• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni nechtela jsem ho zverejnovat, ale ano to mi rekl prave zmineny Dr.
Mazec, co!
4. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak to cumim.... :pensive:
4. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja mam rajcata v hline pro pokojove rostliny... :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc ho nezverejnit? Jen at si ostatni udelaji obrazek...
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a jak velke mas ty sazenicky? Ja jsem si teda koupila pytlik se seminky, vysela to a budu asi o vikendu presazovat, ale mam je teprve tak do 5-10 cm vysoke... Jeste to hodim zvlast do kelimku a az zesili, presadim to do truhliku za okno..:slight_smile:

Mam nasazene ty cherry rajcatka... :wink:
4. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to tedy čumím ..... :unamused:
To je strašný přístup. Pan doktor nebyl možná nějak naladěn. Nebo on je takový vždycky?
4. kvě 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Katu doktor fakt zralý na tečku :angry:

Já tohle fakt nesnáším, jednou mě takhle odpálkovala moje normální doktorka a já jsem z toho byla vyhukaná protože jsem fakt nečekala že se budu muset obhajovat že mě fakt jako bolí v krku :angry: , jsem si připadala jak simulant :frowning2:
4. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jani tak příště už to klapne :slight_smile: Katu,tak to je něco :fearful: To je fakt magor :angry: Vladi už je to docela ok, mám svoje chvilky,ale už žiju :grinning: :wink:
4. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Katy, tak to taky čumím...a to je nějaký mladší dr. nebo starší?? Ale to je docela mazec...miminko žije...no tak to je boží, fakt ...

Já měla nakopanou na rajčata hlínu na zahradě, ale letos je budu sázet do hlíny na pokojovky, bo mi zbyla, ale dá se koupit i hlína do truhlíků na ven, tu mám někde taky :grinning:
4. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme na pěstování rajčat, paprik a okurek jako moje rodiče tak tchánovce :grinning: :sunglasses:
4. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nápodobně..... :grinning: :grinning:

Někdy mi ale vadí, že si nemáme záhonek ani balkón.
4. kvě 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dekuji za rady :slight_smile: Nejak se s tim poperu.

Zdenci my mame jak cherry rajcatka, tak rybizove a ruzne... mame celkem 10 druhu. 2x ty balkonove a 8x na zahradku :grinning: Potom vam reknu co z toho vyrostlo.
Jo a jak jsou zasenicky velke, co ja vim.. tak 15-20 cm, jak ktera odruda :wink:
4. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Dr. je starsi, snad uz k 60-tce.. Jsem se potom dozvedela, ze on je dobry.. jen do chvile nez prijde prvni problem!
4. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to se rika o temer kazdem doktorovi....

Bud klidna, mimi prece zije..... /to je ironie k panu dochtorovi/... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám na gyndu dnes,jen čekám na auto.Jako vždycky,když ho potřebuju ,tak ho sbalí tchán :angry: Nevím proč,ale zrovna dnes jsem z té prohlídky nervozní a jak na potvoru furt nejede :unamused:
4. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni :slight_smile:
A doslova, mimi zije a dava to pekne najevo. Hlavne vecer!!! To bude asi fotbalista, jinak to nevidim ;)
4. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a co ty, jeste zadne simrani v brisku?
4. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy..:slight_smile:

To je dobre... Pak te bude stvat jinak.. Zejmena za 12-19 let... :grinning:
4. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, jsi na tom podobne. Prvni kontroly u Dr byly v pohode, tedy ja jsem byla v pohode. Ale ted, cim je tehu pokrocilejsi, tim mam pred kontrolou zvlastnejsi pocit.
4. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jdu dneska po obědě taky na gyndu.......
4. kvě 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu právě,že furt nic.Možná proto jsem nervozní :unamused: Asi máme lenocha.Po mně :grinning: Navíc mívám debilní sny a to mi teda na klidu nepřidává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se toho ctvrtku snad asi ani nedockam. Mooooc se tesim! Hlavne doufam, ze bude prcek ukazkove lezet s nozickama od sebe :grinning:
4. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já pořád přemýšlím jestli si to mám potom nechat říct co to bude nebo ne......
4. kvě 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, jestli se porad hybes a neco delas, tak je tezke to poznat. Ja jsem to zacala ozorovat jen diky tomu, ze jsem musela porad lezet a vzdy kdyz jsem ucitila neco v brise a nasledne mi ztvrdla deloha, tak jsem vedela, ze je to ono. Jinak bych tapala a nevedela..

Asi mate lenocha, tipuju to na holcicku :wink:

Holky nebudeme uzavirat nejake sazky? :wink:
4. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem byla vždycky trochu nervozní,ale co dnes vyvádím :sweat_smile: Peti,tak to budem na koze skoro online :grinning:
4. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka holka, Inka kluk...
4. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti u nas to bylo jasne. Uz i kvuli vyberu kocarku.
Preci jen je ten kocarek na nejakou dobu a chceme mit pekny, takovy at se nam libi.. a ne kazdy muze mit kluk nebo holka.
A hlavne v dnesni dobe, kdy je moznost vnakupovani vecicek a vsechno dopredu, ja bych to nevydrzela. A nvic cekat co dostaneme za hruzy od rodiny v neutralni barve :wink: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja si u nas myslim KLUK a u Inky HOLKA :grinning: Presne obracene :grinning:
já jdu na velký utz 20.5. a už teď si říkám,že jestli nebude moct Jirka jet se mnou,tak teda nevím,jak to vydržím nenechat si to říct.Musíme mít rozumný mimčo s nohama u sebe :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek