• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No ty podložky jsou pogumovaný takže se kloužou,takže radši tam pak přidejte nějaký zábradlíčko :grinning: :wink: Teď jsem procházela téma extrémní nedonošenci a je mi z toho akorát blbě :confounded: no žádný růžový vyhlídky to nejsou :frowning2:
30. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto mi jako nejlepší varianta přišel ten pult, brácha ztluče pár desek a hotovo :grinning: anebo by se dal použít šuplík do skříně, má prakticky stejné rozměry jako ty pulty :grinning:

No hold všechno ukáže až čas :frowning2:
30. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už se pro dnešek loučím. Máme oslavu v práci, kolegyně má padesát, tak jdu už na lepší. Přeji pěkný víkend... :slight_smile:
30. led 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teda ty se máš :slight_smile: , tak hezkou oslavu

Já bych šla spát :pensive:
30. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: peti to je život :grinning: Tak krásný víkend.Papa :slight_smile:
30. led 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem po obědě,tak usínací fázi mám před sebou :grinning:
30. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si asi půjdu uvařit půl litr zeleného čaje a snad mě to probere :grinning: , doufám že se za víkend dám dokupy :pensive:
30. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty to máš načtený :sweat_smile:, teď jsem četla diskuti ohledně nároku na mateřskou.Za dva roky musíš mít 270 dnů po který platíš nemocenský pojištění,jinak nemáš nárok na MD.Netušíš jestli jsou to pracovní nebo kalendářní dny? Kuji :wink:
30. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to dobrý,jsem si teď spočítala jen pracovní dny a mám jich zatím 320,takže je to ok :grinning: :wink:
30. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš jak jsi šikovná :grinning: , tohle načtený zatím nemám, protože se pořád něco mění, takže budu studovat až to bude aktuální :grinning:

Jinak včera ještě Josef říkal šéfovi že až budu těhotná, pokud bude v práci pořád takový stres tak ať počítá s tím že půjdu na nemocenskou, že sice budeme mt víc peněz ale že zdraví moje a dítěte je mu přednější :dizzy_face:
30. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti však ty můžeš dělat nabídky i z domu,tak kdyby ti šéf platil rozdíl mezi neschopenkou a platem,tak bude pohodička :wink:
30. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si vzpoměla,jak mi včera zase vynechal mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přišla jsem domu a říkám J,že udělám omeletu s olivama a sýrem a on,že mám udělat topinky,že je tam starej chleba.Tak jsem vytáhla ten chleba z ledničky, nakrájela ho a začala smažit. přitom jsem začala uklízet na lince a hádej co mi tam zbylo :sweat_smile: Ten chleba.Já jsem ty topinky udělala z čerstvýho :angry: Jsem myslela,že se picnu :grinning:
30. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můžu tě uklidit že u nás doma to vypadá poslední dobou podobně, jak toho máme oba v práci moc tak jsme sklerozy oba :grinning:
30. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,ale moc mě to neuklidnilo :grinning: Jo a musím se pochlubit,už vyhrávám ve fotbálku :grinning: jsem den ode dne lepší,za chvilku se mnou nebude chtít hrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba v úterý si Josef zapomněl doma nootebok a zjistil to až v Brně před kanclem, takže se vracel :grinning: a každý den ráno než vyjedeme se ho ptá na každou věc jestli má, zatím každý den něco zapomněl :grinning:
30. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti možná je těhotnej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nad tím už jsem taky uvažovala :grinning:

Zrovna dneska ráno ještě doma mi říkal že mu mám během dne poslat smsku co všechno má naložit do auta odpoledne, pak jsme seděli u mě v práci a já mu říkám, co jsem mu to měla připomenout, protože jsem si nemohla vzpomenout a on si nemohl vzpomenout že něco ráno chtěl :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to od J taky dostávám úkoly typu:připoměň mi to a to a já si jen pamatuju,že jsem mu měla něco připomenout :grinning:
30. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si to prakticky vždycky pamatuju, ale teď jsem fakt vypatlaná a hrozně mě to štve :angry:
30. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě padla úplně šílená únava :pensive: Asi usnu.......
30. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si jdu vařit zelený sypaný čaj a uvařila jsem si pytlíkový roibos :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě perlička, v pondělí ráno si v práci nachystám do jednoho hrnku pytlík s čajem a do druhého kafe, jako obvykle, voda vřela a já místo toho abych to zalila jsem si ty hrnky odnesla ke stolu a až když jsem to položila tak jsem si uvědomila že to nemám zalité :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celá já :grinning:
30. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala na cestovní postýlky a asi jí pak pořídíme, jednak by mohla být v obyváku a v pozdějším věku nahradí ohrádku na hraní a taky když pojedeme k rodičům tak ji vezmeme sebou aby prcek nemusel spát s náma v posteli :slight_smile:
30. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už konečně pádím z práce, dnes to bylo nekonečný :confounded: Večer jdeme na zvěřinový speciality,tak si hned po příchodu dom lehnu na gauč,abych tam neusla.Přeju krásný víkend.papa :slight_smile:
30. led 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě hodinu, už toho mám plný brejle :confounded:

tak hezký víkend

páá
30. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem doma, konečně :dizzy_face: jsem zmrzlá jak sobolí hovínko a dnes mě nikdo nikam nedostane...Martina jsem zavezla na schůzi a sedím doma...akorát jsem se smála, dneska jsem asi po třech měsících jela svým autem a říkala jsem Martinovi, že už ani nevím, jak se v něm jezdí. No ale po cestě začali hrát písničku od Michala Hrůzy Bílá velryba, tak jsem zamáčkla slzu v oku...hrála se na pohřbu mého kamaráda...v neděli je to rok , co umřel :pensive:
30. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdaaar, babizny.... :angry:
30. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáááááááááááááááár...zase jenom my dvě :grinning: :grinning: :grinning:

co ten ksicht???
30. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty už jsi jako já :grinning: :grinning:

Jak jsi to napsala? Hodíš ksicht a zmizneš :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek