• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny .... :grinning: :grinning:
Katy dobrej nápad. Budeme tipovat komu se co narodí. Já si myslím, že budeme mít chlapečka, ale nevím proč..... :grinning:
4. kvě 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu 20.5. taky na ultrazvuk. Jsem objednaná do Brna.
4. kvě 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci holku a i to tak vnitřně cítím.a co vím,tak většinou to ty maminy tak nějak cítí :wink: Ale ruku do ohně za to nedám :grinning: Kamoška je teď v 27 týdnu a prcek se jim pořád neukázal a v pátek už koupili kočárek, tyrkysově modrý concord.Je přesvědčená ,že bude mít kluka od první chvíle :wink: Tak jsem zvědavá jestli jim to výjde :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my dvě to teda máme sladěný,teda datumem.Já jdu do Břeclavi :wink:
4. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženy...já si myslím tohle...Inka - kluk, Peťa a Katka- holka :grinning: tak a jsem zvědavá :grinning: :grinning:

já jsem taky vždycky říkala, že budeme mít překvápko, ale asi si to taky nechám říct, přeci jenom kluka v růžových dupačkách bych nechtěla :grinning: :grinning: ale je fakt, že znám asi 3 maminy, kterým řekly co to bude a bylo to přesně naopak... :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kočárek chci stejně neutrální,líbí se mi i červený,ale kluk v červené?
4. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne je to fuk, co to bude... Ani nevim, co bych chtela vic... Asi dvojcata cholku a kuka... :grinning:
4. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cervenec: Znam maminy, co mely kluka v cervenem kocare a moc to tem klukum sluselo... :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám kámošku ta je teď v 15tt a taky si to chtějí nechat říct, my už teda s holkama říkáme mimču Emička, ale jestli to bude Milda, tak nás trefí, všechny jsme přesvědčené, že to bude holka, a i ta těhule chce holku, protože se ji nelíbí jméno Milan :grinning: :grinning: a taky jsem říkala, že musí svým rodičům konečnš porodit holčičku, bo mají už dva vnuky a její ségra čeká třetí a chce třetího kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechápu :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to tedy máme .... :slight_smile:

No myslím si to nakonec nechám taky říct. Je fakt, že si člověk může všechno pěkně sladit.
4. kvě 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, máme stejný nápady...já bych taky chtěla dvojky a za pár let třetí :grinning:
4. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já stejně spoustu oblečení zdědím,brácha má kluky a ségra holku,takže je to šumafuk :grinning: A když chodí rodina do kůta,tak už ví co to je ,tak přinesou růžový nebo modrý věci :wink:
4. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já si taky myslím,že červená se hodí i pro kluka,už slyším ty babky na dědině: A jak se jmenuje holčička? :grinning:
4. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a Jani: Laskavě přehodnoťte ty svoje tipy,protože my budeme mít holku :grinning: :wink: Julinka je už zažitá,jestli to bude kluk,tak se bude snad chudáček jmenovat taky Julinka :grinning:
4. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jdeme do cerneho kocarku at je to kluk nebo holka :grinning:

Iny a kluk v cervene uplne v pohode. Cervena je i pro kluka.
4. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si to myslim prave naopak Iny. Ja kluk a ty s Petou holka :wink:
4. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni znas Gabinu Huskovou, nebo Irenu Pinterovou? Rika ti to neco ty jmena?
4. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to máš pravdu, kámoška má holčičku ale starší dítko mají kluka a taky říkala, že doma třeba malou obleče do staršího oblečení po Radimkovi a jednou takhle vyběhla do obchodu a sousedka se ji taky ptala...já myslela, že se vám narodila holčička a vy máte kluka...bylo to minulý týden, venku vedro, malá neměla čepici, ale má píchlé naušničky a docela velké :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenu jo, Gabinu nevim...
4. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak strasne si prejes Julii, ze to bude Jiri... :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jestli budeme mit kluka, tak toho moc nepodedim. Jedna segra ma 3 holky a druha holku a kluka ktery uz bude mit 6 let, takze kdo vi kolik toho po nem ma :sunglasses: :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Katu,tak vy to ani nepotřebujete vědět :grinning: potřebuju někoho,kdo mě bude v tomto rozhodnutí přesvědčovat a vy jste všichni zvědavý :grinning: :wink: Zatím mě utvrzují všichni,protože segra,švagrová ani sestřenka si to říct nenechaly a prý je to úžasný :wink: Sestřenky jsem se ptala( má chlapečka a hrozně chtěla holčičkuale od začátku byla přesvědčená,že to bude kluk),jestli by si to zpětně nechala říct a říkala,že ne:wink:Uvažovala jsem,že si to necháme říct jen pro sebe,ale Jirka by to asi vykecal :sweat_smile:(zvlášť kdyby to byl kluk) a navíc,když by viděli jaký věci nakupuju,tak by to bylo stejně jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tak obe dve jsou tehule! Byla jsem docela prekvapena :grinning: A navic Gabina ma termin 5.9. a Irena 10.9. :grinning:
4. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irena je tehotna??? Boze... Ta ma aspon 35 let... I vic bych rekla... :confused: :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabinu znam od videni... Z tech fotek mi prijde jako lesbicka..
4. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja jsem roky rokouci byla presvedcena, ze to nebudu chtit vedet, ale jakmile jsem nasla na testu //, tak se muj ceozivotni nazor zmenil :slight_smile:
Preci jen vedet kdo se v brisku schovava, mluvi na neho jmenem, s laskou mu chystat vecicky, kupovat do postylky ty decky a bocni panely krasne sladene.. a vsechno... ja to vidim jako krasnou vec.
Nedokazu si ted nejak predstavit, ze by jsem se to nemeli dozvedet a ja jsem celou dobu byla presvedcena o klukovi, tajne v to doufala a verim ze i tajne koupila treba modre vecicky nejake... a pak se narodila holka. Urcite by to bylo malinke zklamani. Byla by to samozrejme i obrovska radost, hlavne ze to mam za sebou :grinning: Ale kdyz je clovek pevne vnitrne o necem presvedceny a potom prijde opak, je to i urcite zklamani.
4. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Jirik to nebude,vůbec nemáme jméno na kluka,Jirka do mě včera v posteli hučel,že už si to musíme ujasnit :grinning: Jenže on má hroznej vkus, víte co řekl za jméno?Prý Toník!!!Jsem z té hrůzy nemohla usnout :grinning: Ale já ho stejně přehlasuju,na julinku si taky zvykl :grinning:
4. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni presne tak, tak ma snad uz i 36. :wink:
A Gabina to ma s nejaky Andresicem ci kym.
4. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andresice znam.. Od videni..:slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek