• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Musim jit, mejte se...

A Iny, nemela bys po te Julci tak strasne touzit... Jsou to ocekavani, ktera se nemusi splnit... Dite tim zatizis a mohla bys byt zklamana...
4. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já jsem právě byla taky přesvědčená,že to nebudu chtít vědět,kdyby to chtěl Jirka vědět,tak vím,že by jsme si to říct nechali,ale takhle mě drží na uzdě :wink: holky už mám auto,tak fičím,pak se ukážu.papa
autor
Iny, ale na druhou stranu segra co ma 3 holky si to nenechala rict u zadneho. Ta je zastancem prekvapeni
:wink:
autor
Zdeni, Iny, mejte se krasne holky.

A Iny ty potom prijd a poreferuj nam jak jsi dopadla a jak je Julinka velka a sikovna a co predvadela v brisku :wink:
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jdu vyhlizet Feria s obedem, uz jsu hladna jako vlk! :sunglasses:
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím netipuju protože nevím :grinning:

Tak dovolenou na čtvrtek mám domluvenou, takže už se těším až se budeme rochnit v teplé vodě :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Marťa jede fuč...ta se má :frowning2: já bych jel taky ...
4. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani potřebuji poradit. Doktorka mi předpsala DALACIN 2% . Mám totiž bílý krémový výtok. Nemůže to ublížit miminku?
4. kvě 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam psané v příbalovém letáku, že v prvních 3 měsích těhotenství musí být zvlášť závažné důvody pro uživání .... :frowning2:
4. kvě 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tě vezmem do kufru chceš :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neexistuje něco na přírodní bázy?
4. kvě 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak si představte, že jsem té doktorce volala a ona mi tedy řekla, že to nemám užívat a že mám počkat do druhém trimestru. Tak nevím jestli je ten výtok nebezpečný nebo ne.
Její přístup mě tedy dneska šokoval..... :angry:
4. kvě 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti další doktorka zralá na přes držku :angry:

Tý vole to jsou nějaké erupce na slunci nebo co :angry: , já se úplně bojím vybírat si toho nového doktora :unamused:
4. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem z toho úplně nešťastná. Nevím co mám dělat. Snad to nebude nic vážného. Někde jsem na netu vyčetla, že pokud je ten výtok bez zápachu a nesvědí, tak je to běžný v těhotenství, tak se tím teď utěšuju...... :frowning2:
4. kvě 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to se teda nebojím,že bych touhou po holčičce zatížila případnýho chlapečka :wink: Budu ho zbožňovat at to bude co to bude :wink: A přeci jen je to první dítko,takže to nemá smysl hrotit :wink:
4. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jsme v pořádku, testy z 16 týdne jsou všechny ok, jen musím brát až do konce těhu 2 x denně železo a opět mám nějakou mykozu,takže jsem šla z lékarny jak důchodce :grinning: Jinak dr utz nedělal,takže jak jsme velicí se dozvím až 20.5. v Bv.Ale jinak u mýho dr žádný erupce na slunci nebyli,jsem si stěžovala,že furt necítím pohyby,tak mě i se sestřičkou uklidňovali,že mám čas a že někdo to holt cítí v 18 a někdo ve 20 týdnu :wink: A přibrala jsem za 3 týdny 1,5kg :unamused:Jsem to čekala,protože od té doby,co je mi dobře,tak jsem začala víc jist a taky mě zase začala honit mlsná.dr říkal,že to on má taky a navíc není těhotnej :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti takový výtok jsem měla od začátku, ale teď už je to mykoza a už jsem byla 2 x léčená :unamused: prý je nebezpečný to neléčit,že by se to jaksi mohlo přenést na miminko :wink:
4. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a léčil Tě doktor nějak v tom začátku?
4. kvě 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to je fajn, že máš jinak všechno v pořádku. Mě doktorka dělala i ultrazvuk ve středu mi pošle fotečky emailem. Potom je dám hned do albíčka. Mimčo jinak vypadá dobře. Už byly vidět nožičky i ručičky a máme něco přes dva centimetry....
4. kvě 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ne, za začátku to k tomu těhu patří,ale to je na dr,aby posoudil co je to za výtok :sweat_smile: no já jsem byla naposled na utz ve 13 týdnu a teď mi ho můj dr nedělal, minule jsem z toho byla vykolejená,i když na tom jeho utz jde stejně prd vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem byla rozhodnutá,že mu řeknu ať mi ho uděla a zase jsem se neodhodlala :sweat_smile: Ale za 14 dní jdu do Bv a asi si nechám udělat i dvd, uvidím :wink:
4. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka se k tomu nějak moc totiž nevyjádřila. Já jsem si o něj dneska řekla. Nechtěla mi ho nakonec dělat, tak jsem ji poprosila, že by mě zajímalo jak miminko roste. Tak mi ho nakonec udělala. Nejvíc mě ještě škovalo to, že mi řekla, že když jsem tu byla teďka, tak už nemám chodit 26.5 ,ale přeobjednat se na později, protože ji by tolik návštěv neplatila pojišťovna. Jsem myslela, že se vykotím, když mi to řekla.
4. kvě 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to jako když máš nějaký problém tak se máš léčit sama nebo co :angry: , kuva to jsou věci :angry:
4. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ano. To je to naše zdravotnictví...... :angry: :angry:
4. kvě 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně je pěkná bouřka, tak doufám že sprchne i v Hrušovanech ať nemusíme zalívat :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně aby nepřišla k nám. Nemám bouřky moc ráda. Můj je zase zbožňuje a vždycky stojí u okna a pozoruje.
4. kvě 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase na druhou stranu je naše zdravotnictví super oproti třeba Anglii apod
4. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, omlouvám se že jsem nereagovala dřív...měla jsem tady nějak moc práce...no zkus si v lékárně koupit Fermalac, jsou to tobolky na zavádění s lactobacily, takže na úpravu mikroflory a na umývání si kup Lactacyd Plus, je to nové mýdlo ale radši se tam ještě zeptej jestli je na něm napsaný i pro těhule, ale mám pocit že jo...jen se mi nechce lítat nahoru...ještě se ti podívám po něčem co by jsi mohla...

holky mě je blbě... :angry: :rolling_eyes: :confounded:
4. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky. Už si to dostala? Nebo zatím ještě nic.....
4. kvě 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedostala, teplota je dole, ale zatím nic a je mi docela špatně, ale předpokládám, že to nic neznamená...
Docela mě zarazilo, že ti napsala Dalacin, ten se používá na bakteriální infekce, dělala ti i nějaký stěr, nebo něco?? že ti to napsala jen tak...ale jinak teda v prvním trimestru se nesmí nic :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek