• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj ženy, já jsem vám vlastně ani nenapsala, jak dopadlo moje včerejší testování...NIC...mrcha taky nikde, teplota nahoře a nic...tak nevím, buď budu jedna z těch, co mají pozitvní test až týden po vynechání, nebo se mrcha loudá za rohem a dorazí později...příznaky nemám ani na jedno ani na druhé :grinning: :grinning: tak uvidíme zase zítra...

Vladi a co u vás?Kdy budeš mít ty výsledky?? A holky, jak Vlaďka, tak Evča, měly by jste se polepšit a chodit za námi častěji :wink:
Já jsem chtěla dneska vyrazit na kole, ale měla jsem milou návštěvu, dojela Krejculka s Davídkem, tak jsem nakonec nikam nejela, jdu vytáhnout dneska už pátou pračku a šestou dám vyprat...včera jsem dělala pořádek v oblečení, půlku jsem vyházela a tu druhou teď peru :grinning: :grinning: Martin dojede z práce asi kolem půlnoci, tak budu večer u telky žehlit :confounded:
3. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak ženy bacha, změna...zrovna mě doooooooooooost začalo bolet břicho, takže mrcha už se asi chystá za dveřma :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
3. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to ale vypadá slibně....když ti teplota krásně drží a MS nikde. Tak třeba se zadařilo - každopádně bych ti to moc přála. Však jsi taky byla na řadě, takže teď v květnu je na řadě Marťa.....
Pro výsledky krve si jedu do Brna 22.5, tak snad to bude dobrý. Už posledně jak jsem tam byla (konec března) to bylo v mém případě téměř dokonalé, takže snad už to tak zůstane. A když nebude, tak stejně do toho mám jít a budu prostě akorát víc hlídaná než ostatní těhule.

vidím, že jsi stejná "úchylačka" na to prádlo jako já. Já vždy vyhážu všechno ze skříní, proberu to a co se mi nehodí, dávám bokem a zbytek peru....pak nadávám, že musím neustále žehlit a žehlit než to zase dám do skříní. Letos jsem se k tomu ještě nedostala, mám zrovna zkouškové období, takže jsem lehce ve skluzu :rolling_eyes:

Slibuji, že se polepším a budu sem nakukovat častěji... :wink:
Jsem zvědavá, kdy nám oznámíš tu novinku o // na testíku :sunglasses: Doufám, že brzy.

Utíkám se učit. papapapa
3. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Vladi takové krásné počasí a ty se mučíš učením...to by se mi teda nechtělo...no já jsem sama zvědavá, co se z toho vyklube, no uvidíme...buď to klaplo nebo to klapne příště...necháme to koňovi... :grinning:

To je fajn, že už minule to bylo skoro dokonalý a je to fakt, i kdyby byl nějaký problém, tak si tě budou víc hlídat a všechno dobře dopadne...
No s tím úklidem skříní jsem to strašně dlouho odkládala a Martin tento týden, jezdí strašně pozdě z práce a vlastně byl v práci i v pátek a včera, tak jsem si říkala, že udělám, co zbytek roku odkládám, takže jsem všechno vyházela a to co bylo ve skříni dlouho, tak letělo rovnou do pračky, dneska jsem takhle probrala ještě povlečení a ručníky a to budu prát teda až v týdnu, bo to co jsem pověsila teď už mi asi do večera neuschne, ale kravka jsem dala ještě jednu pračku a ta se mi bude aspoň ještě hodinu prát...

Tak se pěkně uč a zase brzo dojdi...nebo pošli aspoň email, jak se máš a co nového, když už se málo dostaneš sem :wink: pa
3. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno .... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dívala jsem se na ten Tvůj graf a vypadá moc dobře ..... :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ženy :slight_smile:

Jani teda já jsem na tebe tak zvědavá :dizzy_face:

Jo a debordelizaci skříně chci udělat dneska :unamused:
4. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:
Jak to, že dneska tak brzy?
4. kvě 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josef vyrážel ráno do Ostravy a mě už se nechtělo spát tak jsem se svezla s ním, stejně toho potřebuju v práci udělat co nejvíc když si chci vzít ve čtvrtek volno :slight_smile:
4. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty budeš zase sama doma?
4. kvě 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti néé, dneska tam jel jenom na nějaké jednání :slight_smile:

A jak dopadl první máj???

Já jsem teda měla zajímavý čtvrtek, šla jsem na vlak, pršelo, takže jsem ještě lehce zmokla, už hlásili že vlak přijede a pak nic, naskakovalo spoždění a nakonec vlaky nejely vůbec, protože v Židenicích uhodili 3 blesky do drátů a vlaky začaly jezdit až o půl 9 večer, naštěstí byl Josef z Ostravy, takže mě naložil kolem 6 na nádraží :slight_smile:

Pak jsme si dali doma večeři a mě začalo pekelně bolet břicho, teda spíš pravá strana podbřišku, noc stála za prd, skoro jsem se nevyspala, už jsem uvažovala o pohotovosti, ale nakonec jsem to nad ránem zaspala, celý pátek mi taky nebylo moc dobře, ale naštěstí už se to lepšilo, takže místo vášnivého přivítání, jsem doma skučela :frowning2:
4. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti u nás první máj, tak nic moc. Manžel nebyl pomalu vůbec doma. Chystal z vinařema místní výstavu vína, tak přišel domů v deset večer.
Ale pusu jsem dostala, tak snad neuschnu..... :grinning:

Teď už Tě to břicho nebolí vůbec?
4. kvě 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od sobotu už mě nebolí, musela jsem sníst něco špatného, mám poslední dobou nějaký rozhozený žaludek :unamused:

My jsme se taky vypravili na malou procházku a teda jediné co kvetlo byl šeřík :grinning:
4. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dostala pusu pod šeříkem .... :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo šeříky to zachránily :grinning:
4. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a asi u nás na ulici opět spoutneme v popularitě :grinning: , uvažujeme totiž že koupíme už hotový trávník, který se pokládá jako koberec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to určitě...... :grinning: :grinning:
U nás v Bilovicích jsem to taky u někoho už viděla.
4. kvě 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna hledám info na netu, ale zase to není až tak drahé, my by jsme si to položili sami a trávník stojí 195,-/m2, což zase není až tak hrozné a hlavně je to hned :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky...tak graf vypadal skvěle jenom do dneška :grinning: ale mrcha se ještě nerozjela, ale čekám, že dorazí¨ :rolling_eyes:

já se líbala pod hruškou...ale taky už skoro nekvetla, jedinou třešeň co jsme měli na zahradě Martin zkácel a jiný rozkvetlý strom jsme v sobotu ve čtvrt na jednu ráno nenašli :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

teda to je škoda :frowning2: , no tak snad se zadří příští měsíc a budeme těhulit spolu :dizzy_face:

Tak jsem našla trávníkové koberce za 130/m2 a je to kousek od Brna :dizzy_face: , jupí, takže začátkem června budeme mít komplet hotovou zahradu :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to mě mrzí..... :frowning2:
Snad tedy příště. Ale aspoň se Ti tak teplota pěkně upravila.
4. kvě 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak po delsi dobe sem zase nakukuji :slight_smile:
Preji kraaasny den vsem!
4. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Napisu vam svoji STORY od doktora... musite si ale chvilinku pockat, to bude na delsi dobu nez to napisu...
Takze moje kontrola po propusteni z nemocnice u meho gyn.dr - rozhovor:
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..
4. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dr: Jak se citite
Ja: Dobre, deloha mi porad sem tam tvrdne, ale citim se dobre
Dr: toho si nevsimejte, to je normalni, ze tvrdne. Delejte co jste driv delala, jestli pracujete bezte do prace, nijak se neomezujte. Jestli to ma byt zdrave tehotenstvi, tak to donosite, jestli ne tak ne.
A to magnesium berete:
Ja: Ano, 3xdenne jak mi to predepsali v nemocnici
Dr: To je zbytecne, berte to jednou az dvakrat denne, to staci. Tak bezte si lehnout udelame UTZ.
.
.
.
UTZ trval max 30 vterin!!
Dr: miminko zije
.
.
Dr: Kdy ze to mate ten termin?
Ja: Zari
Dr: Tak to sedi. Pokud nebudete mit nejaky problem, tak kontrola za 3 tydny jako vzdy. Nashledanou
Ja: Nashledanou

Jo a jeste mi udelal poznamku do tehu knizky neco o UTZ na VVV, ze byl proveden. To byl asi ten rychly UTZ! No bes des! Brada mi spadla az na zem po tom co jsem vysla z ordinace. Takove chovani bych necekala k nekomu kdo ma rizikove tehu a zvlast v dnesni dobe!!!
Podotykam, ze jsu 20tt kdy se dela UTZ na VVV-vrozene vyvojove vady a on se o tom ani nezminil. Kdybych nebyla chytra z internetu, tak ani nevim co mi do prukazky napsal!!!!

Nastesti svagr od znameho nasich dela primare v nemocnici na Oblinem trhu a ten nabidl, ze se me prevezme do sve pece pokud budu chtit, hned me objednal na geneticky a kardio UTZ. No proste uplne jiny pristup.
autor
Ahoj Zdeni. Dnes mas volno?
Katko, to ti rekl Kocka???? :confused:
4. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam..:slight_smile: Jak se mas?
4. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky do jake hliny mam zasadit balkonove rajcata?
Vcera jsme byli na vylete ve Vezkach a nakoupili jsme si rajcatka jak na balkon, tak na zahradku. Ja chtela jen 4 sazenice, ale Fero chtel 8 sazenic! Takze jakmile zacnou rajcata dorit, srdecne vas zvu na sber, protoze nevim kdo to bude jist, to bude rajcat a rajcat :grinning: :grinning: :grinning:

Asi se budu muset naucit zavarocat a budeme delat leco, to mi mooooc radi!
4. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek