jsem ještě neměla :grinning: :grinning: ale sakriš, čekala jsem ty // no nic, třeba bude příští měsíc taky takhle pěknej :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a neleze na tebe náhodou manžel??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem věděla,že mám napsat,že na mě leze nemoc :grinning:
30. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, příště budeš chytřejší :grinning: :grinning: a co tě trápí??
30. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdete dneska na čarodky?
30. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ne. U nás se ani nic pořádného neděje.
30. dub 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás nějaká akce je, tak uvidím co muž na to, mě se teda moc nechce, radši bych zalezla do postele :grinning:
30. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já asi taky raději zalezu do postele. Včera jsem šla už v osm. Neviděla jsem ani ten hokej.
30. dub 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě o spaní moc nejde :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pobolívá mě v krku a rozjela se mi rýma.šplíchám si aspon vincentku :wink: Hlavně,že piju každý den actimel a jsu nachcípaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky na čarodky nic neděje,ale chci si aspoň opéct špekáček nad ohněm :wink: Marti v Hrušovanech jsou čarodky vyhlášený :wink: Ale nikdy jsem tam nebyla, mám radši klasickej táborák než řev rockových kapel :wink:
30. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se najíst, užijte si zítřejší volno :slight_smile: papa
30. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no tak kapely mě už podle názvu nějak nezaujaly :grinning: , má tam být sele a kouzelníci, zatím to vypadá spíš doma na postel :grinning:

Přece jenom už je skoro květen :grinning:
30. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my asi půjdeme do Rudky, každý rok je ohěň, bečka piva, víno si musím vzít svoje, ale aspoň budu pít kvalitní a ne nějakej hnus z krabice, že...ale Martínek je nějakej marodnej, tak nevím jak to večer dopadne, taky možná budeme sedět doma na zadku, krom toho já jedu zítra do Brna už kolem půl deváté a Mates potřebuje dělat venku a po obědě jede do práce...
30. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si upravila profil na SNŽ :sunglasses: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem dělala velkej úklid kanceláře. Říkala jsem si, že kdyby náhodou jsem musela zůstat zničeho nic doma ať tu po mě nezůstane čurbes.
30. dub 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se pěkně. Pááááááááá
30. dub 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, tak člověk tu dva dny není a pak se z toho může zbláznit. Ale je hotovo a tři dny volna před náma. :slight_smile: Vůbec jsem nestíhala se za váma stavit. Tak se mějte moc pěkně, pozor na ohně a v pondělí ahojte.
:slight_smile:
30. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jenom nám posouvám diskuzi,ať ji nehledáme někde na konci...já byla dneska v Brně, dělala jsem nákup v Obi a něco málo v Tesco, tak jdu přesazovat kvítka....včera super večer, ale dvakrát sprchlo, naštěstí ne moc, tak to nebylo tak hrozný...holky ale měla jsem pěknou makačku najít rozvetlou třešeň :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si tady povídám jenom já jo??!! :grinning: :grinning:
tak zase jdu...musím dneska uklízet a strašně se mi nechce :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojek...Jani,co ty?testila jsi??jsou tam//,ze jo??!!:wink:
3. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky,
zase na vás po dlouhé době nakukuji a vidím, že jsou tu i nějaké změny....
marti - přeji ti, aby to SNŽ tam nebylo moc dlouho, ale brzy ho vystřídal nápis že jsi v nějakém týdnu... :wink:
Janča - koukám, že u vás už testuje snažení. Tak co, našla jsi tam dvě, krásné tlustice? :wink:
Evi - tebe jsem tady taky dost dlouho neviděla....jak se daří?
Peti - jak to vzala rodina? a co hlavně tvoje sestra - ta musela být radostí bez sebe, když zjistila, že jste téměř zároveň počaly....:slight_smile:
Katy - u tebe jsem viděla, že jsi musela být i chvilku v nemocnici - tož doufám, že je vše naprosto ok a že se máš ty i prdýsek dobře.
Iny - co nevolnosti? Už to polevilo?
Zdenča - co nová prácička? Jsi ještě pořád v DD?

Tak jsem na vás vychrlila spoustu otázek....:grinning:. to je tak, když sem nechodím tak často...musím se polepšit.
No u mě žádná velká změna není, o mimi se ještě nesnažíme, takže ani nemám upravený profil. Když mi v květnu dopadnou dobře testy skrz krev, tak do toho můžeme vlítnout, tak uvidíme... :wink: :wink: :wink: Vypadá to hodně slibně, výsledky se mi o hodně zlepšily, takže se asi blízká na lepší časy.
3. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek